Práce POMOCNÁ KUCHAŘKA, Pomocní pracovníci při přípravě jídla Středočeský kraj COMFI, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
POMOCNÁ KUCHAŘKA, Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Do týmu kolegů hledáme příjemnou schopnou kuchařku pro přípavu snídaní, předkrmů, příloh, salátů a dezertů.Praxe v oboru podmínkou. Práce vhodná pro ženy.Pracovní doba: 10:00 - 22:00 hod. Místo výkonu práce: Hotel Golfi, Na Kopečku 595, Poděbrady.

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: COMFI, s.r.o.

Forma kontaktu: Hana Bruštíková

Job krátký popis: Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanici, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pozice: automechanici Požadavky. řidičské oprávnění sk. B, praxe výhodou, Nástup možný ihned. Mzda: 12 000,- ař 15 000,- Kč. Kontakt:Sláma Pavel, tel.: 777 058 008, e-mail: slamik.p (at) seznam.cz Místo
Pavel Sláma - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Mechanik měření a regulace přístrojů, Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro) - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení

PARAMO, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Mistr strojírenské výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

MCE Slaný s. r. o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Obchodní zástupci - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Kokořínská 3545, Mělník. Kontakt: e-mail: personalni11 (at) seznam.cz. Plat od 15.000 Kč + odměny dle výkonu. Požadavky: ŘP skup. B, PC. Kladné morální hodnoty,
Libor Slánský - 2016-07-28 - Středočeský kraj

ostraha drogérie, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 7500 - 10000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Bezpečnostní agentura shání ostrahu prodejny do drogérie Rossmann. Směny od 9:45-17:30 (včetně pauzy) od pondělí do pátku. Práce převážně vestoje avšak vhodná i pro invalidní
GENERAL PROVIDER s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 5000 - 6000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

RaJ s.r.o. - 2016-02-28 - Středočeský kraj

Pomocní dělníci, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Václavkova č.p. 1116 Mladá Boleslav II Přijmeme pomocného dělníka pro práce na stavbě, v dílně a různé další pomocné práce. Stručné
Jiří Kotyza - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Poradce pro rodinné finance, Finanční poradci specialisté - 30000 - 55000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance. Náplň práce: - Realizace smluvených schůzek
Finanční Institut s.r.o. - 2016-05-18 - Středočeský kraj

pracovník ve výrobě, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, po uplynutí půl roku navýšení základní mzdy. Práce nyní v dvousměnném provozu - překlopení na
Omega Optix, s.r.o. - 2016-03-04 - Středočeský kraj

Projektoví manažeři MaR, Elektrotechnici a technici energetici - 30000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Náplň práce: podílení se na realizaci velkých projektů s partnery Emerson, Yokogawa a další, příprava projektové dokumentace v petrochemickém
MANAG a. s. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

KWD Bohemia, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních aut, Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají
Místo výkonu práce: Krpy č.p. 20 294 79 Kropáčova Vrutice Prvotní kontakt: telefonicky: 776 758 090 (p. Šantora, 8-20 hod.) Řidič nákladních vozidel
LENSA MB s. r. o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - 30000 CZK měsíčně

##pracodawca## - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Sanitář/ka, zdravotní asistent/ka, zdravotní sestra, Sanitáři - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

TRANSMED s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

SERVÍRKA - ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Lázně Poděbrady, a.s. - 2016-03-16 - Středočeský kraj

Strojírenský dělník - montáž kovových dílů, Montážní dělníci výrobků z kovů - 119 - CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Rakovník Náplň práce: zajištění chodu zařízení na montáži, údržba, kontrola zařízení, opravy Zaměstnanecké výhody: penzijní
BRANO a.s. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality, Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Místo pracoviště: - Klostermannova 1000, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: - tel.: 602 218 106 od 10:00 do 16:00 - e-mail: ostadal (at) emu.cz Upřesňující údaje: - provádění kontroly kvality strojních
ELEKTROMECHANIKA Úvaly, s.r.o. - 2016-03-10 - Středočeský kraj

Svářeč kovů CO2, Svářeči - 24000 - 32000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

irg s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Jiří Šesták - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Účetní, mzdový/á účetní, pracovník odbytu, Účetní všeobecní - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Pozice: účetní mzdová/ý účetní, pracovník odbytu Požadavky: časová flexibilita, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod., řidičské oprávnění sk. B Nástup možný
Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

U N I K O M, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Údržbáři hotelových a klubových prostor, Správci objektů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Správci objektů
Hledáme kandidáty na pracovní pozici pracovníka údržby - facility. Požadujeme: Dokončené středoškolské vzdělání, manuální zručnost, flexibilitu, výuční
Panorama Golf Resort s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Všeobecné zdravotní sestry s registrací, Všeobecné sestry s osvědčením - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: vzdělání v oboru, platnou registraci, kladný vztah k lidem, zkušenosti výhodou. Nabízíme: finanční ohodnocení s motivační složkou dle zkušeností a délky odborné
Nemocnice Český Brod s.r.o. - 2016-03-26 - Středočeský kraj

ZAHRADNÍCI, Zahradníci a pěstitelé - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh

Jaroslav ŠIMEK - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Zámečníci strojů - 17000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: SOU strojní, praxi na pozici zámečníka, svářečský průkaz, manuální zručnost, práce s výkresovou dokumentací Nabízíme:
ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zámečníci strojů, Zámečníci strojů - 15000 - 17000 CZK měsíčně

České štěrkopísky spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

zámečník, svářeč, Zámečníci strojů - 110 - CZK za hodinu

Pracoviště: Benešov k uvedené mzdě + osobní ohodnocení svařování kovů v ochranné atmosféře, řezání kovů kyslíkem, praxe v
M a v e l, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra/bratr, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 23000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Pozice: Zdravotní sestra/bratr. Požadavky: registrace, příjemné vystupování, spolehlivost, ŘP sk. B. Místo výkonu práce: Pečičky 25, 26231 Milín. Mzda: 23 000,-kč. Nástup: ihned.
Domov pod hrází, o.p.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj