Práce montér NN/VN, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Karlovarský kraj OMEXOM GA Energo s.r.o. - nabídky práce

montér NN/VN, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Kontakt: předem nutné domluvit termín osobního setkání. Nechodit na pracoviště.Telefonicky 9-15 hod. e-mailem zaslat životopis: personalni (at) gaenergo.cz Místo výkonu práce: Karlovarský kraj. Pracovní doba dle zakázek. Náplň práce: Realizace montážních zakázek NN,VN střediska Karlovy Vary Požadavky: Vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady)

Minimální plat: 120

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: OMEXOM GA Energo s.r.o.

Forma kontaktu: Kontakt

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 373 303 180,373 303 181

Job krátký popis:
Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

autoklempíř, Karosáři a autoklempíři - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
NEVYDÁVAT DOPORUČENKY - do odvolání !!!!!! Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky Po - Pá 7:00 - 17:00; So - 8:00 - 10:00 - pan Jiří Lang - 608 319 740 -e-mailem - info (at) lbauto.cz Upřesňující
L&B AUTO universal s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Automechanici, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 10000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: provádění mechanických oprav vozidel Renault, Dacia a ostatní. Požadujeme: vyučení v oboru mechanici (opraváři) motorových vozidel, zkušenosti na odborné pozici (nejlépe
PRIMO CAR Cheb s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Bezpečnostní pracovník/ce - Karlovy Vary, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nejprve nás kontaktujte na e-mailu info (at) ozpmanagement.cz nebo volejte od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00 na telefon 601 569 798 Hledáte práci? Máme pro Vás místo, které je vhodné
OZP Management a.s. - 2016-02-18 - Karlovarský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14500 - 16500 CZK měsíčně

Kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod. Požadujeme: min. vyučení v oboru, praxe a znalost cizího jazyka výhodou. Pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování a profesionalitu.
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-05-25 - Karlovarský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovní režim dlouhý/krátký týden. Jedná se o práci v hotelové restauraci/a´la carte restauraci. Požadujeme znalost NJ v oblasti gastronomie,znalost RJ nebo AJ vítána, příjemné
Františkovy Lázně IMPERIAL a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Elektrikář/Elektromontér, Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - 17000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Celosvětový leader v oblasti projektování, výroby, montáže a servisu průmyslových elektrických a plynových pecí se sídlem v Karlových Varech hledá do svého týmu:
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-05-03 - Karlovarský kraj

Gastroenterolog/žka - MUDr., Lékaři specialisté - 55000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Léčebně preventivní zařízení s. r. o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 28500 - 33500 CZK měsíčně

PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Vyučení v oboru nebo praxi v oboru gastronomie min. 2 roky výhodou (teplá kuchyně, minutky), směnný provoz - krátký, dlouhý týden od 6.00 - 19.00 hod, předpoklady pro týmovou spolupráci,
Bohemia - lázně a. s. - 2016-03-11 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Harvey, Dlouhá 222, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.
CPI Hotels, a.s. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

Nástrojaři, Nástrojaři - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

ASTOS Machinery a.s. - 2016-02-18 - Karlovarský kraj

Noční úklidový/á pracovník/ce, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 5880 - CZK měsíčně

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Nástup možný ihned. Zkrácený úvazek
HLS SECURITY AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Obchodní referent (Revenue Manager), Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
SPA hotel Thermal přijme do svého obchodního týmu kolegu/kolegyni na pozici specialisty pro revenue management. Na pozici hledáme kolegu/kolegyni s odpovídajícím vzděláním, se znalostí
THERMAL-F, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

odborný rada v oddělení daňového procesu, Úředníci v oblasti daní - 17870 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Služba zahrnuje zejména: - přípravu interních předpisů a připomínkování návrhů právních předpisů, - vypracování dílčích
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-03-12 - Karlovarský kraj

Operátor logistiky a skladu, Úředníci ve skladech - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Pro firmu, která zprovozňuje nový sklad automobilových dílů v Karlovarském kraji, hledáme vhodného uchazeče na pozici: OPERÁTOR LOGISTIKY A SKLADU Náplň práce: - vykládka
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-05-25 - Karlovarský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky po - pá 9 - 16 hod. Pracoviště: LD MORAVA, Pod Jelením skokem 395. Pokojská v lázeňském zařízení. Pracovní doba: 7.00 -
LD PRAGA, spol. s r.o. - 2016-04-25 - Karlovarský kraj

Pracovník/ce v sociálních službách - absolvent/ka akreditovaného kurzu, ošetřovatel/ka, zdravotní asistent/ka, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 16700 - 17500 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Domov pro seniory "Spáleniště", Mírová 2273/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné
Domov pro seniory \"SPÁLENIŠTĚ\" v Chebu, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Referent živnostenského úřadu Městského úřadu Kraslice, Všeobecní administrativní pracovníci - 15170 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Podmínkou pro přihlášení do VŘ je PÍSEMNÁ PŘIHLÁŠKA se všemi náležitostmi podaná na MěÚ Kraslice do 26.2.2016. Bližší informace naleznete na www.kraslice.cz v sekci Úřední
Město Kraslice - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

řidič nákladního vozu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 100 - CZK za hodinu

Kontakt: Životopisy a motivační dopis zasílat na e-mail: gazdova (at) timakv.cz, osobní schůzku předem domluvit telefonicky. Pracoviště: Karlovy Vary + Plzeň a Plzeňský kraj.
TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

šéfkuchař, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 35000 - CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Kontakt: předem e-mailem, telefonicky domluvit schůzku. Dlouhodobější praxe v oboru podmínkou. Časová flexibilita, schopnost vést tým, zájem a aktivní přístup. Samostatnost, zodpovědnost.
Golf Resort Cihelny, a.s - 2016-05-15 - Karlovarský kraj

Seřizovači, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Americká 278/16, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: seřizování strojů, sledování a optimalizace výrobního procesu,
NFT Metallbearbeitung s. r. o. - 2016-03-18 - Karlovarský kraj

SEŘIZOVAČI STROJŮ, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 16000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Vyučení v oboru strojním nebo elektro, spolehlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, masáže, odměny před dovolenou a vánoci, 25 dní dovolené. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně
KE Ostrov - Elektrik s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIP východočeská, a.s. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI, Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Kontakt: telefonicky, e-mailem: anna.jurackova (at) cesky-zapad.cz, na výběrovém řízení: Dobrá Voda u Toužimi, duben 2016. Náplň práce: - Poskytování sociální služby sociálně
Český západ, o.p.s. - 2016-04-28 - Karlovarský kraj

technik telekomunikačních a datových systémů a technologií, Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - 16000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti telekomunikací
Kontakt: zaslat životopis e-mailem. Osobně - předem telefonicky domluvit schůzku. Náplň práce: Instalace a programování aktivních prvků datových a telekomunikačních sítí. Instalace
Netbell s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 16000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Pracoviště: Základní škola Marie Curie-Sklodowské a mateřská škola Jáchymov, příspěvková organizace, Husova 992, 362 51 Jáchymov - pracoviště Dukelských hrdinů 1031. Podmínka
Základní škola Marie Curie Sklodowské a mateřská škola Jáchymov, okres Karlovy Vary - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

vychovatel/ka, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
1.Střední odborné vzdělání s maturitou - musí být doplněno vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Plzeň, Karlovarská 67 - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

zástupce manažera prodejny - OKAY ELEKTROSPOTŘEBIČE, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Kontakt: e-mailem zaslat životopis (s fotografií) na: okay_057 (at) okaycz.eu Místo výkonu práce: Karlovy Vary Vaše budoucí práce: - aktivní prodej zboží a služeb - odborné poradenství
OKAY s.r.o. - 2016-04-27 - Karlovarský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ, Všeobecné sestry s osvědčením - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Agentura zdravotní domácí péče HOME CARE s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj