Práce MISTR PRÁDELNY, ČISTÍRNY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě Jihočeský kraj KVALITA náhradní plnění s.r.o. - nabídky práce

MISTR PRÁDELNY, ČISTÍRNY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Moderní provoz prádelny na dvou až třísměnný provoz. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 3 - 6 měsíců si osvojíte rutinní kroky na prádelně od praní, sušení, mandlování, skládání a expedici prádla. Mzda v rozpětí 17.500,- až 21.000,- Kč. Vzhledem k práci ve třísměnném provozu a možným nočním směnám, o víkendu, popř. ve svátek se k základní mzdě připočítávají příplatky - 10% víkendová a noční směna, 100% práce ve svátek. Požadujeme, flexibilitu, organizační schopnosti, čistý výpis z rejstříku trestů. Práce v Českých Budějovicích, v blízkosti MHD, moderní technologie, benefity (pracovní oděv,příspěvek na stravu). V případě, že Vás tato nabídka zaujala nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné personální lince 800 100 126 nebo nám napište na job (at) kvalita.com.

Minimální plat: 17500

Maximální plat: 21000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Forma kontaktu: Lucie Marková

Job krátký popis: Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - PRACOVNÍK BĚŽNÉHO ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10800 - 11200 CZK měsíčně

Práce spočívají v úklidu 3 kaváren v nákupním centru, dále prostor 2 firem - běžný denní úklid kanceláří,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace u Emy, Stráž n.Než.; min. vyučení, obsluha restaurace, venkovní terasy, prodej zmrzliny; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová - dlouhý,
Wendies project s.r.o. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ondřej Had - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Kolektiv restaurace Prostor hledá spolehlivého parťáka s chutí pracovat a zdokonalovat se ve výše zmíněném oboru. Nabízíme proškolování, příspěvek na stravu a osobní
Pavel Bízek - 2016-04-25 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK - TŘÍDĚNÍ PLASTOVÝCH BEDEN, KOMPLETACE OBALŮ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 10600 - 15500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

LAŠEK spol. s r.o. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

Dělník v dřevařské výrobě, Tradiční zpracovatelé dřeva, proutí a příbuzných materiálů - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech
Dělník v dřevařské výrobě - skládání řeziva - vzdělání základní. Pracoviště Pila Černá v Pošumaví (bývalý
Ing. Miloslav Novotný - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

DPP - POMOCNÍK/ICE V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 65 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

FRANKOS GROUP s.r.o. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

DPP - PORTÝR, Osobní sluhové a příbuzní pracovníci - 85 - CZK za hodinu

Společníci a osobní sluhové
Požadujeme: komunikativní schopnosti a příjemné vystupování, orientace na zákazníka, organizační schopnosti, komunikativní znalost AJ/a dalšího světového jazyka výhodou,
RRC Clinic a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., minimálně § 6 do 1000 V, lépe do 1000 V i nad 1000 V, 3 roky praxe v oboru elektro, velmi dobrá znalost elektrických instalací strojních zařízení
SCB Foundry, a.s. - 2016-05-25 - Jihočeský kraj

Kontrolor/kontrolorka jakosti, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 70 - CZK za hodinu

Montážní dělníci
Nabízíme: Plný pracovní úvazek - po dohodě možný i zkrácený 70Kč/hod + prémie Kontakt: Osobně v místě výkonu práce Sklářská č.p. 134/2, 385 01 Vimperk
STTEN s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru s praxí, podmínkou je spolehlivost. Pracoviště Kemp u Kukačků, Pihlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová (krátký,
Michaela Marešová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LUMBINI TRADE s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

manažer kvality, Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
zajištění kvality výroby, vedení laboratoře, práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), aktivní znal. AJ, NJ, znal. systému kvality ISO 9001, IFS, HACCP, BRC, zkušenosti
efko cz s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MANIPULANT - ŘIDIČ VZV, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

KeyTec České Budějovice s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 11000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce v Prachaticích nebo v Českých Budějovicích Turnusové směny, minimálně 5 let praxe v oboru thajských masáží Informace podá p.Koška, tel.776 632
K & K TRADING CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Odpovědnost: - údržba provozuschopnosti veškerého vybavení na pracovišti Hlavní povinnosti: - opravy a údržba strojů - vyhledávání závad
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

pracovník v zemědělství, Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, orientovaní na trh
Řidičský průkaz skupiny B,T,C popřípadě E, svářečské dovednosti, oprava zemědělských strojů, práce se zvířaty, obsluha bioplynové stanice,
Miroslav Drs - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA - COLORANT/KA, Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - 12000 - CZK měsíčně

Vyučen, základní znalost práce na PC. Náplň práce: prodej barev a míchání barev, vyhledávání základních receptur pomocí PC, pokladní. Možnost zkráceného
JANTAR, České Budějovice, spol. s r.o. - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA - ZLATNICTVÍ, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

-pracoviště dle dohody i na prodejně v Hejdukově ulici -plný nebo zkrácený úvazek podle dohody -pracovní doba od 9:30 do 17:00 (jednou za 14 dní i sobota od 9:30 do 12:00) Kontakt: životopisy doneste osobně
Milena Laurová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

programátor - externí, Programátoři počítačových aplikací - 4000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
hledáme programátora se znalostí HTML(5), CSS(3), JS, PHP, MySQL pro externí spolupráci při tvorbě webových stránek, microsite, optimalizace pro mobilní zařízení (responsive design).
Andy-auta s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

REDAKTOR/KA - VÝHRADNĚ PRO OZP!, Redaktoři (kromě technických) - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Novináři
Pozice je určena pro osobu se zdravotním postižením nebo se sníženou pracovní schopností (OZP / OZZ). Náplň práce: Monitoring dění v oblasti péče o památky, práce s texty,
Institut pro památky a kulturu, o.p.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY - ROZVOZ ZÁSILEK PO JIHOČESKÉM KRAJI, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Přijmeme řidiče dodávky pro rozvoz zásilek po Jihočeském kraji. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, čistý trestný rejstřík , spolehlivost,
DONICAR s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu + pomocný skladník, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Aleš Křepelka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Čtvrť J. Hybeše č.p. 549 Veselí nad Lužnicí II Kontakt: tel., e-mailem, osobně: 7:00 - 13:30 Břešťáková Soňa, tel.: 381207016,
MABA Prefa spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Soustružník, frézař, Strojírenští kovodělníci - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Popis: Obráběč kovů - třískové obrábění menších dílů do 6 kg Obsluha CNC - soustruhy a frézy Nástup možný ihned Požadavky:
LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Střihač/ka, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 10000 - CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech

COPI - J a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 14000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Traktorista - vzdělání základní i vyšší. Podmínkou je řidičský průkaz sk. T. Možnost ubytování. Pracoviště Zemědělské družstvo
Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Vedoucí kalkulačního oddělení, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce: - Řízení centrálního útvaru kalkulací. Koordinace jednotlivých kalkulačních odděleních na oblastech. - Zajištění
STRABAG a.s. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

zaměstnanec bytové správy - údržbář, Stavební instalatéři - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
zajištění údržby bytového fondu v Sezimově Ústí - zejména vodoinstalací a topení, pož.: vyučení v oboru instalatér (vodoinstalace
Správa města Sezimovo Ústí - 2016-02-15 - Jihočeský kraj