Práce NÁSTROJÁŘ STŘIHACÍCH A TVAROVACÍCH STROJŮ, Nástrojaři Moravskoslezský kraj KSR Industrial, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
NÁSTROJÁŘ STŘIHACÍCH A TVAROVACÍCH STROJŮ, Nástrojaři

SOU, alespoň 2-3 roky praxe na obdobné technické pozici ve strojní výrobě zaměřené na tváření/lisování kovů, znalost procesů lisování kovů, lisovacích nástrojů, jejich konstrukce, oprav a údržby, orientace v technické dokumentaci, výkresech, znalost AJ velkou výhodou, nikoliv podmínkou, samostatnost, zájem o zodpovědnou práci, týmový duch, loajalita vůči zaměstnavateli. Mzda 15 000 - 24 000 Kč, možnost zajištění ubytování či příspěvku na dopravu, stravenky, 3-směnný provoz, plný úvazek, pracoviště: Těšínská 2929/79A, Opava, nástup ihned. KO: Grelová Alena, životopis zašlete na e-mail: agrelova (at) ksrint.com.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 24000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: KSR Industrial, s.r.o.

Forma kontaktu: Alena Grelová

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ice, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Cihelní 3160/49b, Moravská Ostrava Kontakt: 739 523 600 (8:00 - 16:00), p.mikesova (at) autoheller.cz Požadavky: Samostatnost a komunikativnost. Náplň práce: pokladna-fakturace, jednání
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Asistent pracovníka v sociálních službách - pouze OZP, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 9900 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Práce v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem, Český Těšín, Svojsíkova 2087, 737 01 Popis pozice:podílí se na ošetřovatelské
Ústav Pohoda z.ú. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

AUTOMECHANIK - OPRAVÁŘ /-KA, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
SOU v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů, ŘP skup. B výhodou, svářečský průkaz výhodou, mzda: 15 000 Kč, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, pracoviště:
ZAMPE-AD s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 10000 - 12000 CZK měsíčně

pracovní poměr: na dobu 6 měsíců s možností prodloužení; Nemusí být vyučení v oboru, hlavně zájem o profesi. Zaměstnavatel zaučí. Praxe výhodou. Pracovní doba: Krátký
K Group Czech s.r.o. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 20000 CZK měsíčně

z: 2.8.2016; jedná se o pozici samostatného účtujícího číšníka, pracovní oděv - valašský kroj; požadavky: praxe min. 1 rok, zájem o práci, zodpovědnost, profesionalita,
Ing. Jana Klozíková - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Dispečer/ka, speditér/ka dopravy a přepravy, Dopravní dispečeři - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Charles Bridge Prague a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Slabý - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

malíři, natěrači, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - 15000 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Ing. Martin Karas - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Obchodní služba - přepážkoví pracovníci, Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
z: 24.3.2016 Hledáme pro oblastní kancelář v Novém Jičíně komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek. Obsluha stávajících
UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-03-26 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKY HOVOŘÍCÍ ZEMĚ, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: - aktivní vyhledávání nových zákazníků - péče o stávající zákazníky - prezentace produktů - tvorba obchodních nabídek,
Kamil Reichel - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Obsluha výrobních strojů, potravinářství, Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáte přivýdělek? Máte spousty volného času navíc? Jste pracující a máte volný čas? Pracujete na směny? Vyhovuje Vám určovat si směny sami? Máme pro Vás místo
Pekařství MAYAK, a.s. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE (Smlouva o spolupráci), Pojišťovací poradci specialisté - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
A16 (Smlouva o spolupráci) 22/6/2016 Zaměstnanecká dohoda a smlouva o spolupráci SŠ, i abs., vhodné i pro ženy na MD, pružná pracovní doba Náplň práce - poskytování pojišťovacího
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

operátor(-ka) Call Centra - prodej, Prodejci po telefonu - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Místo výkonu práce: Ostrava - město V souvislosti s rychlým a dynamickým rozvojem společnosti Quantec.a.s. hledáme ambiciózního, kreativního a zodpovědného zaměstnance na pozici
QUANTEC a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOR/KA VÝROBY, Manipulační dělníci ve výrobě - 80 - 104 CZK za hodinu

SOU, vhodné pro OZP, manuální zručnost, ochota pracovat, spolehlivost, zodpovědnost. Mzda: 80 - 104 Kč/ hod., řádné zaškolení, 1-směnný provoz, HPP na dobu určitou do 31.7.2017 s možností
Uneco people s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK V DŘEVOZPRACUJÍCÍM PRŮMYSLU, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Tomáš Kos - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

EUROPROFIL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER - JUNIOR PROJECT MANAGER, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadujeme - min. SŠ vzdělání obor strojní nebo elektro, znalost AJ na komunikativní úrovni, ŘP sk. B. Jedná se např. o tvorbu nabídek a vyhovění technickému zadání zákazníka,
POLNA corp. s.r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

PROVOZNÍ PRACOVNÍK-CE, Provozní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci
A11 Pracovní náplň - zajišťování nákupů, skladování zásob apod. Požadujeme - ŘP sk. A, B, zkušenosti se skladovou evidencí, bezúhonnost Zaměstnanecké výhody -
Charita Frýdek - Místek - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Provozní zámečník na zvedací zařízení, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: • Servisování a údržba zvedacích zařízení ve výrobě • Spolupráce při plánování oprav
TATRA TRUCKS a.s. - 2016-03-11 - Moravskoslezský kraj

Provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 13000 - CZK měsíčně

INGE Opava, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 16000 - 18000 CZK měsíčně

A16 Provádí menší opravy na jeřábech ZTV. Vede záznamy do knihy hlášení během směny. Vede knihu závad. Provádí seřizování
Trenkwalder a.s. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Řidiči nákladních automobilů, TATRA, MAN, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

##pracodawca## - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj

Skladníci pro VO Elektro, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
z: 17.3.2016 Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru elektroinstalačního sortimentu (kabely, jističe, svítidla atd.). Jedná se o přímý kontakt se zákazníky a zakládání a uskladňování
SBS ENERGY s.r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 11000 - CZK měsíčně

Ing. Radomil Dokoupil - DIMEX - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SKLADNÍK, SKLADNICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14500 - 18500 CZK měsíčně

SOU, znalost práce s PC, oprávnění na VZV, řidičské oprávnění sk. B, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost. Mzda:
SEMIX PLUSO, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Švadleny, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

BYTEMA s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 5000 - CZK měsíčně

Z: 27.4.2016 Místo výkonu: Budovatelská 1178/36, Bílovec Hledáme pomocnou sílu na úklid kancelářských a výrobních prostor menšího
IMCoPharma a.s. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7000 - CZK měsíčně

z:11.2.2016. Záměstnanec by měl nastoupit na pozici uklízečky v Mateřské škole Hájov s.r.o. Zástup za nemocenskou. Nutná vlastní mobilita. Inf.: zájemci
Mateřská škola Hájov s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Výškový pracovník/ce (pomocí horolezecké techniky), Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací - 95 - 140 CZK za hodinu

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Orlovská 347/160, 713 00 Ostrava Práce po celé ČR. Kontakt na e-mail: prace (at) polansky-sro.cz Požadujeme: Praxe v oboru min. 2 roky, osvědčení
POLANSKÝ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj