Práce Odborný prodejce, Obchodní zástupci Jihomoravský kraj Stavebniny Šťastný, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Odborný prodejce, Obchodní zástupci

Požaddované dovednosti: znalost stavebních materiálů, práce na PC, ŘP sk. B Strukturované životopisy zasílejte na hlebova (at) stavebninystastny.cz, místo je vhodné pro absolventy středních škol se zaměřením na stavebnictví.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Jana Hlebová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 545 222 821,724 118 155

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 11000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Nástup 18.7.2016. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Očekáváme: uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výbornou znalost českého jazyka, příjemný hlasový projev
BONTUS s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis na výše uvedenou emailovou adresu a připojte souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadujeme: - znalost
Allium, s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK -SERVÍRKA , Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zdeněk Kaňa - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

30.3.2016 - obsluha zákazníků badmintonových kurtů a penzionu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt: tel. 607 878 644 nebo email: info (at) penzionumachu.cz. Místo výkonu
Karel Mach - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

ELEKTRIKÁŘ + OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Stavební a provozní elektrikáři - 17500 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
6.9/7.6.2016 - práce elektrikáře, údržba a opravy zemědělských strojů. Min. vyučen, vhodné i pro absolventy, §5 vyhl. 50/78 Sb. KONTAKT: Fojtík Jiří Ing., tel.: 606 752 002 Místo výkonu
AGROMORAVIA, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

KONSTRUKTÉR PARNÍCH TURBÍN, Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu konstruktéra, který se bude podílet na přípravě výkresové dokumentace. Po zapracování
EKOL energo s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

METODIK DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Pedagogové v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
12.4.2016/ VŠ pedagogického směru (zaměření na techniku výhodou). Pedagogická praxe vítána. Dobrá konverzační a písemná znalost
EDUXE, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Noční vychovatel/ka pobytové části Střediska výchovné péče, Brno, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 5360 - 7220 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Profesní předpoklady: - Minimálně ukončené středoškolské vzdělání pedagogického směru, VOŠ, bakalářské nebo kurz asistenta pedagoga
Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246 - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Obchodní asistent/ka na prodejně ve Vyškově, Odborní asistenti v administrativě - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, kalkulace cenových nabídek, příprava pro zadání zakázek do výroby, příprava účetních podkladů pro zakázku,
VPO Protivanov, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsi duchem obchodník a chceš ukázat, co v Tobě je? Pak jsi u nás vítán! Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, který se snaží zdokonalit, zjednodušit a zefektivnit
DAMEDIS, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

obsluha bagru, autojeřábu, zemních strojů, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
ŘP sk. B, C nutný, vyšší kategorie vítána, podmínkou profesní průkaz. Výhodou: vazačský a jeřábnický průkaz, znalost obsluhy zemních strojů. OSOBNÍ SCHŮZKU NUTNÉ
Miroslav Odehnal - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA CNC STROJŮ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
5.2.2016/ Práce ve výrobním provozu - kovovýroba. Obsluha CNC strojů - Znalost čtení technické dokumentace. Výhodou zkušenost s prací na CNC strojích
MERAN CZECH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor dokončovacích operací - pouze pro OZP , Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení - 10000 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně Směny: raní- 5:15 až 13:15, odpolední- 13:15 až 21:15 Požadované dovednosti: - manipulace a výstředníkovými,
Hands s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 11800 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Janíček - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Process Development Manager, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Požadované dovednosti jazykové vzdělání, rodilý mluvčí - španělský jazyk, výborná znalost (aktivně i pasivně) anglického jazyka,
Moravia IT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavači v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Pracoviště: náměstí Svobody 307, 696 81 Bzenec. Upřednostňujeme osoby s technickým vzděláním. Orientace a praxe v technické oblasti vítána (elektroinstalační materiály, železářství,
MG CENTRUM s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Referent právního oddělení , Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - 17500 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
Životopisy posílat e-mailem: stepankova (at) dsleasing.cz Náplň práce: zpracování agendy právního oddělení firmy. Praxe na obdobné pozici vítána.
D.S. Leasing, a.s. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

řidič/ka nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 30000 CZK měsíčně

A + S, s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

řidič/ka sklápěcích vozidel, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 22000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Pro rozšíření svých činností v nákladní dopravě hledáme řidiče/čky sklápěcích
ČSAD Kyjov Logistics a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MKD - PRO EU, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

27.7.2016 - řidič v mezinárodní dopravě (EU) . I základní vzdělání, vhodné i pro cizince, ŘP sk. C, profesní průkaz, zdravotní způsobilost,
Benapo trans s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 18000 CZK měsíčně

řidič/balič výrobků (kumulovaná funkce), řidičské oprávnění sk. B (dodávkový vůz do 3,5 t). Vhodné pro muže, ženy a starobní důchodce.
Componenta Moravia, s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

řidič, Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají
Pracoviště: Pekařská 16, 696 18 Lužice Požadujeme: pracovitost, samostatnost, flexibilnost, komunikativnost, čistotnost, fyzickou zdatnost, řidičský průkaz sk. B, C, rozvoz vína
Ing. Milan Šenk - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 8000 - 9200 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
1.7/27.4.2016 - pro vytvářené pracoviště v Břeclavi hledáme šičky (obšívání a šití dek, kojeneckých plenkových kalhotek, tašek, montérek),
MYJÓMI družstvo invalidů - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

sociální pracovník / pracovník v sociálních službách, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15425 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Armáda spásy v České republice, z.s., CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB STAŇKOVA BRNO vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / pracovník v sociálních
Armáda spásy v České republice, z.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

správce operačního systému, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 15760 - 23710 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61 přijme do pracovního poměru pracovníka na pracovní místo správce operačního systému Požadavky: Vysokoškolské
Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká, příspěvková organizace - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Stavební inženýři výstavby budov - 11500 - 18000 CZK měsíčně

Stavební inženýři

KOŤA, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technolog výroby, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
plánování a zajišťování servisu stávajících technologií zajištění nákupu nových technologií včetně výběrových
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

traktorista krmivář ŽV , Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 120 - CZK za hodinu

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

AGOS BIO a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadavky: znalost účetního programu POHODA, min.praxe 10 let v oboru, znalost všeobecného účetnictví, základy mzdové a personální agendy, požadujeme přiložení životopisu. Výše
I.T.S. Spedition Brno, spol. s r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
18.2.2016 - výroba ocelových konstrukcí, vyučen, jednosměnný provoz (po-čt 6.30-16.00, pá 6.30-13.00), kontakt: p. Pražák, tel. 519 352 314 Místo výkonu
KOVO - o.s., Ing. Bohumil Pražák, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj