Práce OBSLUHA STÁNKU S OBČERSTVENÍM, Pouliční prodavači rychlého občerstvení Jihomoravský kraj PRONECO, s.r.o. - nabídky práce

OBSLUHA STÁNKU S OBČERSTVENÍM, Pouliční prodavači rychlého občerstvení

31.3.2016/ Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 602 619 000 v době 8-16 hod. Ing. Jana Bláhová nebo emailem: penzion (at) proneco.cz

Minimální plat: 15000

Jméno zaměstnavatele: PRONECO, s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Bláhová

Job krátký popis: Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, obsluha eshopu, pomocný pracovník/ce v obchodě, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracoviště: Wilsonova 3991/20, 695 01 Hodonín. Nabízím volné místo - jedná se o pomocné práce v obchodě. Nutná uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost a pečlivost.
Luděk Šedý - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Admistrativně technický pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: SŠ vzdělání technického zaměření, ŘP sk. B, dobrou uživatelskou znalost práce na PC. Poznámka k volnému místu: Společnost zajišťující provoz
Alfa - COM, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 19000 - 28000 CZK měsíčně

Rozšiřujeme stávající kolektiv obsluhujícího personálu. Na HPP přijmeme číšníka nebo servírku. Požadujeme min. 2 roky praxi, dobrou komunikaci s hostem, částečnou znalost angličtiny.
Merlin People s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 23000 - 30000 CZK měsíčně

18.5.2016 - obsluha hostů v restauraci, na venkovní zahrádce a ve vinárně. Min. vyučen i mimo obor, vhodné i pro absolventy, znalost AJ nebo NJ výhodou, příjemné vystupování, zodpovědnost,
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Dělník kovovýroby, Strojírenští kovodělníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
vyučen technickém oboru, výhodou strojírenství, dělník kovovýroby znalost zámečnických prací, svářečský průkaz CO2 výhodou
Ing. Bohuslav Nebohý-UNIVA OBCHOD - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Dispečer/ka obchodního centra - Brno, Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Přímé řízení a kontrola výkonu strážní služby, plánování směn, zpracování
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

Rompa CZ s. r. o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Karosáři a autoklempíři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Pracoviště: Purkyňova 3926/13, 695 01 Hodonín. Požadujeme: svářečský průkaz, ŘP, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a min. praxe v oboru 2 roky. Stravenky nebo příspěvky na obědy, příspěvek na životní
Jonal, spol. s r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Kvalifikovaný učitel český jazyk - anglický jazyk, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Požadavky: · kvalifikace dle zákona · pozitivní přístup k dětem · trestní, morální a občanská bezúhonnost · chuť se vzdělávat · dobrý zdravotní
Základní škola Drnovice, okres Vyškov - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

Montér elektro - silnoproudé aplikace, Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 20000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Vaše profesní CV zasílejte na uvedený email. Uchazeče, kteří budou vyhovovat našim požadavkům, pozveme k osobnímu pohovoru. Požadované dovednosti ŘP sk. B - aktivní řidič, práce na PC -
TIPA Telekom plus a.s. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Požadavky: SŠ/VŠ ideálně technické nebo ekonomické zaměření. Prokazatelná praxe na pozici v nákupu ve výrobní spol.Zkušenosti s vyhledáváním nových dodavatelů
Pelikan Hardcopy CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Node.js Engineer, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Node.js programátor pro zajímavý mezinárodní internetový projekt pro společnost se sídlem v Brně. Jelikož práce probíhá ve spolupráci s týmem v San Franciscu, USA,
Myhuiz s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní referent/ka - rozpočtář/ka dětských hřišť, Rozpočtáři specialisté - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní náplň: •sestavování cenových kalkulací dětských hřišť •vyřizování poptávek a objednávek •administrativně-organizační podpora obchodního oddělení
8D o.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce - Brno, Obchodní zástupci - 12000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – BRNO NÁPLŇ PRÁCE: - přebírání oznámení od průzkumníků trhu o možnostech obchodních schůzek se zákazníky - domlouvání termínů
PP&T consult s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Ošetřovatel/ka drůbeže, Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata

AG MAIWALD a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

klasické práce pokojské v penzionu, úklid, příprava pokojů pro příjezd hostí, zajištění úklidu okolí penzionu, bydliště nedaleko
Jan Řehoř - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA - ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - 15000 CZK měsíčně

25.5/22.4.2016 - obsluha hostů pohostinství. I základní vzdělání, vhodné i pro absolventy. Je nutno si dohodnout telefonicky schůzku - 602 734 690. Místo výkonu práce: Svárov, Velké
Jan Mikula - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce v Lanžhotě Kontakt: Veselá Margita, tel.: 725 870 225, e-mail: vesela.indus (at) seznam.cz Nabízíme práci bezpečnostního pracovníka na recepci s místem výkonu
INDUS PRAHA, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK VE SKLEPNÍCH HOSPODÁŘSTVÍ, Vinaři - 16000 - CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
27.6.2016/ vyučen, praxe výhodou nikoli podmínkou, možnost zaučení. ŘP sk. T podmínkou. Nástup možný ihned - Vinařství Starý vrch Hustopeče.
ESOX, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Procesní inženýr - konstruktér, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 28000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Kvalifikační a výběrové požadavky na uchazeče: - VŠ (strojní, nejlépe obor zaměřený na konstrukci strojů nebo automatizaci) - znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky - základní znalost
ViskoTeepak, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 10200 - 12000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
První kontakt: telefonicky kdykoliv nebo e-mailem Požadavky: Čistý VRT, certifikát stráženého výhodou, časová flexibilita, znalost anglického jazyka - základní, odpovědnost. Náplň
INDUS FACILITY, spol. s r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladních vozidel (skupina C), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18000 - 23000 CZK měsíčně

První kontakt telefonicky. Profesní průkaz denní dojíždění do Zastávky u Brna, ubytování neposkytujeme Místo výkonu práce:
DUR plus, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

servírka/číšník, Číšníci a servírky - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ERGIN CZ s.r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Sezónní řidič motorových vozidel, vláčku, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 11290 - 15760 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Min. SOU s maturitou nebo s výučním listem, PODMÍNKOU ŘP - B, C, D, E AKTIVNÍ ŘIDIČ, platné profesní osvědčení, trestní
Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

SVÁŘEČSKÝ MISTR, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 27000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici: SVÁŘEČSKÝ MISTR NÁPLŇ
PP&T consult s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Vedoucí prodejny maso - uzeniny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 24000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadavky: zdravotní průkaz, zkušenosti s řízením prodejny tohoto typu, odbornost při prodeji masa, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům Zaměstnavatel nabízí:
MAKOVEC a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 12200 - CZK měsíčně

Pozice: Asistentka Náplň práce: Jak bude vypadat Váš pracovní den? Přijdete do zaměstnání na 8. Hodinu, do kanceláře v Ivančicích. Budete mít na starost běžnoua nenáročnou
ORS PLUS s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK s RJ, Zámečníci strojů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

25.7/15.4.2016 - výroba strojů a zařízení pro masný průmysl včetně výjezdů na instalace a monáže do ruskojazyčných teritorií, vyučen - strojní
MAUTING spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 110 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
9.6/4.9.2015 - provádění zednických, štukatérských, omítkářských a obkladačských prací. Min. vyučen (zedník), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt:
TLAK SMOLÍK s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj