Práce Pokladní, Pokladníci v prodejnách Královéhradecký kraj BOBOLIFT společnost s ručením omezeným - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Pokladní, Pokladníci v prodejnách

POKLADNÍ - prodej jízdenek u lanové dráhy, turnusy, praxe vítána, znalost NJ vítána, není podmínkou, znalost práce na PC, spolehlivost, vhodné i pro OZP

Minimální plat: 14100

Jméno zaměstnavatele: BOBOLIFT společnost s ručením omezeným

Forma kontaktu: Fidler

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 499 736 347,603 349 644

Job krátký popis: Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou. Místo vhodné i pro absolventy. Náplň práce: kompletní správa e-shopu, komunikace se zákazníky
Jaroslav Jirásek - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Bezpečnostní pracovník/ice, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Prvotní kontakt telefonicky, poté zasláním životopisu na e-mail naborvyc (at) preventa.cz. - místo výkonu práce Lidl Rychnov n.Kn. - ZŠ - osvědčení o kvalifikaci strážný 68-008-E -
PREVENTA service s.r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 11000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016) s možností prodloužení, zkrácený pracovní úvazek, pracovní doba 10:00 hod. - 14:00 hod. (jedná se o výpomoc přes obědy pondělí-pátek,
Tomáš Bernard - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

dělník/-ce výroba pletiv a ostatních výrobků z drátu, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracoviště Radkyně - Nová Paka. V případě zájmu volejte na tel.: 739370927 p. Tůma R. Požadujeme min. základní vzdělání, spolehlivost, manuální zručnost, chuť pracovat, pracovní
DOPS s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 14500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 14500,- Kč (po 6měsících možnost navýšení
HARTMANN - RICO a.s. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

DISPEČER/-KA KAMIONOVÉ DOPRAVY, Dopravní dispečeři - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: nechanicky (at) pumr-ryba.cz Požadujeme střední odborné vzdělání s maturitou, spolehlivost, pracovitost, praxe v dopravě vítána. Nabízíme
PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kadeřník - ce, Kadeřníci - 67 - CZK za hodinu

Kadeřníci

100 CZK FRANCHISING s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Manažer/ka, Specialisté pro tvorbu vzdělávacích programů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté zaměření na metody výuky
Kontakt zasláním strukturovaného dopisu a motivačního dopisu na e-mail map (at) nadorlici.cz nejpozději do 31.1.2016. Bližší informace o volném místě a náležitosti přihlášky do výběrového
NAD ORLICÍ, o.p.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Noční recepční, Pracovníci ostrahy, strážní - 7600 - CZK měsíčně

NOČNÍ RECEPČNÍ - osvědčení o rekvalifikaci strážný výhodou, noční 12 - ti hod. provoz, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru vítána, samostatnost, flexibilita,
DOSON spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Obchodní referent, Obchodní referenti - 115000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Tato pozice představuje: • komunikaci s obchodními partnery v zahraničí • příjem a vyřizování objednávek • záznam a řešení reklamací Požadujeme: • znalost angličtiny slovem
BATIST Medical a.s. - 2016-05-22 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA CN A CNC STROJŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
OBSLUHA CN A CNC STROJŮ - Firma se zabývá výrobou kartáčů pro úklidové a zametací stroje i pro průmyslové použití - PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení,
Kartáče Souček, s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ - DĚLNÍK/-ICE, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 15000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
OBSLUHA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ - DĚLNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 2. 2016, třísměnný provoz - Požadujeme: ÚSO vzdělání,
PERNÍK s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Obsluha strojů pro výrobu přízí, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 12600 - CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů
Jsme přádelna česaných vlnařských přízí, navazujeme na dlouholetou tradici, kterou má textilní průmysl ve východních Čechách. Přidejte se k nám! Popis pracovního
Colorbee, s.r.o. - 2016-02-26 - Královéhradecký kraj

OPRAVÁŘ/-KA TĚŽEBNÍCH, STAVEBNÍCH A ZEMNÍCH STROJŮ, Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - 16000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
OPRAVÁŘ/-KA TĚŽEBNÍCH, STAVEBNÍCH A ZEMNÍCH STROJŮ - Na základě rozšiřování naší firmy hledáme nového/novou pracovníka/pracovnici
MALINA - VRŠE s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 13400 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
POKLADNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou, dvousměnný provoz, jedná se o práci ve směnách a svátcích, práce ve stoje - Hlavní pracovní náplní
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. - 2016-02-24 - Královéhradecký kraj

Pokladní, prodavač/ka, Pokladníci v prodejnách - 11400 - CZK měsíčně

Penny Market s.r.o. - 2016-05-20 - Královéhradecký kraj

Pomocný/á pracovník/ice v řezárně textilu, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 11500 - CZK měsíčně

Kontakt telefonicky po - pá od 8 do 16 hod. - ZŠ - hlavní náplní práce je příprava, skládání látek a kreslení střihů před samostným řezáním - pečlivost
ESITO CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á PRODEJCE/-KYNĚ, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 100 - 100 CZK za hodinu

POMOCNÝ/-Á PRODEJCE/-KYNĚ - Dohoda o provedení práce, jedná se o zkrácený úvazek (počet hodin v týdnu dle domluvy) - Náplň práce: prodej přívěsů a náhradních
VEZEKO s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE PRÁDELNY, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
PRACOVNÍK/-ICE PRÁDELNY - PP na dobu určitou 1 rok, poté možnost pracovního poměru na dobu neurčitou; dvousměnný provoz 5 dní v týdnu; nástup
GrandPark, a.s. - 2016-04-18 - Královéhradecký kraj

Pracovník ostrahy - recepční, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 5120 - 7500 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
PRACOVNÍK OSTRAHY - RECEPČNÍ - zajištění ostrahy osob a majetku na objektu, kontrola příchozích a odchozích osob, asistence při mimořádných
SSI Solutions, s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Pracovník v sociálních službách /Pečovatel, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 16000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracovní náplň: -nácvik jednoduchých denních činností klienta -podpora soběstačnosti klienta -pomoc při manipulaci s přístroji -posilování
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. - 2016-05-15 - Královéhradecký kraj

Prodavač - ka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 7000 - 8000 CZK měsíčně

PRODAVAČ - KA - Konopná lékárna , SŠ vzdělání, zdravotní obor vítán, příjemné vystupování, spolehlivost, vstřícnost, vhodné i pro OZP, zkrácený
Kajetána Kouřilová - 2016-05-05 - Královéhradecký kraj

Prodavač - ka, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

COOP Dvůr Králové n.L., družstvo - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA, Prodavači v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA - Dohoda o provedení práce, poté pracovní poměr, nástup od 17. 10. 2016, jedná se o dvousměnný provoz, hrubá měsíční mzda 13.000,- Kč + 0,1 % z tržeb - Požadujeme:
MyFoodMarket, s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Servírka, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Americanabar DK s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Specialista prodeje, Prodavači v prodejnách - 15500 - CZK měsíčně

SPECIALISTA PRODEJE - praxe v obchodě/nebo vyučení v oboru se školní praxí/, kladný vztah k prodeji, vstřícný přístup k zákazníkům, slušné a příjemné vystupování,
Family drogerie s.r.o. - 2016-05-06 - Královéhradecký kraj

Zajišťování agendy registru řidičských průkazů, zkušební komisař (státní správa a samospráva), Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Uzávěrka přihlášek 14.7.2016 do 12:00 hod. Přihlášky předat na podatelnu MÚ nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Výběrové
Město Kostelec nad Orlicí - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

ZÁMEČNÍK/-ICE VE STROJNÍ DÍLNĚ, Zámečníci strojů - 80 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ZÁMEČNÍK/-ICE VE STROJNÍ DÍLNĚ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, hrubá mzda od 80 Kč/hod. - Požadujeme: vyučení, dobrá pracovní
TSS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Zástupce prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kubík a.s. - 2016-05-19 - Královéhradecký kraj

Zdravotní sestra bez odborného dohledu, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Kontakt zasláním životopisu na e-mail domacipece (at) pro-sen.eu, domacipece.rk (at) centrum.cz, telefonicky nebo osobně na pracovišti. - ÚSO - řidičský průkaz sk. B - PP na dobu určitou s možností prodloužení,
Sociální služby města Rychnov nad Kněžnou, o.p.s. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj