Práce Osobní bankéř/-ka - Písek, Finanční poradci specialisté Jihočeský kraj MONETA Money Bank, a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Osobní bankéř/-ka - Písek, Finanční poradci specialisté

Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby GEMB Stará se o dokumentaci (tj.připravuje, kompletuje a archivuje dokumenty) Pracuje s bankovními systémy a aplikacemi Spolupracuje s kolegy (aktivně se podílí o své znalosti a zkušenosti) Co dělá Osobního bankéře úspěšným? Velice dobré komunikační a vyjednávací dovednosti Profesionální vystupování a proklientský přístup Schopnost analyzovat potřeby klienta a navrhnout optimální řešení Cílevědomost pečlivost a odpovědnost Co je podmínkou pro přijetí? Minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou Aktivní znalost práce na PC A co je výhodou? Zkušenosti v oblasti bankovnictví/finančních služeb Předchozí praxe na obdobné pozici (v oblasti obchodu, zákaznických služeb, atp.) Co Vám nabízíme? Týden dovolené nad rámec zákona Dny volna navíc – sick days, free day, parents day, condolence days Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek Příspěvek na volnočasové aktivity Penzijní připojištění Stravenky Prostor a podpora při vzdělávání Příležitost pro osobní i profesní růst Pozn. Podmínky jednotlivých benefitů se řídí vnitřními předpisy Výše finančního ohodnocení se odvíjí dle

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MONETA Money Bank, a.s.

Forma kontaktu: Iva Moučková

Job krátký popis: Finanční a investiční poradci

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník skladu, Úředníci ve skladech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Administrativní pracovník skladu - vzdělání středoškolské. Pracoviště Areál bývalého železničního depa, Hrudkov č.p. 79. Pracovní poměr na dobu určitou s možností
Tomáš Václavík - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

AUTOELEKTRIKÁŘ, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

GW JIHOTRANS a.s. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Automechanik - vzdělání vyučení v oboru, praxe výhodou. Podmínky: základní znalost práce na PC, aktivní a zodpovědný přístup, spolehlivost, loajalita, vysoké pracovní
KOMAT a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - CZK měsíčně

AUTO - DOSTÁL s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK - servis ŠKODA, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

oprava osobních motorových vozidel zn. Škoda. Požadavky: ŘP"B+E", profesní průkaz, praxe v oboru velmi vítaná, trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost časová flexibilita Zaměstnanecké
CB Auto a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

cídič odlitků, Leštiči nástrojů a kovů - 110 - 130 CZK za hodinu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
pož.: dobrý zdravotní stav - práce je v rizikovém prostředí hluku a prachu, vibrace), nástup možný ihned - na dobu určitou, vhodné i pro absolventy,
KOVOSVIT MAS, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Nouri Oueslati - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělnice balících sekcí - brigáda, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
BRIGÁDA na víkendy a letní prázdniny, ruční balení výrobků nebo obsluha poloautomatické balící linky, spolehlivost, zodpovědnost,
Partner in Pet Food CZ s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

Dělník-betonář, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 16000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Práce na stavbách po celé ČR. Doprava na pracoviště a případné ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem. Výhodou: - ŘP skupina B Kontaktní osoba: p.Leoš Harvalík, tel.
HŠBETON s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělník/dělnice ve výrobě, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 15500 - 19500 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Manuální práce, kompletace výrobků pro automobilový průmysl, 12 hod směny v nepřetržitém provozu. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost. Nástup je možný
Greiner perfoam s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

expedient, Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech - 10500 - CZK měsíčně

Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech
expedování pečiva pro rozvoz, ranní a noční směna, vyučení, pracovitost, spolehlivost, závodní stravování kontakt: M. Pudilová,
DOMITA a.s. - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

Klientský poradce, Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři
Náplň práce: denní komunikace s klienty osobní i telefonická, péče o stávající klientelu, akvizice, reporting, Jiné výhody
MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

MANAGER PROJEKTU, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: praxe v oblasti Evropských projektů Náplň práce: Interreg CENTRAL EUROPE - RUMOBIL - řízení projektu dle schváleného harmonogramu, zajištění realizace jednotlivých aktivit
JIKORD s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

Manikéři, Manikéři a pedikéři - 12100 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Manikéři - vzdělání základní, kurz zajistí zaměstnavatel. Pracoviště Náměstí 72, Vyšší Brod. Prac.poměr na dobu neurčitou, prac.doba dvousměnná, úvazek plný.
Van Tien Dang - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

MANIPULANT - LISAŘ , Manipulační dělníci ve výrobě - 14000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE: Sběr, svoz a lisování odpadů, práce ve 12-ti hodinových směnách v lisovací hale i venku, práce s lisem a vysokozdvižným vozíkem POŽADUJEME: vzdělání:
VISCOFAN CZ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

obchodní zástupce pro firmu zabývající se stínící technikou a hliníkovým oplocením, Obchodní zástupci - 16000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Jindř. Hradec a okolí; Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru; flexibilitu; komunikativnost; příjemné vystupování; znalost práce na PC;
ROLUX žaluzie, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Obsluha strojů na výrobu nápojů - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Pivovar Samson a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK PRÁDELNY - ASISTENT KARUSELU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

Řidič kamionu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - CZK měsíčně

Řidič kamionu - vzdělání vyučení v oboru opravář zem. strojů nebo automechanik, praxe min. 3 roky, podmínkou bezúhonnost a ŘP sk. C a E, praxe s kontejnerovou
STANEST s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Řidič lesního kolového traktoru, Řidiči a obsluha lesnických strojů - 30000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Miroslav Půbal - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ VOZIDLA SK. C (do 7,5 t), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 22000 - CZK měsíčně

Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz. Vhodné pro absolventy. Náplň práce: rozvoz v rámci jižních Čech. V případě zájmu si telefonicky
Libor Nechvátal - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

seřizovač elektro, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracovní náplň: seřizování a obsluha strojů na výrobu snímačů a zařízení na lisování plastů. Náborový příspěvek 10.000 Kč Požadované vzdělání:
BRISK Tábor a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

STRÁŽNÁ/Ý, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Gustav Němec - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

technický pracovník, Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - 14000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

VSP DATA a.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

TECHNIK KVALITY, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 21500 - CZK za hodinu

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - elektro, základní znalost norem - ISO / TS / VDA, základní znalost standardů IPC-A-600/610, dobrá znalost AJ slovem i písmem,
TSE spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Úklidová pracovnice , Ostatní uklízeči a pomocníci - 1950 - CZK měsíčně

Úklidová pracovnice - vzdělání základní. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Kaplice. Dohoda o prac. činnosti, prac. doba jednosměnná (prac. doba Po,
RPM Service s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 8000 - CZK měsíčně

Uklizečka - vzdělání základní. Pracoviště náměstí Svornosti 11, Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek zkrácený,
Zlatý anděl s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Zahradník, Zahradníci a pěstitelé - 9900 - CZK měsíčně

Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh
Národní památkový ústav, správa státního zámku Vimperk vypisuje výběrové řízení na místo zahradníka. Popis práce: . sečení a údržba
Národní památkový ústav - 2016-04-27 - Jihočeský kraj