Práce Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní Hlavní město Praha PROCUSYS SERVICES a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní

Místo výkonu práce: Růžová č.p. 950/15, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Štillerová Irena, e-mail: irena.stillerova (at) procusys.cz PRACOVNÍ MÍSTO VYMEZENO POUZE PRO OSOBY ČID A ZTP. Podmínkou je čistý trestný rejstřík. Pracovní poměr lze po vzájemné spokojenosti prodloužit na neurčito. Možnost získání certifikátu ostrahy. Zajiště pracovního oděvu. Stravenky na potraviny.

Minimální plat: 70

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PROCUSYS SERVICES a.s.

Zaměstnavatel adresa: Žatecká 6, 44001 Louny 1

Forma kontaktu: Irena Štillerová

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Bezpečnostní pracovník - Děčín, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 78 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
-- D: N -- Místo výkonu práce: Děčín Nástup možný ihned. Náplň práce: - Zajištění ochrany osob a majetku na objektu - Kontrola příchozích a odchozích osob - Asistence
FLS One s.r.o. - 2016-05-06 - Hlavní město Praha

Celní deklarant/tka, Celní deklaranti - 22000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Místo výkonu: Podleská 926/5, 104 00 Praha - Uhříněves Kontakt: Mikulová Šárka, tel.: 267293185, e-mail: mikulova (at) metrans.cz Požadujeme: - znalost celní problematiky nutná - znalost NJ slovem
METRANS, a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Újezd č.p. 598/5, Malá Strana, 150 00 Praha 5 Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk
XIA KAI s.r.o. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mukařovského 2590/2, Praha 5 Kontakt na tel.: 774435216 nebo osobně na adr. SEVCO s.r.o., Opletalova 4, Praha 1 ÚT a ČT 14-16. Pohovory po předchozím telefonickém objednání,
JILI GROUP s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Lékaři se specializací - neurologie (externí spolupráce) , Lékaři v interních oborech - 5000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu: Na hranicích 674/18, 181 00 Praha 8-Bohnice Kontakt: Mgr. David Steindl, tel.: 601 304 484 , e-mail: d.teindl (at) clinterap.cz VŠ lékařská fakulta, specializace
EUROMED PRAGUE s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Lektor - rodilý mluvčí AJ s aprobací učitelství pro 1. stupeň ZŠ, Učitelé na 2. stupni základních škol - 15400 - 20000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Místo výkonu: Antonína Čermáka 6, Praha 6 Prvotní kontakt: Mgr. Petr Karvánek - petr.karvanek (at) zscermaka.cz Lektor - rodilý mluvčí s kvalifikací magistr pro 1. stupeň ZŠ bilingvní
Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Lektoři jazyka anglického, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 16000 - CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Požadavky: absolvent bakalářského studia (minimálně), aktivní znalost anglického jazyka - rodilý mluvčí nebo uchazeč se znalostí anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího
MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. - 2016-03-23 - Hlavní město Praha

Mechanik výrobních závodů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 25000 - 29000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Mzdová účetní, Mzdoví účetní - 27000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Místo výkonu: U hostivařského nádraží 556/12, 10200 Praha 10 Kontakt: Skupníková Marie, e-mail: marie.skupnikova (at) indus-czech.cz Do našeho týmu hledáme mzdovou účetní. Náplň
INDUS, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Operátor CCTV, Pracovníci ostrahy, strážní - 100 - CZK za hodinu

Výkon zam.: Praha Nabízíme: - mzda 100,- kč/hod. - stravenky v hodnotě 70,- kč za směnu - možnost volby směn - získání certifikátů strážný - nástup ihned - dlohodobá
AVES PLUS, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Hlavní město Praha

Operátor klientské péče, Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři
Místo výkonu práce: Argentinská č.p. 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Šimček Samuel, tel.: +420 777 129 955, po-pa 13:00 - 16:00, e-mail: samuel.simcek (at) crediton.cz
Creamfinance Czech, s.r.o. - 2016-03-19 - Hlavní město Praha

ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Způsob kontaktu uchazečů: -telefonicky od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 pí Martina Šromová - 731 988 699 -e.mailem - martinasromova (at) seznam.cz Upřesňující informace: Příjemné vystupování,
Pharm Invest s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

PHP developer - Programátor analytik, Vývojáři softwaru - 40000 - 40000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Dendax, s. r. o., is one of the biggest international tax refund providers and has been operating in the field of international tax refunds since 1999. We are looking for a PHP developer. Your job will be - to improve our internal CRM and make our daily
ETS - European Tax Services s.r.o. - 2016-02-29 - Hlavní město Praha

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 14300 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Požadujeme minimálně kurz Pracovník v sociálních službách, ochotu, flexibilitu, slušné vystupování, kladný přístup k seniorům, trestní bezúhonnost, potravinářský
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách a ve stáncích, Prodavači v prodejnách - 11200 - CZK měsíčně

Kontakt : Žerotínova 39, Praha 3 úterý a čtvrtek 9-11 hod,. Místo výkonu práce Praha Dobrý zdravotní stav, práce v sobotu a v neděli, o Velikonocích a Vánocích Aj,
Art Elephants s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Product manager, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Výkon zam.- Praha, Kontakt: telefonicky PO-PÁ: 8:00-16:00hod. nebo e-mailem,Požadavky na uchazeče - min. 3 roky zkušeností s prodejem , znalost náhradních dílů na nákladní automobily, traktory
ACRO GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Programátor - vývojář průmyslových aplikací, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Náplň práce: - Tvorba zakázkového SW, klientských aplikací a reportních systémů pro oblast výroby a logistiky Požadujeme: - Znalost C# .NET a ASP .NET - Znalost .NET Framework 3.5 a vyšší
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Šéfkuchař, Ostatní šéfkuchaři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
První kontakt telefonický, písemný! Jedná se o výběr zaměstnance přes pracovní agenturu pro hotel Praděd v Jeseníku Náplň práce: - Vedení týmu 6ti lidí - Příprava
EDYMAX Holding, a.s. - 2016-03-26 - Hlavní město Praha

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - 10000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
In IUSTITIA rozšiřuje svůj tým o pracovnici v sociálních službách či sociální pracovnici pro práci s osobami ohroženými nebo vystavenými násilí z nenávisti, zejména
In IUSTITIA, o.p.s. - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

Specialistka pro depilace cukrovou pastou, Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Do specializovaného depilačního studia Sweet Epil (www.sweet-epil.cz) hledáme kandidátku na pozici Epil-lady (specialistka pro depilace cukrovou pastou). Požadavky: vyučení v oboru kosmetička, alespoň základní
SWEPEX s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Statistik - analytik, Odborní pracovníci v oblasti statistiky - 30000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti statistiky, matematiky a v příbuzných oborech
Analytická softwarová společnost v centru Prahy s dlouhou a úspěšnou historií hledá do analytického oddělení kolegu. Předpokládané dovednosti:
ACREA CR, spol. s r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Action Prague s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vrátný/á - Praha, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den mezi 9:00
INDUS, spol. s r.o. - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Vrátný, Vrátní - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Praxe v oboru a osvědčení strážný výhodou. Nutný čistý výpis z RT a dobrý zdravotní stav. Možnost ubytování. Zájemci nechť své životopisy zasílají
SAIZRO s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Výzkumní a vývojoví pracovník, Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech - 16240 - CZK měsíčně

Chemici (kromě chemického inženýrství)
Místo výkonu práce: Oddělení hygienických laboratoří, Agentura vojenského zdravotnictví, Vojenský zdravotní ústav, U vojenské nemocnice 1200, Praha 6 Prvotní
Ministerstvo obrany - 2016-03-05 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři, Zubní lékaři - 20000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

Key Dental spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha