Práce Montážní dělníci lisovna - kovovýroba, Manipulační dělníci ve výrobě Středočeský kraj SP Dražice s.r.o. - nabídky práce

Montážní dělníci lisovna - kovovýroba, Manipulační dělníci ve výrobě

Místo výkonu práce: Dražice č.p. 63 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Požadujeme: znalost práce na tvářecích či kovoobráběcích strojích. Prvotní kontakt: osobně každé pondělí 8h-14h

Minimální plat: 9800

Maximální plat: 12000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SP Dražice s.r.o.

Forma kontaktu: Jan Luhan

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/pracovnice v logistice, Specialisté v oblasti logistiky - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání (maturita) - zkušenosti z obdobné pozice - znalost práce na PC, znalost programu NAVISION výhodou - ŘP sk. B. - samostatnost, komunikativnost, flexibilitu
Helukabel CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

KVALIFIKOVANÝ UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA PRO 2. STUPEŇ, Učitelé na 2. stupni základních škol - 22000 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
KVALIFIKOVANÝ UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA PRO 2. STUPEŇ - místo výkonu: Cerhovice, požadavky: vysokoškolské vzdělání - učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň, zaměstnanecké
Základní škola a Mateřská škola Cerhovice,okres Beroun, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Lékař s odbornou specializací v oboru dětská neurologie, Lékaři v interních oborech - 25000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-25 - Středočeský kraj

Obsluha manipulační techniky - HPP, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Obsluha vysokozdvižného vozíku. Třísměnný , nebo čtyřsměnný provoz. Místo výkonu práce: Rakovník. Pokud nevlastníte průkaz na VZV, umožníme Vám jeho získání.
ANEXIA s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Ing. Jan Procházka - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pomocný skladník, Pomocní skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Požadujeme: průkaz na VZV - i propadlé zkoušky, základní znalost stavebního materiálu, hmotná zodpovědnost, fyzická náročnost (nevhodné pro ženy). Pracovní náplň: jedná
STAVIMAT, spol. s r.o. - 2016-05-24 - Středočeský kraj

Pracovník podpory výroby, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 18600 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Požadujeme - Střední odborné vzdělání (výuční list) nebo Střední odborné s maturitou (obojí ideálně technického směru
FV - Plast, a.s. - 2016-03-18 - Středočeský kraj

Pracovník v nástrojárně, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Přijmeme pracovníky na čištění forem do nástrojárny - mechanické čištění vstřikovacích forem na plasty, nebo pomocí tryskání
HRONOVSKÝ s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Prodavač / prodavačka , Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 5700 - CZK měsíčně

Pracoviště Benešov Prodej nepotravinářského zboží /second hand, outlet, chovatelské potřeby/ v maloobchodě a e-shopu, vedení evidence zboží, vedení skladových zásob, práce s
VLTAWIA s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Prodavači - odd. nábytek, Prodavači v prodejnách - 21000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAUMAX s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Projektová asistentka – eventy, Sekretáři (všeobecní) - 9600 - 10000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí č.p. 1321, Mladá Boleslav II Projektová podpora před náběhové fáze projektu Administrativní podpora projektů a jejich koordinace
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Řidiči MKD (Mezinárodní kamionové dopravy), Řidiči ostatních speciálních vozidel - 11400 - 35000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: výjezdní místo Mělnická 15, Tišice - Evropa Požadujeme: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, pracovitost, spolehlivost, loajálnost,
Bothe-Schnitzius CZ Tišice, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních automobilů, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 28000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Řepov 174, Mladá Boleslav Požadujeme: řidičský průkaz sk. C nebo E výhodou, oprávnění řídít nad 7,5 t, Jedná
T.J. LSD Road s.r.o. - 2016-03-02 - Středočeský kraj

Řidiči, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - CZK měsíčně

Roman Polák - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Skladový operátor Jažlovice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21500 - CZK měsíčně

Popis pozice: Různorodé činnosti ve skladu Příjem zboží na sklad Vychystávání objednávek a příprava na expedici práce s ručním skenerem a čtečkou Práce s el. vozíky
ESA s.r.o. - 2016-04-13 - Středočeský kraj

STAVEBNĚ-TECHNICKÝ REFERENT, Ostatní stavební inženýři - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
Pracoviště: Střechy Comax ve Velvarech u Prahy Nástup: ihned Náplň práce: Technická podpora prodeje Práce v AutoCADu Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru Autorizační zkouška
METAL TRADE COMAX, a.s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Stavební dělníci, Dělníci v oblasti výstavby budov - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

KG - SERVIS, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

OBS Praha s.r.o. - 2016-03-19 - Středočeský kraj

strážník městské policie Mnichovo Hradiště, Strážníci - 10950 - 19370 CZK měsíčně

Policisté
Předpoklady pro vznik pracovního poměru: uchazeč musí splňovat předpoklady pro výkon funkce strážníka dle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii: - státní občanství ČR - osoba
Město Mnichovo Hradiště - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 30200 - 32800 CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ - ŽEBRÁK 19/1/2016 Požadujeme: -Strojní zámečník-Hydraulikář -znalost čtení výkresové dokumentace dle schémat -Spolehlivost,
SDpeople, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Tryskači - metalizéři, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Mgr. Petr Šedina - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Učitel/ka II. stupně ZŠ (M, AJ nebo NJ, ČJ), Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, mladý kolektiv, pěkné prostředí, možnost profesního růstu. Místo výkonu práce: Liběchov 161, 277 21 Liběchov Kotnakt: Mgr. Pravdová,
Základní škola a mateřská škola Liběchov, okres Mělník - 2016-05-13 - Středočeský kraj

Učitelé na 1. stupni základních škol - 21000 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách

Základní škola TURSKO, okres Praha - západ - 2016-02-15 - Středočeský kraj

úklidový pracovník, Uklízeči a pomocníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci

MONE s.r.o. - 2016-02-19 - Středočeský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

Jedná se o práci venku - úklid vlakových zastávek a stanic. Zimní období úklid sněhu a běžné úklidové práce, v létě sekání trávy včetně
KOTRAIN a.s. - 2016-03-02 - Středočeský kraj

Vedoucí kontruktér/ka, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Náplň práce: konstrukce stroje a dopravníku podle zadání zákazníka, vytvoření podkladů pro výrobu dílů, zajištění materiálu, účast při montáži a
ServisControl s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

vrátný/á, Vrátní - 8720 - 12000 CZK měsíčně

Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

ZAHRADNÍK, Zahradníci a pěstitelé - 80 - CZK za hodinu

Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh

Jaroslav Štěpán - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra - zubní instrumentářka, Zubní instrumentáři - 6000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Plesnivá Jiřina MUDr. - 2016-08-17 - Středočeský kraj