Práce Montážní dělníci/ce kancelářských výrobků, Montážní dělníci ostatních výrobků Jihočeský kraj Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - nabídky práce

Montážní dělníci/ce kancelářských výrobků, Montážní dělníci ostatních výrobků

Nabízíme volné pracovní místo Montážní dělníci/ce ve společnosti, zabývající se výrobou kancelářských potřeb nejvyšší kvality. Náplň práce: Balení, třídění a manipulace s výrobky. Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - manuální zručnost, přesnost Nabízíme: - mzda od 12 900,-/měsíčně + prémie až do výše 4000Kč - 1 - 2 směnný provoz - práci v sedě, v klidném a čistém prostředí Nástup možný ihned. Práce je svým charakterem vhodná pro ženy. V případě zájmu se hlaste na tel.: 608 822 658. Životopis zasílejte na e-mail: cvcb (at) bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy uvádějte: Montazni prace, kod pozice C33654.

Minimální plat: 12900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Pavla Čiháková

Job krátký popis: Montážní dělníci jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrace slovenského e-shopu, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Zadávání nových položek na slovenský e-shop se stavebním materiálem ve slovenském jazyce = podmínka znalost slovenského jazyka, DPP nebo částečný pracovní poměr,
PRODOMOS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

asistent prodeje v chovatelských potřebách, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Náplň práce: * aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb * odborné poradenství zákazníkům * práce na prodejně, zejména pak
PetCenter CZ s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 18000 - 20000 CZK měsíčně

vyučení v oboru, případně i v jiném oboru s praxí číšník, servírka; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová - krátký, dlouhý týden
Viktor Jeřábek - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

CNC operátor - aplikační technik CNC strojů, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
znalosti základní obsluhy strojů (syst. FANUC, HEIDENHAIN), zajištění pravidelné údržby stroje, příprava a výměna nástrojů, znal. ISO kódů
System management welfare s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dispečer/ka dopravy, Dopravní dispečeři - 10000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Radka Hudská - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

FINANČNÍ ÚČETNÍ, Účetní finanční a investiční - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost zákona o účetnictví a souvisejících předpisů, základní znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook), praxe v oblasti účetnictví
Vězeňská služba České republiky - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Jazykový překladatel s citem pro obchod, Překladatelé a tlumočníci - 200 - 250 CZK za hodinu

Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci
Náplň práce: - oslovování německé klientely; sjednávání schůzek; překlady; správa klientů pro trh DACH Požadujeme: - výbornou znalost německého jazyka; ideálně
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Restaurace s mnohaletou historií v centru Českých Budějovic přijme kuchaře. Rádi zaučíme i méně zkušené. Nástup možný ihned. Nabízíme: přátelský mladý
Precis Gastro s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

BISTRO MAGDALENE, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

LISAŘ - DĚLNÍK VE STROJÍRENSTVÍ, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadavky: * Vyučen nejlépe v technickém oboru popis činnosti: * Obsluha lisů a práce na postupových lisech hydraulických lisech Nabízíme: * práci na plný úvazek u stabilní
BELIS a.s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

MISTR ÚKLIDU, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 17000 - 24000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici mistr úklidu. Náplň práce: provádění úklidu na svěřeném úseku a kontrola dalších
Kvalita - družstvo služeb - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ciz. - zaměstnání na dobu určitou - pracoviště Písek Požadujeme: -vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojař , zámečník nebo podobném
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

OBLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Praxe: na obdobném místě min. 2 roky Další požadavky: pečlivost, spolehlivost, bezúhonost, příjemné vystupování Smlouva na dobu určitou, poté možnost trvalého pracovního
TOMO TANK spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

obsluha strojů a zařízení, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
Práce manuální povahy vhodná pro ženy i muže. Práce nevyžaduje předchozí praxi ani odborné vzdělání. Zaměstnanci budou zaškoleni a vedeni vedoucím týmu. Jedná se
ESW Bohemia k.s. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK V KRAVÍNĚ, Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata

AGRA Zvíkov spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

Pomocný strojírenský dělník, Strojírenští kovodělníci - 63 - CZK za hodinu

Nabízíme pracovní místo Strojírenského dělníka pro úspěšný podnik v Českých Budějovicích. Náplň práce: Pomocné
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

pracovník informací, Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení
SŠ vzdělání; praxe vítána; beztrestnost; spolehlivost; komunikace se zákazníky; flexibilita; vstřícnost; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - číšník/servírka, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Pavel Podlaha - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

provozní dělník, Pracovníci polygrafie - 12500 - CZK měsíčně

Pracovníci polygrafie

GZ Media, a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

revizní technik elektrických zařízení, Revizní technici v elektrotechnice a energetice - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
provádění elektro revizí NN a provádění drobných elektro oprav souvisejících s revizemi Požadujeme: platné osvědčení E2A nebo
Vlastimil Randl - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

řidič nakladače a manipulant řeziva, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 15000 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz na nakladač W1, W2 VÝHODY: zázemí firmy, ohodnocení dle pracovního výkonu zaměstnance MZDA:
Pila Bečvář s.r.o. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

řidič skupiny C + E, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18500 - CZK měsíčně

Josef Klejna - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

COPI - J a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technicko-administrativní pracovník - RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 70 - CZK za hodinu

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
BRIGÁDA - obsluha recepce firmy EGE Novohradská, osobní a telefonická komunikace s tuzemskými a zahraničními návštěvami, administrativní práce na recepci. Zkrácený pracovní
EGE, spol. s r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči prodejních prostor - 70 - CZK za hodinu

- pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce Pracovní doba: zkrácený úvazek 4 dny v týdnu - 2-3 hod. denně - úklid v době od 8:00 do
AUTO VINKLER, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

úředník/úřednice odboru výstavby a územního plánování, Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování
Tajemník Městského úřadu Blatná vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných
Město Blatná - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

vedoucí týmu, Řídící pracovníci v jiných službách - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci jinde neuvedení
Požadujeme: SŠ vzdělání; komunikační a organizační schopnosti; zodpovědnost; cílevědomost; reprezentativní vzhled; časová flexibilita; Náplň
CUP Security s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zámečník - svářeč, Zámečníci strojů - 16000 - 30000 CZK měsíčně

výroba a montáž nástaveb na nákladní automobily (pomocné rámy pro hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, odtahové nástavby,
HCS Centrum s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zdravotní sestra v Domě matky Vojtěchy, Všeobecné sestry s osvědčením - 17200 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj