Práce Obsluha čerpací stanice PHM, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Kraj Vysočina Ing. Ivan Vašíček - nabídky práce

Obsluha čerpací stanice PHM, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Místo výkonu práce Střítež u Jihlavy 2. 1. kontakt telefonicky, životopis zašlete e-mailem.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ing. Ivan Vašíček

Forma kontaktu: Ing. Jan Vašíček

Job krátký popis: Obsluha čerpacích stanic

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Pod Kaplou 353, Brtnice. Požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni. VŠ výhodou. Práce na počítači- Balíky, MS Office na mírně pokročilé úrovní.
NELEMI Co. s.r.o. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, tř.Legionářů 24. Požadujeme: vyučení v oboru, samostatnost, manuální zručnost, zájem o činnost v oboru, časovou flexibilitu, týmového ducha., Jiné
UDANAX, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Elektrotechnik montážní, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Pracovní náplní je technická pomoc pro zahraniční servisní partnery spojená s občasnými servisními výjezdy do zahraničí.
TEDOM a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR/KA - TOPENÁŘ/KA, Stavební instalatéři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
požadujeme:svářečský průkaz polyfůzní svařování, svařování plamenem, ŘP sk. B, praxe alespoň 2 roky, zájem o pracovní místo
PKS stavby a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

René Kotěra - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LAZZARA a KRÁTKÝ spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace Bílý dům, Janáčkova 1331, Moravské Budějovice hledá kuchaře/kuchařku. V případě zájmu kontaktujte pana Čermáka, tel.: 602 758 305. Zaměstnavatel
Josef Čermák - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace nebo absolvent, Lékaři v anesteziologických oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Nižší účetní všeobecný, Účetní všeobecní - 2000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Práce na 1 den v týdnu. Drobný rozsah účetních prací. Zpracování plateb z banky, vedení drobné pokladny, předkontace dokladů. Zpracování mezd do 5 pracovníků
Josef Vašina - 2016-04-22 - Kraj Vysočina

Obchodní reprezentant, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 18000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Místo výkonu práce Jihlava, Brněnská 74. Co u nás budete dělat: - oslovovat na ploše prodejny - prodávat produkty společnosti - uzavírat úvěrové smlouvy Co u nás naopak dělat
Home Credit a.s. - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

OBSLUHA CNC STROJŮ, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

PBS INDUSTRY, a.s. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

obsluha souřadnicové vyvrtávačky, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 100 - 130 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Chotěbořské strojírny, a.s. - 2016-03-13 - Kraj Vysočina

Operátor / Seřizovač ohýbacího centra, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce - Pelhřimov. Pracovní náplň: - obsluha plně automatizovaného CNC ohýbacího centra Salvagnini s plným vybavením a přídavným robotem pro výbojové
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Operátor výrobní linky, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

SAPELI, a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ostraha, Strážníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Policisté
trestní bezúhonnost, praxe výhodou - není podmínkou, příjemné vystupování. Nutný telefonický kontakt předem, pracovní dny od 9.00 do 15.00 hod. na tel.: 731988699 Místo
Pharm Invest s.r.o. - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník/ dělnice v truhlářské výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: odebírání dílců z lakovací linky, obsluha strojního zařízení, údržba lakovací linky, lakování sériových výrobků pro
Vaněk - výroba nábytku, spol. s r.o. - 2016-03-09 - Kraj Vysočina

Pracovník - sadové úpravy, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 20000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
Místo výkonu práce Cihelna 64, Dobronín, práce v rámci Vysočiny. Náplň práce: práce při zakládání a údržbách zeleně. Požadujeme vztah k oboru, fyzickou
STROM-SPECI, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka s inkasem - obslužný pult lahůdek, Prodavači potravinářského zboží - 15600 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Brněnská 74. Jednosměnný provoz s postupnými nástupy, nerovnoměrně rozvržená prac.doba včetně víkendů., Dovolená navíc, Jiné výhody
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

projektant - přípravář (interiérový), Průmysloví a produktoví designéři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Návrháři výrobků a produktů
příprava výrobních výkresů, komunikace se zákazníkem, příprava projektu do výroby, součinnost při montáži projektu, zaměřování interiérů, Jiné výhody
Tech-Komplex s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PROJEKTANTI SKŘ (ASŘTP) S PRAXÍ I BEZ PRAXE PRO PRACOVIŠTĚ TŘEBÍČ, DUKOVANY, ZAHRANIČNÍ PROJEKTY, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracovní doba 7:00 - 15:00 hod. Náplň práce: - tvorba projekční dokumentace SKŘ (MaR) - práce s databázemi a s CAE SW pro databázové projektování
OT Energy Services a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Projektový manažer, Inženýři projektanti budov - 20000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři

VSM, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Projektový specialista, Strojírenští technici technologové, normovači - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

Šička konfekce, spodního prádla, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jamné u Jihlavy č.p. 150 Výhodou praxe s šitím prádla, nutná praxe s šitím. Dopravu do místa pracoviště firma
A.G.J. - produktion, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Skladník (v potravinářském průmyslu), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. 10 % prémií k hrubé mzdě, příplatek za odpolední a noční směny. Odpolední směna: od 16:00 - do 1:00 Noční směna: 21:00 - 5:00
AGF Food Logistics, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - 26000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Žižkova 53, Jihlava. Jedná se o práci na dvě směny v kusové strojírenské výrobě. Pracovní náplň: Obrábění přesných strojírenských
VMV, spol. s r. o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

specialista zákaznické podpory webové služby pro CZ a SK, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
- administrativa, vyřizování požadavků zákazníků formou telefonu, mailu, chatu, komunikace s dodavateli, práce s Facebookem - komunikativnost, aktivita, ochota učit
Chytrýbalík s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Strážný/á - řidič/ka, výjezdová jednotka, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Jihlava. Předmětem pracovního poměru jsou činnosti související s poskytováním bezpečnostních služeb, např. kontrolou a zásahy na objektech připojených
PATROL group s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

TECHNICI V OBLASTI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Min. vzdělání vyučen+praxe, vhodné pouze pro OZP!!! Plný úvazek po zapracování. Péče o IT vybavení společnosti, IT podpora a servis, sestavování
DUKO s.r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

učitel autoškoly, Instruktoři autoškoly - 15000 - CZK měsíčně

Instruktoři autoškoly

Mgr. Jaromír Nosek - 2016-02-24 - Kraj Vysočina