Práce Obchodní makléři, Obchodní makléři Hlavní město Praha 5J Star s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Obchodní makléři, Obchodní makléři

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Kováků č.p. 554/24 Kontaktní osoba: Shilo Valeriya, tel.: 605289441, e-mail: jobforsalesprague (at) gmail.com Požadujeme: angličtinu, heberjštinu, ruštinu - velmi dobrou + praxe

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: 5J Star s.r.o.

Forma kontaktu: Valeriya Shilo

Požadované jazyky: **-1 | **-1

Job krátký popis: Obchodní makléři

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 9000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Dubečská 2397/71, Praha 10 Kontakt: Karel Zeman, personalni (at) axxel.cz pouze pro osoby v invalidním důchodu!!! Náplň práce: - každodenní příjem a vystavování
Axxel investment s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Asistent pedagoga, Asistenti pedagogů - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Místo výkonu práce: Mládí č.p. 135/4, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Částečný úvazek (0.75), dopomoc žákovi se specifickými poruchami učení. Požadujeme výpis z rejstříku
Základní škola, Praha 13, Mládí 135 - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Customer Advisor , Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
§ 92 - 90 DNÍ KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Místo výkonu práce: Sokolovská 668/136D, 186 00, Praha 8 Kontaktní osoba pro první
ACS Czech Republic s.r.o. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce je Praha. Výpis z rejstříků trestů, dobrý zdravotní stav, fyzicky náročná práce. Kontakt. O. Koval, tel.: 776383333, pondělí a čtvrtek od 9.00 do 11.00
Gold - Class s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Pohovory každý pátek 17:00 - 18:00hod na adrese Lucemburská 4, Praha 3, nebo volat na tel.: 777 212 655. Jedná se o různé stavební práce, nutná fyzická zdatnost. Práce ve špinavém
YTHSTAV s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10200 CZK měsíčně

fyzicky namáhavá práce, Odpovídající zdravotní stav, bourací práce a kopáčské práce, práce na lešení , nošení břemen , dobrý zdravotní
SIVAL Trading s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Detektiv OD - Kamerový systém, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 14500 - 17500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Praha 6, Výtvarná 3, 160 00 Kontakt: Jaroslav Popelka, 777 722 598 - PO-PÁ 8-18 hod. jpopelka (at) centurionlp.cz Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, odpovědnost,
CENTURION loss prevention a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

frezař, soustružník, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 8500 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

PRAGA Strašnice a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

International business manager, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 42000 - 52000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce: Plzeňská č.p. 163/60, Smíchov, 150 00 Praha 5 Požadavky: Vyhledávání klientů v zemích SNG i EU s koncentrací
AURAPROFI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař thajské kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 22000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Purkyňova č.p. 74/2, Nové Město, 110 00 Praha 1 kontakt: Hanzlik Marek, tel.: 724241655, e-mail: hanzlik.mark (at) gmail.com Praktická zkušenost s přípravou thajských pokrmů, znalost
Wokbox s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce - Dlouhá č.p. 727/39 Staré Město, Praha 1, Škola s masérským kurzem akred. MŠMT ČR - thajské masáže. Práce o sobotách s nedělích. Dávám
Mystic s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Předem telefonický kontakt pro sjednání osobní schůzky a to na tel : +420 608 937 617. Vhodná pracovní příležitost pro čerstvé absolventy . Mzda je uvedena základní po zkušební
Ing. Jiřina BARCHÁNKOVÁ - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Obchodník - spánkový profík, Obchodní zástupci - 15000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Skandinávská č.p. 141/3, Třebonice, 155 00 Praha 515 Kontaktní osoba: Daňková Drahoslava, tel.: 731 532 066, e-mail: prace (at) prospanek.cz Požadujeme: Výborné komunikativní
ProSpánke SE - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Pokladní KVC (kulturně vzdělávací centrum) (sály Městské knihovny v Praze), Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních - 9000 - 13000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
místo výkonu:Mariánské náměstí 98/1, kontakt: Hrdličková Jana, tel.: 222 113 316, e-mail: personalnioddeleni (at) mlp.cz Charakteristika pozice: Zajišťuje agendu spojenou s automatizovaným prodejem
##pracodawca## - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Pomocná síla pro výrobu chlebíčků (studená kuchyně) + jejich následný prodej, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

pracovní doba Krátký dlouhý týden , po zapracování úprava mzdy, nutný předem telefonický kontakt! Jde o výrobu chlebíčků a jejich následný prodej a obsluhu
JAADA cz s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví

Ivan Hudyma - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavači bytového textilu , Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 13000 - CZK měsíčně

NUTNÉ Předem zaslat životopis na mail michal (at) silex.cz Prodavači v bytového textilu pro prodejny s místem výkonu práce po celé Praze, Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou s předpokladem
SILEX spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Realitní makléři, Realitní makléři - 20000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
Místo výkonu práce: Pod Stupni 6, Praha 10-Vršovice Prvotní kontakt: email - prace (at) jamesgrant.cz Co musíš umět? Oceníme komunikaci, obchodního ducha, radost z práce, pečlivost, odolnost vůči
VT Consulting s.r.o. - 2016-03-14 - Hlavní město Praha

Řídící pracovníci v oblasti IT a činností - TEST, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 100000 - 120000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Kontakt: Jana Škaloudová, 222591334. Zkušenosti s řízením teamu programátorů (liniové a projektové), s vysoce škálovatelnými multiplatform.
Skype Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidiči tahačů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Strojírenská č.p. 259/16, Zličín155 21 Praha 517 KONTAKTNÍ OSOBA: Šušman Volodymyr, tel.: 774 668 570, e-mail: shushman (at) centrum.cz
Jarotrans-cz s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

3 pozice pilaře do automotivu na pily (sériová výroba) - rozvržení pracovní doby od 20:00 - 4:30 po-pá, přestávka na jídlo a oddech dle ZP, - zkušenosti na kotoučových pilách výhodou
ThyssenKrupp Ferrosta, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Servisní technik tiskáren, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 18000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracovní náplň: • Poskytování servisu, poradenství a celková technická podpora stávajících zákazníků v oblasti multifunkčních
##pracodawca## - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Specialista zákaznických služeb - retenční oddělení, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialista zákaznických služeb - retenční oddělení Jakého kandidáta hledáme? • umí navázat vztah s klientem • je bystrý, kreativní
Professional Business Consulting s.r.o. - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

Strážný parkoviště, Pracovníci ostrahy, strážní - 8000 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: viz URL adresa pro další informace Kontakt:Tomáš Hanzlík, tel.: 608 672 853, e-mail: tomas.hanzlik (at) subday.cz......Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb (at) kd-real.cz Náplň práce:
Subday s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Účetní, Účetní všeobecní - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova (at) fdv.mpsv.cz Požadujeme: - Min. SŠ vzdělání ekonomického
Fond dalšího vzdělávání - 2016-03-12 - Hlavní město Praha

VŠEOBECNÁ SESTRA NA ODD. STEREOTAKTICKÉ A RADIAČNÍ NEUROCHIRURGIE, Všeobecné sestry s osvědčením - 17600 - 28760 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadavky: - PSS (ARO, OSP, VŠ není podmínkou) - Osvědčení o registraci dle zákona č. 96/2004 Sb. NUTNÉ - Praxe výhodou - AJ, RJ - Spolehlivost, pracovitost, chuť učit se novou specializaci Nabízíme:
Nemocnice Na Homolce - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Zubní instrumentáři - 19000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Smile Centrum s.r.o. - 2016-06-09 - Hlavní město Praha