Práce operátor expedice , Obsluha zařízení na zpracování kovů Plzeňský kraj PILSEN STEEL s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
operátor expedice , Obsluha zařízení na zpracování kovů

Požadujeme: vyučen ve strojírenském oboru (tesař, truhlář) a 1 rok praxe, manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci Výhodou: platný vazačský a jeřábnický průkaz Popis práce: balení, konzervace a bezpečné ukládání opracovaných výkovků do přepravních stojanů a beden, nakládka kamionů a vagonů k expedici, odpovědnost za kvalitu práce Nabízíme: - zázemí tradiční strojírenské firmy - mzdu 110 Kč/hod + příplatky za směnnost nad rámec zákona - příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené

Minimální plat: 110

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PILSEN STEEL s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Sedlářová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 378 132 505,734 642 337

Job krátký popis: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Aktivizační pracovník/ce, Provozní pracovníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci
Životopis předem na e-mail: holicka (at) anavita.cz Náplň práce: Plánování a realizace volnočasových aktivit klientů. V dopoledních hodinách probíhají skupinové aktivity, v odpoledních
ANAVITA a.s. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK, min, vzdělání vyuč. v oboru, praxe výhodou. ŘP " B " Pracoviště: Strakonická č.p. 366, Horažďovice NABÍZÍME: příspěvek na stravování MZDA: 16 000,- Kč hrubého
AUTOSPOL PLUS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Dělník dřevozpracující výroby, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
místo výkonu práce Stráž č.p. 319 348 02 Bor u Tachova kontakt: po tel., e mailem nebo osobně Zručnost Trpělivost a pečlivost Výhodou je vyučení v oboru
Deufol Česká republika a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

DĚLNÍK V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
DĚLNÍK V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, min. vzdělání základní, práce v chladu, středně těžká práce ve stoje, zvedání břemen, zdravotní stav bez omezení,
Drůbežářský závod Klatovy a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

energetický poradce, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Poradenství v oboru energetika, správa klientů, vyhledávání nových klientů, administrativa. Zaměstnanecké výhody: služební automobil i k soukromným účelům, tablet, mobilní
Pavel Opava - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ing. Zdeněk Linda - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka- -provozář/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14570 - CZK měsíčně

místo výkonu práce - Horní Bříza Úvazek: 1,0 rozdělený 0,5 úvazku provozář 0,5 úvazku kuchař Nástup: od 1. 1. 2016 Požadavek: vyučen v oboru a praxe v oboru podmínkou,
Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební - 2016-03-06 - Plzeňský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Kontakt: Sydorenko Svitlana, tel.: 773 921 592, e-mail: svitlana.sydorenko (at) almaxwork.cz Místa výkonu práce: Plzeň, Tylova 57 Dýšina, U Slévárny 207 Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
ALMAX WORK-Holding, družstvo - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Obsluha nakladače (Křimice, Líně, Zbůch), Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Požadujeme: Řp. sk. B, C (T, E - výhodou), vypomáhání na opravách zemědělských a lesních strojů, možnost se dostavit do pracoviště vlastním
Jiří Konvalinka - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Obsluha vstřikovacích lisů/ kontrola kvality, Pomocní dělníci ve výrobě - 74 - CZK za hodinu

Je nutné si předem domluvit schůzku na tel. 603 551 982 Lucie Zlatohlávková pracovní doba: 3 směny, od 6,00 od 14,00 od 22,00 mzda: 74,-/hod. + bonusy za produktivitu, příplatky ua noční směny, svátky,
Hofmann Wizard s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

operátor/ka výroby-kontrola a napracování dílů, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
místo výkonu práce Oldřichov č.p. 73 347 01 Tachov vhodnější pro ženy:výborný zrak,manuální zručnost, prac.poměr na dobu určitou s možností
INOTECH ČR, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA , Pomocní kuchaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kontaktní osoba: Miloš Slavík tel.731464047, e-mail: info (at) klostermannovachata.cz Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem, osobně Zaměstnanecké výhody: strava a ubytování zdarma Místo výkonu
SOUDEK s.r.o. - 2016-05-06 - Plzeňský kraj

Řezník/kuchař, Řezníci a uzenáři - 12000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

Tomáš Macáš - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

řidič MKD vnitrostátní přeprava-střídač, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

SILBEC, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Řidič nákladního vozidla, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Kontakt: Midyanka Yaroslav, tel.: 776163299 (6:00 - 22:00), e-mail: jaroslav.midyanka (at) seznam.cz Místo výkonu práce: cesty v rámci Evropy. Řidičský průkaz sk. C + profesní
YAROSLAV MIDYANKA s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

řidiči vnitro dopravy i MKD , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 27000 - CZK měsíčně

Zasílat životopisy předem na e-mail: kmtransport (at) seznam.cz , případně dotazy volat ve všední dny od 10 do 15hod. Hledáme 3 spolehlivé řidiče s praxí (i
K. M. Transport s. r. o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

K. M. Transport s. r. o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

RYBÁŘSKÝ DĚLNÍK, Pomocní pracovníci v rybářství - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rybářství

Klatovské rybářství a.s. - 2016-05-06 - Plzeňský kraj

Samostatný/á obchodník/obchodnice, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Kontakt: Vodičková Jitka, tel.: 378132467, e-mail: jitka.vodickova (at) cpforge.com Požadujeme: VŠ, znalost srbochorvatštiny slovem i písmem, znalost němčiny slovem i písmem, znalost MS Office (Word, Excel, Power Point) Pracovní
CZECH PRECISION FORGE a.s. - 2016-04-16 - Plzeňský kraj

skladníci , Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
NÁPLŇ PRÁCE: - příjem a výdej materiálu - zaskladňování hotových výrobků z výroby - nakládky dle expedičních příkazů - práce na směny POŽADUJEME:
IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. - 2016-03-14 - Plzeňský kraj

stavební dělníci , Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce - Plzeňský kraj. Práce ve výškách, nutný dobrý zdravotní stav, praxe ve stavebnictví podmínkou, ŘP sk. BE podmínkou, pracovní doba
DIDSTAV družstvo - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 18000 - CZK měsíčně

náplň práce: pomocné výkopové práce, zednické práce, obsluha ručních strojů praxe: praxe v oboru výstavba kanalizace, inženýrských sítí a vodohospodářských
STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Svářeč kovů CO2 - zámečník, Svářeči - 24000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2, zámečnické práce podle výkresové dokumentace, úpravy plechu, provádění výřezů z plech a pod.,
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

Technik výstupní kontroly, Revizní technici ve strojírenství, technici STK - 17000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: výstupní kontrola dieselových a elektrických kompresorů a generátorů. Doplnění provozních kapalin, spuštění, kontrola chodu, diagnostika případných
ATMOS Chrást s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Uklízeč ve zdravotnických zařízeních, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 58.7 - CZK za hodinu

NEMOS SOKOLOV s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Vedoucí prodejny potravin, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Jaromír Kloud - řezník a uzenář - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12000 - 12500 CZK měsíčně

Požadujeme vyučení a praxi v oboru, znalost práce na PC, zdravotní průkaz podmínkou. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvky na dovolenou a stravování, rekreace
Západočeské konzumní družstvo Plzeň - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV, Správci objektů - 20500 - CZK měsíčně

Správci objektů
VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV, min. SŠ vzdělání technického směru, znalosti problematiky údržby staveb a jejího vybavení, dobré uživatelské znalosti PC /Word, Excel/, organizační,
Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-03-11 - Plzeňský kraj

Vychovatel, Specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - 21320 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru VYCHOVATELE Nabízíme: platové ohodnocení dle § 122 odst. 1 zákona č. 262/2006
Vězeňská služba České republiky - 2016-05-02 - Plzeňský kraj