Práce Mistr výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii Jihomoravský kraj Pavel Mašek - nabídky práce

Mistr výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Mistr výroby dřevoobráběcích strojů (2 CNC frézovací centra, CNC soustruh, dřevoobráběcí stroje). Organizace práce - 2 směny 10 - 15 lidí, kontrola disponibility materiálních a lidských zdrojů. Kontrola dodržování technologických postupů ve výrobě, evidence docházky zaměstnanců.

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pavel Mašek

Forma kontaktu: Ing. Marian Culek

Job krátký popis: Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Hotel Maximus Resort**** na Brněnské přehradě v květnu tohoto roku otevírá novou restauraci a lobby bar. Do svého kolektivu proto hledáme šikovné číšníky a servírky. Požadujeme spolehlivost,
Maximus Resort, a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

dělník dřevozpracující výroby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 13260 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní náplň: " Dělnické práce ve dřevozpracující výrobě Požadujeme: " Zručnost " Trpělivost a pečlivost " Výhodou je vyučení v oboru truhlář, nebo praxe
Deufol Česká republika a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Dělník kontroly soustružení, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 17000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Požadujeme: - vzdělání ve strojírenském oboru - praxe na obdobné pozici 1 rok - znalost měřicích přístrojů, zařízení a postupů - znalost
ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Farmaceutický asistent prodejny zdravotnických potřeb - 8 hod./den - pouze pro OZP, Farmaceutičtí asistenti - 18000 - CZK měsíčně

Farmaceutičtí asistenti
Požadujeme - Podmínkou pro přijetí je ukončené zdravotnické vzdělání v oboru Farmaceutický asistent - Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost. - Příjemné vystupování
##pracodawca## - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 7800 - 10000 CZK měsíčně

Kadeřníci
1x za 14 dnů pracovní sobota pracovní doba od 8.00 do 13.00 hod Nástup za mateřskou dovolenou Možnost přijetí i nově vyučené kadeřnice na zapracování v průběhu měsíců 04-06.2016 Může
Marie Pokorná - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Kovomodelář, Strojírenští kovodělníci - 120 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme - vyučení v oboru - znalost práce s kovoobráběcími stroji: frézka, vrtačka, soustruh - orientace v technické dokumentaci - zručnost, přesnost,
Jihomoravská armaturka spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav, práce na stavbách a ve výškách. Místo výkonu práce: Brno Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi
TERSTAV, družstvo - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Požadované dovednosti Znalost japonského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni bakalář.
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Lékař se specializací v dětské neurologii, Lékaři v interních oborech - 26510 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště dětské medicíny, Klinika dětské neurologie, Černopolní 9, Brno přijme: 1 lékaře/lékařku Požadavky: • ukončené
Fakultní nemocnice Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 10200 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
První kontakt: osobně Lipová 6, Brno ÚT a ČT 13,00 - 14,00 hod. Práce přesčas a o víkendech. Prašné prostředí. Znalost práce s řídicími
Staves.cz, družstvo - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

obsluha CNC tvářecích strojů - ohraňovací lis, ohýbačka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 100 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: středisko Kovovýroba Rozsíčka - areál bývalého ZD. Požadujeme časovou flexibilitu a ochotu práce přesčas v době mimořádných zakázek, čtení
VSP Group, a.s. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Operátor dokončovacích operací - pouze pro OZP , Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení - 10000 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně Směny: raní- 5:15 až 13:15, odpolední- 13:15 až 21:15 Požadované dovednosti: - manipulace a výstředníkovými,
Hands s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Operátor v elektro výrobě , Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16.30 hod., e-mailem brno (at) workservice.cz nebo osobně Křenová 60, Brno - budova Papírny Brno, 3.patro , PO - PÁ, 8:00 - 16:30 Dlouhodobá
Work Service Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 10900 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Náplň práce: příprava ovoce a zeleniny, příprava studených pokrmů a nápojů, umývání nádobí, úklid pracoviště a ostatní práce spojená s kuchyňským
Znojemský městský pivovar a.s. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

První kontakt emailem nebo telefonicky Výměna a seřizování tvarovacích nástrojů, základní znalost opravy pneumatických prvků - vyučen
CROMTRYCK s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

řidič/ka kamionu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - 37000 CZK měsíčně

Pracoviště: Brněnská 3497, 695 01 Hodonín. ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz,digitální karta, psychotesty. Kontakt na tel. 602 414 719 od 8:30 do 17:00 hod
PSOTA transport s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - 55000 CZK měsíčně

Přijmeme řidiče na "KLASICKOU" MKD i na „ROZVOZ NÁBYTKU“ sk. C+E. Praxe a základní znalost němčiny vhodná není však podmínkou. Školení
ČSAD Brno - Černovice, a.s. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21000 - CZK měsíčně

Přijmeme řidiče sk. C s platným profesním průkazem a praxí pro rozvoz paletového zboží v průmyslových zónách v Brně. Lze i brigádně.
Norbert Matějka - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Rozpočtáři specialisté - 15800 - 20800 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci a výpisem z Rejstříku trestů přijímá Oddělení
Mendelova univerzita v Brně - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

servírka/číšník, Číšníci a servírky - 11000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ERGIN CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, Pomocní skladníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
První kontakt emailem nebo telefonicky. Náplň práce: - příjem a expedice zboží - nastavení systému skladu - udržování pořádku ve skladu - inventarizace - zodpovědnost za sklad
GASTROSUN, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

skladník, Pomocní skladníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

HAIFA DESIGN,s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

SKLADNÍK/ SKLADNICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15500 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: • Manipulační práce v provozu • Příjem a uskladnění zboží, kontrola příslušné dokumentace • Vychystávání zboží dle zadání
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Strojírenský technik kontrolor kvality, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Bode - Panzer s.r.o. je výrobcem trezorů a pevnostních skříní. Právě teď hledáme: KONTROLORA KVALITY Co vás čeká Kontrola výrobků podle kontrolních protokolů a kontrolních
Bode-Panzer s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

SUPERVIZOR - KOORDINÁTOR ZAKÁZEK, Strojírenští technici - 85 - 105 CZK za hodinu

24.2./19.1./16.12.2015 - supervizor - koordinátor zakázek - dohled nad zakázkou, komunikace se zákazníky, příprava podkladů a reportů, kontrola pracovníků, praxe v oblasti kvality výhodou, technické
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Tesař/truhlář, Tesaři - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
První kontakt: e-mailem Nikola.Zatloukalova (at) workservice.cz nebo osobně Místo, případně čas: Křenová 60, Brno (3. patro), Po - Pá 8:00 - 16:00 Přijmeme zaměstnance do firmy vyrábějící dětská
Work Service Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
práce v truhlárně, zaučen nebo vyučen truhlář výhodou, znalost čtení výkresů, manipulační práce i práce pomocné, zakázková
DŘEVOTVAR, výrobní družstvo Znojmo - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 8265 - CZK měsíčně

Pracoviště: Sídliště Za Stadionem 1224/27, 697 01 Kyjov. Náplň práce: úklid, převlékání a praní lůžkovin, úklid a údržba školní
Mateřská škola Za Stadionem, příspěvková organizace města Kyjova - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Jakub Hlaváč - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj