Práce NÁSTROJAŘ, Nástrojaři Jihomoravský kraj AZ AUTO DESIGN s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: NÁSTROJAŘ, Nástrojaři

14.3./11.2./11.1./9.12.2015 - nástrojař - konstrukce forem, obrábění hliníkového materiálu, , znalost obsluhy konvenční horizontální vyvrtávačky, čtení výkresové dokumentace, AutoCAD výhodou, praxe nutná, SŠ vzdělání, prac. doba 6.30-15.00, životopis zaslat na mail: obchod (at) azauto.cz

Minimální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AZ AUTO DESIGN s.r.o.

Forma kontaktu: Martin Vinca

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH A OSOBNÍCH VOZIDEL, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
7.3./1.2./21.12./19.11./8.10./3.9./1.7.2015 - automechanik, autoelektrikář. Min. vyučen, vhodné i pro absolventy. ŘP sk. B a C. Benefity: příspěvek na stravování, dovolenou a Vánoce. Prac. doba 7:00 - 16:00.
AUTOMAT BŘECLAV s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

CNC operátor, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
První kontakt telefonicky nebo e-mailem: michaela.mala (at) imi-critical.com Náplň práce: obrábění na CNC strojích, programování upnutí a vyrovnání obrobků/materiálu čtení
CCI Czech Republic s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

dělnice v obuvnické dílně - šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

První krůčky s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

karuselář, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 140 - CZK za hodinu

Šmeral Brno a.s. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA PRO LISOVNU, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
21.7.2016/ SŠ/VŠ vzdělání strojního směru, znalost norem pro kreslení technické dokumentace, znalost plastikařiny výhodou, zkušenosti s 3D CAD systémem
ZEBR s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Václav Stehlík - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Obsluha Bistra, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Náplň práce: příprava pokrmů a občerstvení obsluha zákazníků péče o svěřený provoz. Základní požadavky: absolutní vstřícnost vůči zákazníkům,
BIOOBCHOD.CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Operátor, obsluha zařízení, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Náplň práce: -omílání kovů a pásové odjehlení -obsluha linky v našem výrobním závodě v Blansku Požadujeme: -SOU technického směru -manuální zručnost
Etampa Metra a.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce v dětském koutku , Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Požadované dovednosti Příjemné vystupování, dobrá pracovní morálka, bezúhonnost, aktivní přístup k dětem , samostatnost, kreativita Dozor v dětském koutku, práce
ALLTOYS, spol s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidu - uklízeč/ka POUZE PRO OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - 75 CZK za hodinu

Vyhrazeno pro OZP. Úklid kanceláří v Bohunicích a dalších městských částech, zkrácený pracovní úvazek až 20 hodin/týden,
Mechanika Prostějov 97, družstvo - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do uzenin, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti Hledáme vhodného kandidáta na pozici prodavač/ka uzenin. Jedná se o práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Prodejní doba: Po 10.00 - 18.00, Út
David Kameník - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Referent informačních systém, Technici počítačových sítí a systémů - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Tajemník Městského úřadu Šlapanice vypisuje výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., na obsazení funkce: referent informačních systémů Pracovní náplň:
Město Šlapanice - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Řidiči dodávkových aut, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidiči dodávkových aut Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO přijmeme řidiče, kteří včas a s úsměvem doručí zboží k
SMERO, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Samostatný pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 65 - CZK za hodinu

Popis práce: úklid kancelářských prostor. Požadujeme:, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně,komunikativnost,
CORA PLUS s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

SERVÍRKA - RECEPČNÍ (HOTEL VINOPA ), Číšníci, servírky a barmani - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani

Karel Hurta - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

servisní technik, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

nejdříve zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ucetni (at) polymed.cz Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vyhláška č.50.
POLYMED medical CZ, a.s. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Skladníci s manipulační technikou, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

SKLADOVÝ OPERÁTOR(KA), Pomocní skladníci - 70 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci

KUWOPA Kastenhofer, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

SNÍDAŇOVÁ SERVÍRKA - RECEPČNÍ (HOTEL VINOPA), Číšníci a servírky - 10000 - 15000 CZK měsíčně

strojírenský dělník/ce, Strojírenští kovodělníci - 12500 - 17500 CZK měsíčně

Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Příprava výroby, práce na svářovacích robotech, svářeščská práce
UNIKOV Steel spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Strojní údržbář- Brno, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: dalerova (at) syn.cz Datum nástupu od 1.7.2016 do 31.12.2016 Požadované
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

svářeč - CO2, TIG , Svářeči - 110 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadavky: platný svařečský průkaz, čtení výkresové dokumentace, zručnost, flexibilita, samostatnost, odpovědnost za odvedenou práci.
Bustec production s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technici počítačových sítí a systémů - 20000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor informatika či výpočetní technika výhodou) dobré znalosti a praktické zkušenosti v následujících
VYSCO plus s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Topenář, svařeč, Instalatéři ústředního topení - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

ZYGMUNTSTAV, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Výpomoc do výdejny obědů, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - 6500 - 7000 CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Do naší provozovny Brno - Černovice hledáme výpomoc do výdejny obědů Pracovní doba: 9:30–14:30 Pondělí – Pátek Náplň práce: výpomoc
JANÍČKOVI stravování s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zámečník, údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - CZK měsíčně

Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou možnost zaučení Pracoviště: nově rekonstruovaný areál v Holubicích Kontaktní
MIXCZ-POL s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 20000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
12.1.2016 - zedník - stavební práce, stavby RD od základu, vyučen, jednosměnný provoz (7.00-15.30), čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B výhodou, znalost NJ výhodou, praxe 2 roky,
Stavební firma Roman Marcinek s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zkušební technik, programátor, Ostatní elektrotechnici a technici energetici - 25000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Životopisy posílat na fajova (at) ekolbrno.cz Rádi cestujete a chcete zúročit své znalosti v oboru ELEKTRO? Jste odolný vůči stresu? Pracujte pro stabilní společnost
EKOL, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj