Práce NOČNÍ RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Karlovarský kraj AXXOS hotel & spa management s.r.o. - nabídky práce

NOČNÍ RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování. Znalost jazyků, praxe na recepci výhodou. Kontakt: e-mailem

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AXXOS hotel & spa management s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Pavlíčková

Job krátký popis: Recepční v hotelích

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, Advokátní koncipienti - 16000 - CZK měsíčně

Právníci, státní zástupci a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce: Bělehradská 1094/4, Karlovy Vary Požadujeme: Absolventa magisterského studia oboru práva, zájem o profesionální růst,
GRUNER PETRILAK advokátní kancelář, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Bezpečnostní pracovník/ce, Pracovníci ostrahy, strážní - 62.6 - 62.6 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: objekt společnosti JSP International, s.r.o., Průmyslový park 158/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 62,60 Kč/hod.
Bezpečnostní služba IBIS s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

BRUSIČ KOVŮ, Brusiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

METALIS Nejdek s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zdeněk Erman - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 700 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Bar Paparazzi, Staré náměstí 1290, Ostrov Výše mzdy: 700,-/den Pracovní doba: 10.00-23.00 hod Praxe vítána. Kontakt: telefonicky, e-mailem či osobně - PO - PÁ
Marie Cábová - 2016-03-06 - Karlovarský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení nebo převedení na dobu neurčitou. Nabízíme:
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

dělník - dělnice ve výrobě, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

TONAP KV s.r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

dělník/nice, Pomocní montážní dělníci - 90 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Chodov, Vintířovská 1157 Popis práce: úkolová mzda, třísměnný provoz ( nepřetržitý), jedná se o ruční práci, kompletace plastových
KH Czechia/Cetto Czechia s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

DOJIČ/KA, Chovatelé zvířat jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Chovatelé a ošetřovatelé zvířat jinde neuvedení
Náplň práce: Úklid příchozích cest na dojírnu Obsluha kruhové dojírny Péče o čerstvě narozená telata Nahánění dobytka
FARMA Otročín s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

FARMACEUTICKÝ LABORANT/KA, Farmaceutičtí asistenti - 17650 - CZK měsíčně

Farmaceutičtí asistenti

Karlovarská krajská nemocnice a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Fyzioterapeuti s osvědčením - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Vzdělání v oboru podmínkou, znalost většího spektra poskytovaných fyzioterapeutických procedur, znalost ruského jazyka výhodou. Částečná znalost anglického jazyka. Prosíme
HOTEL OSTENDE s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Nemocnice Cheb, K Nemocnici 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 12.000,- Kč + osobní
Karlovarská krajská nemocnice a.s. - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

SYUZI GASTRO KV group s.r.o. - 2016-02-26 - Karlovarský kraj

Manažer/ka kvality, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek: 32,5h/týdně. Místo výkonu práce: Slovanská 1987/4, 352 01 Aš. Jedná se o pracovní
MTG Montagetechnik GmbH - organizační složka - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12100 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: od 12.100,- Kč (konkrétní výše bude stanovena dle získaného
GALA HOTELS, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

montážník plastových oken, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 16000 - CZK měsíčně

ABRASMONT s.r.o. - 2016-04-13 - Karlovarský kraj

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Pracoviště: čerpací stanice OMV, Západní, Karlovy Vary. Základní znalost jazyků (nj, rj, aj). Trestní bezúhonnost. Práce s penězi, zodpovědnost, spolehlivost. Kontakt: předem telefonicky,
Věra Terynková - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

obsluha tryskacího zařízení - tryskač, Pracovníci v oblasti uměleckých a tradičních řemesel - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti uměleckých a tradičních řemesel
Místo výkonu práce: U Přádelny 66, 357 03 Svatava. Upřesňující informace: praxe v oblasti tryskání výhodou, držitel řidičského
DIKRT spol. s r.o. - 2016-02-25 - Karlovarský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 10190 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Lázeňský dům Kyjev, Národní 15, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: schopnost týmové práce, spolehlivost,
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Pracovník/ce na přepážce - specialista/ka, Přepážkoví pracovníci na poštách - 15500 - CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Pohraniční stráže 105, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.
Česká pošta, s.p. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

Prádlový/á, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 13500 - CZK měsíčně

Jedná se o pozici "prádlový/á" !!! Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Prodavač potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 11300 - CZK měsíčně

Požadujeme - minimální vzdělání vyučen/a - zdravotní průkaz pro práci v potravinářství  - samostatnost, spolehlivost, flexibilita - příjemné vystupování - manuální
Zeman maso-uzeniny, a.s. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

Prodavači v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

KiK textil a Non-Food spol. s r.o. - 2016-03-16 - Karlovarský kraj

Recepční (spa recepce), Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 18000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: Hlavní 61, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: znalost NJ, AJ a RJ, slušné a příjemné
CRISTAL PALACE a. s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

referent/ka - koordinátor/ka komunitního plánování odboru sociálních věcí a zdravotnictví, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Kontakt: POUZE zaslat zaslat přihlášku s životopisem. 9. platová třída dle NV ČR č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě
Město Ostrov - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

Řidič/ka silničních a zvláštních vozidel, Řidiči tahačů - 12600 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou (3-6 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení: základní
Dřevospol Ivančik s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

řidič - sk. C, E + profesní průkaz, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 12174 - 18262 CZK měsíčně

Kontakt: osobně: Závodu míru 1389 (443) Nejdek - 6.30 - 14.30 hod. Řidič ŘP sk. C, E + profesní průkaz, bezúhonnost, flexibilita. Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod.
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

strážní služba, Pracovníci ostrahy, strážní - 60 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Kounice 383, Horní Slavkov, 357 31, Hasičská 870, Horní Slavkov, 357 31. Požadavky: OZP, ČID PODMÍNKOU. Způsob hlášení uchazečů: telefonicky (p. Václav Vtípil
PROCUSYS SERVICES a.s. - 2016-03-09 - Karlovarský kraj

TESAŘ STAVEBNÍ , Tesaři a stavební truhláři - 18000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Pracoviště: Stavby v Karlovarském kraji. Znalosti v oboru stavebnictví, ŘP sk.B, vysokozdvižný vozík. Způsob hlášení uchazeče: zaslat životopis na níže uvedený e-mail, poté bude vybraný
VAVOSTAV s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Údržbář/ka, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o pozici "údržbář/ka" !!! Místo výkonu práce: Spa & Kur Hotel Praha, Ruská 27, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní
CPI Hotels, a.s. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj