Práce OPERÁTOR, Manipulační dělníci ve výrobě Moravskoslezský kraj Pactra International (Czech) s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: OPERÁTOR, Manipulační dělníci ve výrobě

A11 PRACOVIŠTĚ - HNOJNÍK, třísměnný provoz, i abs. Požadavky - flexibilita, přesnost, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem Náplň práce - sekvencování, manipulace s plastovými dveřními výplněmi Zaměstnanecké výhody - statbilní prostředí mezinárodní firmy, osobní ohodnocení pro ZD, roční prémie, stravenky, další výcvik, školení a vzdělávání (kurzy AJ), pojištění odpovědnosti firemní akce kontakt - Ing. Karin Halašyová, Hnojník 408 - viz výše

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 14500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pactra International (Czech) s.r.o.

Forma kontaktu:
Ing. (kancelář - Hnojník 408) Karin Halašyová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

MONTAG - TRANS s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

ADMINISTRÁTOR A SPRÁVCE WEBOVÝCH STRÁNEK, Správci webu - 15000 - CZK měsíčně

Správci webu
Požadujeme - základní znalost programování v PHP, HTML a CSS (základní orientace v kódu), základní znalost databáze MySQL, základní znalost s grafickým editorem
PCsupport.cz s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Bezpečnostní technik (kromě ve výrobě), Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - 18000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
S ohledem na množství nových zakázek hledáme posilu, kolegu a parťáka v jednom na pozici technika BOZP a PO. Co bude Tvým úkolem: - kontroly BOZP a PO
M3 konzult, s.r.o. - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

Dělník/ce potravinářské výroby - výroba masných výrobků, Řezníci a uzenáři - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu pište na e-mail nebo se dostavte osobně na adresu Martinovská 316848, Ostrava - Martinov. Náplň práce:
MP Krásno, a.s. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Kontaktní pracovník/ce Poradny Cesta těhotenstvím, Specialisté v oblasti sociální práce - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Českobratrská 1229/13, Moravská Ostrava Pro zařazení mezi uchazeče/ky k výběrovému řízení požadujeme: 1.loajalita
Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mail: prace (at) uneco.cz Pro našeho významného klienta hledáme
Uneco people s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Taťána Pavlátová - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka (studená kuchyně), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava - Slezská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: stravovani (at) unibest.cz Náplň práce: Práce v kuchyni, zaměřená na výrobu zeleninových
UNIBEST CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Mistr výroby lithiových baterií, Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice - 26000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
A11 Náplň práce: - Organizace výroby k max. dosažení splnění daných zakázek v množství, čase a požadované kvalitě – za dosažení zákonných požadavků, ISO 9001,
Saft Ferak a.s. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Obsluha lisu, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
místo výkonu práce - Krnov Vyučen ve strojírenském oboru, popř. praxe na obdobné pozici,vhodné I pro absolventy s vyučením ve strojírenském oboru (podmínkou) Po zkušební
Erdrich Umformtechnik s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátoři CNC frézek, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 120 - 150 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 7.10.2015 Požadavky: znalost řídících systémů Heidenhain TNC 415 až 530 (znalost ISO výhodou) čtení výkresů, schopnost programovat v editoru řídícího systému samostatnost,
DAE EU s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

pekaři, Pekaři - 110 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Vyučení v oboru, praxe v pekárnách, Nabízíme: Práce převážně v nočních směnách, platové ohodnocení podle schopností
CART, spol. s r. o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK-CE V ČALOUNICKÉ DÍLNĚ, Čalouníci a příbuzní pracovníci - 80 - 100 CZK za hodinu

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech

Martin Drabina - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA, Prodavači v prodejnách - 9800 - 11000 CZK měsíčně

Těšínské jatky, s. r. o. - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

Prodejce náhradních dílů pro motorová vozidla, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Horní 122, Ostrava - Dubina 1. kontakt telefonicky na č. 599 526 230 (7-15 hod.) nebo e-mailem: rpeclova (at) auto-dubina.cz dobrá znalost práce na PC znalost náhradních dílů
AUTO DUBINA, a.s. - 2016-02-28 - Moravskoslezský kraj

Recepční ve službách (kromě hotelových), Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 5000 - 5000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Práce je na zkrácený úvazek: 4 hodiny denně, 20 hodin týdně. Podmínky přijetí: • Uchazeč musí být osobou se zdravotním postižením (důchod 1., 2. nebo 3. stupně invalidity,
UnikaCentrum, o.p.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

REGIONÁLNÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pracovníka/pracovnici na pozici "REGIONÁLNÍ
PROMA REHA, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY - ROZVOZ LAHŮDEK (okr. FM), Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
A11 pracovní doba - PO až PÁ 02 - 10 hod., znalost místopisu regionu, vhodné i pro rentaře, jedná se o fyzicky namáhavější práci ŽIVOTOPIS ZASLAT
Svopex food cz s.r.o. - 2016-05-11 - Moravskoslezský kraj

SEO specialista/tka, Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí
Ostravská mediální agentura SABANERO přijme SEO specialistu/tku. Více informací na www.splnsisny.cz. Požadujeme: - zkušenosti v oboru (bereme v potaz i práci
SABANERO s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

UNEKO spol. s r. o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

Specialista/tka kvality, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory Své strukturované životopisy v českém a cizím (AJ nebo NJ) jazyce zasílejte ve formátu PDF na kariera (at) weppler-filter.cz
Weppler & Trefil s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 14000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Vlasta Lojšková - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Stavební elektrikář údržbář, Stavební a provozní elektrikáři - 95 - CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři

Globus ČR, k.s. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

##pracodawca## - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

TECHNOLOG STROJÍRENSKÉ VÝROBY, Strojírenští technici technologové, normovači - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
A16 SŠ - technický obor, praxe v oboru min. 5 let, znalost technologických postupů, výborná znalost čtení technologické dokumentace, uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel; aktivní
LICHNA TRADE CZ, s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí TURISTCENTRA Dvorce, příspěvkové organizace, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 13380 - 21870 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
místo výkonu práce - Dvorce Bližší informace k výběrovému řízení na uvedené pracovní místo jsou zveřejněny na webových
Obec Dvorce - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA, BRATR S OSVĚDČENÍM, Všeobecné sestry s osvědčením - 8800 - 13250 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
SŠ, nutná registrace v oboru - odborná způsobilost vykonávat povolání zdravotní sestry, pracovitost, zodpovědnost, vstřícný přístup, kladný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost,
Domov Na zámku, příspěvková organizace - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR, Všeobecné sestry bez specializace - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Ukončené studium střední zdravotní školy s maturitní zkouškou zahájenou nejpozději ve školním roce 2003/2004 nebo vyšší vzdělání podle § 5 zákona 96/2004 Sb. Další
Domov Bílá Opava, příspěvková organizace - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 13530 - CZK měsíčně

Vyučení v oboru podmínkou, Zdravotní příkaz podmínkou, znalost přípravy dietních pokrmů výhodou, praxe v obdobném zařízení výhodou, čistý trestní rejstřík.
Fontána, příspěvková organizace - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK- STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 80 - CZK za hodinu

SOU, vhodné i pro absolventy, Mzda: od 80 Kč/hod. + příplatky za přesčasovou práci ve výši 25% ve všedních dnech, 50% o víkendech, stravenky, stavební práce na zakázce v centru Opavy,
Ing. Pekárek - stavební společnost, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj