Práce Obsluha lisu (seřizovač), Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů Jihomoravský kraj MITEK INDUSTRIES, spol. s r.o. - nabídky práce

Obsluha lisu (seřizovač), Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Požadavky: vzdělání vyučení v oboru kovo výhodou, dobrý zdravotní stav Popis práce: balení a kontrola výrobků, manipulace s materiálem, po zaučení příprava výroby a seřizování Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou Zaměstnavatel nabízí: mzdu od 15000,-Kč + pohiblivou složku mzdy Kontakt: Jan Martynek, tel: 724 324 048, e-mail: martynek (at) mitek.cz, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní schůzku

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MITEK INDUSTRIES, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Jan Martynek, vedoucí výroby

Job krátký popis: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka prodeje nářadí, Pracovníci v oblasti prodeje - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Pracoviště: Pr. Veselého 1152/1, 695 01 Hodonín. Požadujeme: spolehlivost a zodpovědný přístup k práci, komunikativnost a vztah k zákazníkovi, dobrou schpnost jednat s lidmi, znalost práce na
Petr Lunga - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Veronika Stehlíková - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Brigádník/brigádnice do úseku trvanlivé potraviny, Prodavači potravinářského zboží - 95 - CZK za hodinu

Hypermarket Tesco Stores ČR na Vídeňské ul. 100, Brno přijme: Brigádníka na dohodu o provedené práce do úseku trvanlivé potraviny - vybalování a doplňování zboží.
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

IT specialista, Vývojáři softwaru - 30000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Naše společnost se zabývá výrobou parních a spalovacích turbín již čtvrt století. Do našeho kolektivu hledáme třetího ajťáka. Nabízíme pestrou a zajímavou
EKOL, spol. s r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Konstruktér - Drásov u Brna, Specialisté - 26000 - 33000 CZK měsíčně

Specialisté
Jsme tým konstrukce Siemensu Drásov. Naše firma vyvíjí a vyrábí elektro motory a generátory vysokých výkonů (do 25 MW/MVA) na míru zákazníkům z celého světa.
Siemens Electric Machines s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - 13500 CZK měsíčně

Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 150 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Coofint s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

MALÍŘ, Malíři interiérů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
2.2./22.12./19.11./8.10./8.9.2015 - malby a nátěřy. Min. vyučen (malíř). Prac. doba: 7:00-17:00. Výhody: odvoz na pracoviště. Je nutno si dohodnout telefonicky schůzku - 603
STAVEX BV s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

míchač - skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 90 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní pozici dělníka ve výrobě - pozice míchač-skladník. Jedná se o přípravu směsí pro lisování brousících kotoučů
Best - Business,a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU (CNC), Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
30.5/20.4.2016 - obsluha ohraňovacího lisu (CNC), vyučen - technický směr, praxe výhodou, dvousměnný provoz, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost a odpovědnost,
TRANSROLL - CZ, a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky : od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 hodin Požadavky: Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není
Pharm Invest s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

pomocné práce v truhlárně, Pomocní dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

DIVINA DESIGN s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Karpatia obchodní s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce expedice, Pomocní skladníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Pracovní náplň: příjem a výdej zásilek včetně balení a administrativy, vedení skladové evidence, inventarizace zásob ve stanovených lhůtách, hmotná zodpovědnost
DISK Multimedia, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK VE SKLEPNÍCH HOSPODÁŘSTVÍ, Vinaři - 16000 - CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
27.6.2016/ vyučen, praxe výhodou nikoli podmínkou, možnost zaučení. ŘP sk. T podmínkou. Nástup možný ihned - Vinařství Starý vrch Hustopeče.
ESOX, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka - Číšník/ servírka , Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: -příjemné vystupování a optimistický přístup - zájem o gastronomii a pracovitost - praxe v oboru, nabídka je ale vhodná i pro absolventy - zákaznicky
SMILE, s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Prodej tabákových výrobků a doplňkového sortimentu - pouze pro OZP, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 65 - CZK za hodinu

Požadované dovednosti: Základní znalost PC, finanční gramotnost, zkušenost s prodejem ideálně tabákových výrobků. Požadovaná praxe: vyučen nebo praxe Poznámka k volnému
DUKO s.r.o. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

propagátor/ka, Obchodní zástupci - 500 - CZK za hodinu

Obchodní zástupci
Životopis zasílat na e-mail: uhrai1 (at) seznam.cz Jsme celorepublikový projekt a hledáme zaměstnance pro Brno-město, kde máme pobočku na adrese Marie Crhalová, Geislerova 12, Brno. Pracovní úvazek plný
Mgr. Ivana Hrabalová - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

radiologický laborant, Ostatní odborní laboranti v oblasti zdravotnictví - 17600 - CZK měsíčně

Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

Psychiatrická nemocnice Brno - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Recepční/pokladní, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Jste komunikativní a máte rádi různorodou činnost? Jste z Brna nebo okolí a hledáte dobrou práci blízko centra města? Neváhejte a přihlaste se k nám na pozici: RECEPČNÍ/ POKLADNÍ
CAT CUT s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Petr Kilián - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

SANITÁŘ, Sanitáři - 11210 - 16270 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
6.1.2016/ vyučen Poskytování základní ošetřovatelské péče. Kurz pro pomocné zdravotnické pracovníky v oboru sanitář výhodou.
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
práce na jednoduchých strojích, manuální práce v dřevovýrobě finalizace výrobků odvádění záznamů o realizované výrobě dle požadavků společnosti odpovědnost
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Slévárenský dělník, Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Praxi nepožadujeme, zaučíme! Požadujeme: - manuální zručnost, fyzickou zdatnost - samostatnost, zodpovědnost Nabízíme: - jistotu stabilního zaměstnání - týden dovolené navíc
Aluminium Group, a.s. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Specialista v oblasti zdraví a dietologie, Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti dietetiky a specialisté na výživu
Požadujeme -min. SŠ(zaměřeno na výživu), VŠ vzdělání výhodou nebo ( certifikát v oblasti výživy Např.Nutris,Nutriacademy…),výchova ke zdraví
PURE BODY s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Team Leader expedice, Vedoucí úředníků v logistice - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
První kontakt telefonicky nebo e-mailem Co je náplní práce? vedení týmu 10 zaměstanců asi polovinu pracovní doby budete chystat, balit a nakládat zboží (prvky pro dětská hřiště)
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

učitel 1. stupně ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol - 16856 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
První kontakt emailem. Hledáme kvalifikovaného pedagoga na 1. stupěň ZŠ. Požadujeme trenérský kurz na plavání, platné instruktorské zkoušky z lyžování, snowboardingu a
Základní škola, Lelekovice, okres Brno - venkov - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 18600 - 25500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadované dovednosti Minimálně středoškolské vzdělání, obor všeobecná sestra. Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona 96/2004 Sb, platné osvědčení
Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Zedník, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 80 - 120 CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Požadavky: vyučen v oboru, praxe v oboru min., 3 roky, zodpovědnost, spolehlivost, dobré reference. Nabízíme: výhodné mzdové podmínky, PP na dobu určitou s možností prodloužení, stabilní
STAEG Stavby, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zkušební technik, programátor, Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - 25000 - CZK měsíčně

Technici elektronici
Rádi cestujete a chcete zúročit své znalosti v oboru ELEKTRO? Jste odolný vůči stresu? Pracujte pro stabilní společnost s 25 letou tradicí ve výrobě turbín! Najdete u nás: Krásné
EKOL energo s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj