Práce Obuvník - obsluha stroje a zařízení na výrobu obuvi, Obsluha strojů na výrobu obuvi Kraj Vysočina PORTOSANO s r.o. - nabídky práce

Obuvník - obsluha stroje a zařízení na výrobu obuvi, Obsluha strojů na výrobu obuvi

Místa jsou vhodná zvláště pro osoby OZP 1. a 2. stupně. Možnost nákupu obuvi za výrobní ceny, využití nákladní podnikové dopravy

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PORTOSANO s r.o.

Forma kontaktu: Jaromír Lojda, jednatel

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu obuvi a příbuzných výrobků

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Zámecký hotel Třešť, Dr. Richtra 234/6, Třešť. Náplní práce je servis snídaní v 7 - 10:00 hod., polopenzí a práce v restauraci Renesance od 11
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

elektrotechnik - elektrikář, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

Vanad 2000 a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Export manager, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce Plandry 3. Náplň práce: •Vyhledávání nových obchodních příležitostí •Zajištění bezchybného
STAALBOEK s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Fyzioterapeut, Fyzioterapeuti bez osvědčení - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání v oboru dle zákona 96/2004 Sb. - platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou. Nástup možný
Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

KADEŘNICE, Kadeřníci - 72 - CZK za hodinu

Kadeřníci
Pomocné práce v kadeřnictví- úklid,mytí vlasů, barvení popř. střihání - kvalitní, pracovitá, ochotná, slušná osoba. V případě vzájemné spokojenosti
Petra Chlandová - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Kuchař, -ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

JnD GROUP s.r.o. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Primary objektive s.r.o. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Kuchař/Kuchařka - Bystřice nad Pernštejnem, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Bohumil Kobza - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

lakýrník kovových výrobků, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

APIO CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

lékař,-ka urologického oddělení, Lékaři specialisté - 23460 - 46310 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
jednosměnný provoz + služby,požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu lékaře, specializovaná způsobilost v oboru vítána, nabízíme: podporu
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Lektor, - ka AJ, Lektoři dalšího vzdělávání - 360 - CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
Výuka anglického jazyka bude probíhat každou středu a pátek. Jazyková zkouška nebo certifikát a úroveň C1 jsou podmínkou. Mzda 360 Kč/ 90 min.V případě zájmu zašlete životopis
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

Obchodník/designer, Průmysloví a produktoví designéři - 15000 - CZK měsíčně

Návrháři výrobků a produktů
Obchodni zna.ka DIAMOND DESIGN hleda pro svoji provozovnu ve Velkem Mezi.i.i Obchodnika/designera Naplni prace je: - vyhledavani novych obchodnich p.ile.itosti. - prace se stavajicimi obchodnimi kontakty. - obchodni realizace zakazek s koncovymi
IN-LUSSO s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

OBRÁBĚČ KOVŮ - Žďár nad Sázavou, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18500 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Horizontář, soustružník, karuselář, frézař, elektroerozivní obráběč, brusič na kulato, brusič ploch. Požadujeme: - vyučen; - praxe v oboru; Náplň: - seřízení a obsluha konvenčních,
ŽĎAS, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Obsluha pivovaru, Obsluha strojů na výrobu nápojů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Místo výkonu práce Pávovská 19, Jihlava. Obsluha pivovaru. První kontakt telefonicky nebo e-mailem, případně osobně v pracovní dny do 16 hod.,
Pivovar Hrboun s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Optometrista, -ka, Optometristé - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
zajištění chodu nově vznikajícího očního centra Pelhřimov, měření zraku, spolupráce s očním lékařem, samostatnost, vstřícnost, estetické vnímání místo
Pavel Holejšovský - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 12500 - CZK měsíčně

Nástup možný ihned. Mzda je podílová z obratu. Po 3 měsících osobní příplatek, stravenky. Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou - zaškolíme. Pracovní doba
COOP družstvo HB - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Pracovník pro úklid obce, Uklízeči veřejných prostranství - 10000 - CZK měsíčně

Uklízeči veřejných prostranství

Obec Dlouhá Brtnice - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ - SK. B PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU DO 3,5 T, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 30000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Požadavky: - řidičský průkaz sk.B - nejméně 2-letá praxe v mezinárodní dopravě - dobrá fyzická zdatnost - flexibilita Práce i o víkendech,
VALDATRANS s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ - SKLADNÍK - brigáda, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 10000 - CZK měsíčně

VRTAL s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

šičky, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

DRUPO výrobní družstvo - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha VZV, naskladňování plastových dílů, surového materiálu a odpadů, vedení přehledů materiálu, nakládka a vykládka kamiónů, dodržování
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE, Strážníci - 20000 - CZK měsíčně

Policisté
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Starosta města Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník Městské
Město Velké Meziříčí - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Střihač/ka textilu lehké dámské konfekce, Ostatní pracovníci příbuzní modelářům oděvů a střihačům - 14000 - CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech

Františka Václavková - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Tomáš Buryška - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka ve vzdělávacím zařízení, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, J.Masaryka 1. Požadujeme kladný vztah k rostlinám, součástí pracovní náplně bude péče o květinovou
Gymnázium, Jihlava, Jana Masaryka 1 - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Zubní technik, Zubní technici - 20000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky
zubní technik, který ovládá práci na implantáty a attachmenty. Výhodou RJ. Telefonický kontakt denně do 22:00 hod. včetně víkendů, e-mail:zubniprotetika (at) email.cz. Místo výkonu
Miroslav Diviš - zubní laboratoř - 2016-02-15 - Kraj Vysočina