Práce OBSLUHA RESTAURACE, Číšníci a servírky Jihočeský kraj A.R.E.S. CB spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: OBSLUHA RESTAURACE, Číšníci a servírky

Hrubá mzda bude upřesněna podle úvazku. Prac. doba cca 9:00 - 14:00 hod. a 1x za 14 dní pátek a sobota večer, vhodné i pro OZP dobrá dostupnost - MHD č. 9 Kontakt telefonicky nebo e-mailem, domluvit předem schůzku.

Minimální plat: 12000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: A.R.E.S. CB spol. s r.o.

Forma kontaktu: Radek Krčmář

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - AKTIVNÍ ZNALOST NJ, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Důležitá aktivní znalost NJ slovem i písmem! Částečná znalost AJ výhodou nikoli podmínkou, ŘP"B", chuť učit se nové věci, čistý trestní rejstřík Nabízíme:
KUHN - MT, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

asistent/ka servisu a prodeje nových vozů, Pracovníci v oblasti prodeje - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků, systematická práce s databází,obsluha firemních software, podpora a zástup ostatních
CITY - CAR a.s. - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE - MYCÍ CENTRUM, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Pracovní pozice vhodná pro absolventy Požadujeme: základní vzdělání, střední odborné - vyučen Zájemci se mohou hlásit denně 9,00-12,00 hod u pana Goliáše na adrese Lašek
LAŠEK spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPČ - ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zdeňka Jiříková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPP - PORTÝR, Osobní sluhové a příbuzní pracovníci - 85 - CZK za hodinu

Společníci a osobní sluhové
Požadujeme: komunikativní schopnosti a příjemné vystupování, orientace na zákazníka, organizační schopnosti, komunikativní znalost AJ/a dalšího světového jazyka výhodou,
RRC Clinic a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

EKONOM - HOSPODÁŘ, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce: příprava podkladů pro sestavení rozpočtu, vedení operativní evidence majetku, inventarizace, zajištění bankovního styku, pokladna,
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

fyzioterapeuti, Fyzioterapeuti s osvědčením - 17850 - 27300 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
min. SŠ vzdělání; praxe vítána; znalost práce na PC; flexibilita; odpovědnost k vykonávané práci; komunikativnost; spolupráce v kolektivu; na dobu určitou 12 měsíců s možnoststí
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9900 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

PRADDIS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 60 - 80 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michala Květoňová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA ZÁVODNÍ JÍDELNY, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

doba určitá do 30.4.2015. Požadavky: praxe min. 3 roky, zkušenosti s přípravou teplých pokrmů a minutek, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zájem o gastronomii, trestní bezúhonnost, potravinářský
ZÁRUBA GASTRO a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obsluha VZV ve výrobě, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
řízení VZV řádným a bezpečným způsobem, dodržování prac. rozvrhu a příkazů výroby, kontrola na vstupu a výstupu materiálu, odpovědnost za VZV, denní kontrola a
Purum s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - TRAKTORISTA, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

CEF, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocník pekaře, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 73 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci při přípravě jídla
Praxe není nutná, jedná se o pomocné práce v provozu pekárny pod vedením pekaře. Požadujeme pouze zájemce z oblasti Suchdola nad Lužnicí a nejbližšího okolí z důvodu nepravidelných
PEKÁRNA SUCHDOL v.o.s. - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ SKLADNÍK, Pomocní skladníci - 9300 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Novotný NOPO CB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - pokladní, Prodavači potravinářského zboží - 10000 - CZK měsíčně

prodejna potravin ve Slapech u Tábora, pož.: vyučení nebo praxi v oboru, znalost práce s PC, zdravotní předpoklady, spolehlivost, flexibilitu, absolventy zaučíme, prac.doba od 6:30 do 17:00 hod., práce i v
Jednota, obchodní družstvo Tábor - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 30000 - CZK měsíčně

Požadujeme:spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilitU, ochota učit se novým věcem, alespoň základní přehled o automobilovém průmyslu, čistý trestní rejstřík,
BALKAR s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

provozní elektrikář slaboproud, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru elektro; kvalifikace zaměstnanců v elektrotechnice dle vyhl. č. 50/1978 Sb.; technické myšlení; samostatnost; zodpovědnost; spolehlivost; pracovní poměr na dobu určitou
MADETA a. s. - 2016-02-25 - Jihočeský kraj

provozní elektromechanik, Provozní elektromechanici - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
zajištění chodu strojů a zařízení, údržba a opravy elektroinstalace, pož.: SŠ nebo SOU, Vyhl. 50/78 Sb !!, praxe nutná!, ŘP-B, znal. práce na PC, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, nástup
IMG BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič autobusu, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Požadavky: - ŘP skupiny D nebo D + E , profesní průkaz, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, bezkonfliktnost Výhody: - příspěvek na stravování, jízdní výhody, týden dovolené
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15700 - CZK měsíčně

Jedná se o pravidelné linky CZ - SRN, RAKOUSKO Podniková přeprava vlastních výrobků, možnost prodloužení smlouvy, praxe v mezinárodní dopravě
Obaly Blatná s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič , Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 9900 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidič - vzdělání středoškolské, praxe výhodou (závoz nápojů a piva). Podmínkou je ŘP sk. B aktivně. Pracoviště Č. Krumlov. Dohoda o provedení
Jedu vodu s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

SALES REPRESENTATIVE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 25000 - 60000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hledáme dynamickou, přátelskou osobnost, s obchodními zkušenostmi a smyslem pro obchod pro prodej kancelářských potřeb a tiskových produktů segmentu B2B. Působnost po celé ČR, povahou práce
Alpha Supplies s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
znalost účetního programu Fenix a praxe v účtování příspěvkových organizacích výhodou, platové zařazení dle nař. vl. č. 564/2006 Sb., § 5 odst. 1. nabídky
Základní škola Šindlovy Dvory - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20600 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň práce: Seřizování a obsluha stroje Práce v riziku hluku Požadavky na uchazeče: SOU strojírenský obor Znalost práce na CNC strojích - lis, frézka Orientace v programování
Groz-Beckert Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

TESAŘ, Tesaři - 90 - CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři

Jan Dobra - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

TRAKTORISTA v živočišné výrobě , Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Hledáme traktoristu v živočišné výrobě - krmiče + práce s UNC nakladačem, nástup možný ihned, pracoviště VKK Horní Stropnice, Světví, řidičský
1. jihočeská zemědělská a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ VÝROBY, Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Pracovní náplň: zodpovědnost za produkci (plnění výrobních norem), zodpovědnost za dosažení plánu v oblasti kvality, procesů, dodávek, nákladů,
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

všeobecná sestra na lůžková oddělení, Všeobecné sestry s osvědčením - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Nabízíme práci v moderní nemocnici s ISO certifikátem a akreditované Spojenou akreditační komisí, v nově zrekonstruovaných a vybavených pracovištích. POŽADUJEME: odbornou
Nemocnice Strakonice, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj