Práce Obchodní zástupci Jihomoravský kraj Moravia Food s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Obchodní zástupci

ŘP-B, praxe v řízení MV, PC uživatelsky, znalost účet. prog. POHODA výhodou, příjemné vystupování, znalost potravinářského sortimentu, obchodní praxe vítána,

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Moravia Food s.r.o.

Forma kontaktu: L. Dvořák

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

3D konstruktér - absolvent (20. - 30.000,-Kč)*, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Umíte ovládat některý 3D konstrukční program? Chtěli byste mít příležitost kariérního růstu? Pak máme pracovní nabídku ušitou přímo na míru! Strojírenská
SM Consulting, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Barmani - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Barmani
Požadované dovednosti: Zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, práce s penězi. Základy AJ Poznámka k volnému místu: Zajímavé finanční ohodnocení Práce v mladém
AI & AM Cooperation s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Brušič, Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
První kontakt emailem nebo telefonicky. BRUSIČ Zaměstnavatel: Turlak Náplň práce: -broušení dílu pro lakování - obrušování hran a svárů
Ivo Turek - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

BRUSIČ NA KONVENČNÍ BRUSCE - VB, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
BRUSIČ NA KONVENČNÍ BRUSCE - VB NÁPLŇ PRÁCE: - broušení na konvenčních bruskách na kulato BHU 32 a na plocho - broušení nástrojů pro jednotlivé stroje v obrobně - měření výsledných
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Eva Karlínová - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Číšník, servírka, snídaňový číšník, snídaňová servírka, barman/ka, Číšníci, servírky a barmani - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani
První kontakt emailem. Hledáme lidi, kteří mají chuť pracovat, cit pro služby a rádi by se podíleli na něčem vyjímečném. Nabízíme také flexibilní pracovní
QUALITY GASTRO s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Dělník - naháňka dobytka, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 13600 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: zkušenosti s živým dobytkem výhodou, nesmí vadit přímý styk s živým dobytkem, zručnost, obratnost Pracovní doba: 6 - 14:30 Kontaktní
Jatky Bučovice, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 7000 - 20000 CZK měsíčně

Kadeřníci

Štefan Šubrt - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav, práce na stavbách a ve výškách. Místo výkonu práce: Brno Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi
TERSTAV, družstvo - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 23000 CZK měsíčně

vyučen v oboru, praxe výhodou, možnost zaučení, klasická kuchyně, meny, minutky, doprava vlastní, ze Znojma možná linková doprava, turnusové směny, včetně víkendů, PD 9:30 - 21:00, strava
ALLIUM GASTRO s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha Bistra, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Náplň práce: příprava pokrmů a občerstvení obsluha zákazníků péče o svěřený provoz. Základní požadavky: absolutní vstřícnost vůči zákazníkům,
BIOOBCHOD.CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Office manager, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Zavedená společnost se sídlem v Brně zabývající se správou nemovitostí, realitní a developerskou činností hledá uchazeče na pozici office manager. Hledáte výzvy a
Lapertas, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

operátor/ka Call Centra, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Teleformance je nadnárodní společnosti s 19ti letou tradicí v ČR a působením v 62 zemích světa s 270 kontaktními centry. V rámci rozvoje uvažujeme
Lion Teleservices CZ, a.s. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Operátor v elektro výrobě , Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16.30 hod., e-mailem brno (at) workservice.cz nebo osobně Křenová 60, Brno - budova Papírny Brno, 3.patro , PO - PÁ, 8:00 - 16:30 Dlouhodobá
Work Service Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

operátor výroby, Operátoři velínů montážních linek - 13000 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
Kontakt telefonicky Po-Pá LINE: Montáž serverů včetně přípravy materiálu. LINE REWORK: Výměna komponentů v ruzných produktech (servery, notebooky) nebo
PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

pokladní - brigáda, Pokladníci v prodejnách - 80 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Hypermarket Tesco Stores ČR na Vídeňské ul. 100, Brno přijme : na dohodu o provedení práce 3 brigádníky na pokladnu, čistá mzda 80,-Kč/hod., od 1.7. 2016 navýšení 85,-Kč/hod požadujeme
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Process Development Manager, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Požadované dovednosti jazykové vzdělání, rodilý mluvčí - španělský jazyk, výborná znalost (aktivně i pasivně) anglického jazyka,
Moravia IT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka specialista, Prodavači smíšeného zboží - 6000 - 11700 CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky pondělí - neděle mezi 8.00 - 16.00 hodinou osobně Albert Supermarket, Říčanská, Brno Kamechy Náplň práce: Doplňování zboží, práce na pokladně, práce
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ - PRODAVAČKA, Prodavači v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

17.5.2016 - pultový prodej zboží, obsluha zákazníka, práce s pokladnou, úklid na pracovišti, objednávání a třídění zboží. Min. vyučen v oboru, praxe alespoň 1 rok,
KPN - pekařství spol. s r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

provozní pracovnice (úklid), Ostatní uklízeči a pomocníci - 6000 - CZK měsíčně

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: vera.matejkova (at) logoped.cz Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyla jste
Soukromá klinika LOGO s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Lorenc Logistic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Specialista řízení úvěrů, Specialisté řízení úvěrů - 25000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, schopnost řídit svůj čas, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: nadstandardní
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Místo výkonu práce: BRNO Výborná znalost práce s PC, portugalština na úrovni rodilý mluvčí podmínkou. Přechozí zkušenost z mezinárodní IT společnosti podmínkou.
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

JEVENmax s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Technolog TPV, Strojírenští technici technologové, normovači - 18000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
První kontakt e-mailem mjansky (at) hormen.cz Požadujeme: min. SŠ - strojírenské zaměření znalosti technologií zpracování plechů Fe/Al znalost Solid Works, Autocad, JetCAM samostatnost, kreativita, flexibilita
HORMEN CE a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Brno, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ: ÚŘAD PRO OCHRANU HOSPODÁŘSKÉ SOUTĚŽE. ADRESA: TŘÍDA KAPITÁNA JAROŠE 1926/7, 604 55 BRNO. Informace o pracovním místě: Pravidelný
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Venkovní prodejce paliv, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky kdykoliv nebo e-mailem Zodpovídá za poskytování služeb zákazníkům na nádvoří čerpací stanice Nabízíme: Sleva na palivo, bonusy dle výkonu, motivační
Soňa Kratochvílová - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

ZEDNÍK, TESAŘ, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

MAXISTAV s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj