Práce pečovatel/ka - DPP, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Zlínský kraj Oblastní charita Kroměříž - nabídky práce

pečovatel/ka - DPP, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (ukončený kurz Pracovník v sociálních službách nebo střední sociální škola), nutnou podmínkou řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu povolání, možnost občasné práce večer a o víkendech, schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám uživatelů služby (senioři a OZP), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresovým situacím, schopnost týmové spolupráce, respekt ke křesťanským hodnotám - Zájemci kontaktujte vedoucí Charitní pečovatelské služby Mgr. Romanu Hejdovou s životopisem osobně v sídle: Malý Val 1552, Kroměříž nebo telefonicky Po-Pá 8:00 - 15:00 hod. (tel. 731 462 662) či emailem: pecovatelska.sluzba (at) kromeriz.charita.cz.

Minimální plat: 95

Hodin týdně: 8

Jméno zaměstnavatele: Oblastní charita Kroměříž

Forma kontaktu: Mgr. Romana Hejdová

Job krátký popis: Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce - dispečer/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - koordinace řidičů a spolupráce s expedicí, fakturace, spolupráce s úřady, vyřizování korespondence - min. SŠ vzdělání, znalost práce na
Kok - International, s. r. o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Brigádník do pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 90 - CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Přijmeme brigádníka na jarní sezónu do pneuservisu. Vzdělání v oboru automechanik výhodou, fyzická zdatnost,časová flexibilita. V případě zájmu zašlete svůj životopis
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-03-10 - Zlínský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Požadavky: základní znalost práce na PC - Word, Excel, komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, ochota učit se novým věcem, praxe alespoň půl roku Náplň práce: přináší
Bolander s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 14600 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

P.R.L.Servis s.r.o. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

Elektroúdržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 90 - 100 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Oprava a údržba strojů a výrobních linek po stránce elektro i mechaniky. Požadavek vyhláška 50 §6, řidičský průkaz. Pracovní poměr s možností
ROCHUS SPOL. S R.O. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Konstruktér obráběcích strojů, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
POŽADUJEME: VŠ fakulta strojní, samostatnost, kreativita. Pozice vhodná i pro absolventy! NABÍZÍME: zázemí stabilní strojírenské společnosti, zajímavou a perspektivní práci,
TAJMAC-ZPS, a.s. - 2016-03-16 - Zlínský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13300 - 24000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Sadílek & Řehák s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluah baru, Číšníci, servírky a barmani - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani

METRO-AZ, s.r.o. - 2016-03-25 - Zlínský kraj

Obsluha hydraulické ruky, Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
OBSLUHA HYDRAULICKÉ RUKY Zaměstnavatel požaduje: praxe výhodou Možnost prodloužení pracovního poměru. První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: ngehrova (at) pilamsk.cz
Pila MSK, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

operátor/ka výroby, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

agentura JAMES s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Pomocný skladník, Pomocní skladníci - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Coleman S.I., a.s. - 2016-06-09 - Zlínský kraj

Pracovníci na stavbu plotu, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů)

Marek Dobeš - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Praktičtí lékaři pro dospělé, Praktičtí lékaři pro dospělé - 40000 - 45000 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
PRAKTIČTÍ LÉKAŘI PRO DOSPĚLÉ Náplň práce: lékař/ka v ordinaci praktického lékaře pro dospělé ve Valašské Bystřici (15 km od Rožnova p.R.) ve stálém pracovním
Ordinace Valbys s.r.o. - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 90 - CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
Pracoviště Kroměříž - Požadujeme střední odborné vzdělání v oboru elektro, praxe 1 rok, platné osvědčení 50/1978, průkaz pracovníka v potravinářství, ŘP sk. B - nástup
Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích

JT Hotel s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Martin Transport s.r.o. - 2016-05-11 - Zlínský kraj

Seřizovač - obsluha balicího stroje, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Seřizování balicího stroje pro balení výživ pro květiny a současná obsluha balicího stroje. Výhodou ŘP na vysokozdvižný vozík
KAMO obchodní společnost, s. r. o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 85 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Základní znalost práce na PC, vedení a zpracování skladové agendy na výpočetní technice. Příjem a výdej materiálů, polotovarů a hotových výrobků včetně
TREFAL, spol. s r. o. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

Sociální pracovník ve službě sociální rehabilitace, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadavky: VŠ vzdělání, dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce, pracovitost, kreativitu, systémové myšlení, spolehlivost, otevřenost, uživatelskou znalost práce na PC na
NADĚJE - 2016-05-15 - Zlínský kraj

Strojníci a rolbaři zimního stadionu, Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - 90 - 96.2 CZK za hodinu

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
STROJNÍCI A ROLBAŘI ZIMNÍHO STADIONU Požadujeme: Vzdělání SOU/SŠ v technicky zaměřeném oboru. Výhodou osvědčení dle vyhl. č. 50/1978 Sb. Řidičský průkaz skupiny B Pracovní poměr
ST SERVIS s.r.o. - 2016-05-19 - Zlínský kraj

Tiskař na ofsetových strojích, Tiskaři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
pracoviště Holešov - tisk na dvoubarevném ofsetovém stroji Man Roland 202 - vyučení v oboru tiskař na ofsetových strojích, nutná praxe tisku na ofset. stroji, PD 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod. - své
KODIAK print s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 80 - CZK za hodinu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
pracoviště Chvalčov - min. nižší střední odborné vzdělání, vhodné i pro absolventy, nekuřácké pracoviště - kontakt telefonicky Po-Pá
Ing. Jaroslava Kvasničková - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Učitel/ka MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 1 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Základní škola Loučka - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Uklizeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

UKLIZEČ/KA Náplň práce: běžný úklid pokojů, praní a žehlení prádla, drobný úklid kolem domu a práce na zahradě První
Miluše Dorotíková - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklízeči a pomocníci - 11440 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Požadavky: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav Náplň práce: denní úklid pokojů klientů domova a všech pomocných místností Zájemci nechť se hlásí telefonicky
Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Vedoucí prodejny papírnictví KOH-I-NOOR , Řídící pracovníci v maloobchodě - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Pracoviště Kroměříž - vyučení/SŠ vzdělání, zkušenost s vedením týmu a prodejem, výborné řídící a organizační
KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
ND Pro naši stabilní ale dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Prodejce/Vedoucí prodejny
GIGACOMPUTER s.r.o. - 2016-05-15 - Zlínský kraj

Zástupci vedoucího prodejny elektro, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 15000 - CZK měsíčně

ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO PRODEJNY ELEKTRO Euronics Požadujeme: praxi v obchodě, znalost práce na PC/MS Office/, dynamickou osobnost se zapálením pro maloobchod, komunikační schopnosti, bezúhonnost Nabízíme:
Z - E.M.O.S. trading a.s. - 2016-03-10 - Zlínský kraj

Zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

VAST TERCIA, spol. s r.o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj