Práce POMOCNÁ PRACOVNICE, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Moravskoslezský kraj ALTEN, s. r. o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
POMOCNÁ PRACOVNICE, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

A16 hledáme pracovnici-níka z Raškovic a blízkého okolí na pomocné práce (balení zboží, úklid, krmení drobných zvířat a jiné pomocné práce), nástup ihned - dle dohody, trestní bezúhonnost, pečlivost, loajalita, časová flexibilita; 30 - 40 hod./týden kontakt - telefonicky (10-15 hod.), e-mailem: v.horecka (at) tiscali.cz

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 11500

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: ALTEN, s. r. o.

Forma kontaktu: Aneta Horečková

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT LOGISTIKY (ZamK), Specialisté v oblasti logistiky - 13000 - 25000 CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě

Daechang Seat s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

AUTOMECHANIK - PNEUSERVISNÍ PRACOVNÍK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Vulkanprogres spol. s r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 10000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

VINAMET CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

WACHAL MORAVIA s.r.o. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - 13000 CZK měsíčně

vyučení v oboru nebo praxe min. 2 roky, spolehlivost, samostatnost. Mzda 12 000 - 13 000 Kč, krátký/dlouhý týden, pracoviště: Restaurace Slanina Kravaře, nástup ihned, KO: Pavla Žídková, tel.:
KOKEŠ Steel Group s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Dělník/ce v pekařské výrobě, Pekaři - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo výkonu práce: Daliborova 422/17, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu volejte od 8.00 do 15.00 hod. na tel. 732 262 280. Manuální
MAJKA EŠV, s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Elektrikáři, Stavební a provozní elektrikáři - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
z: 17.2.2016 Požadavky: osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci - vyhl. č. 50/1978 Sb., ŘP sk. B a praxe v oboru výhodou Nástup možný ihned. Kontakt: osobní kontakt po domluvě na tel.: 556 736 584, 777
UNISTAD spol. s r. o. - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Hlavní účetní/ekonom, Hlavní účetní - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Jste řadová účetní a chcete vést tým lidí? Nebo jste hlavní účetní a poohlížíte se po novém zaměstnání? Angličtina je výhodou, nikoli však
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-05-22 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ -KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 23000 - CZK měsíčně

Areál dobré pohody Žimrovice, s.r.o. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 22000 CZK měsíčně

Minimálně 2 roky praxe,schopnost samostatné práce,znalost HACCP,tvoření norem,speciality z ryb vítány ,nekuřácké prostředí,příjemný kolektiv v případě nutnosti
Rybí dům s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Mistři - stavbyvedoucí, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
z: 22.12.2015 Požadavky: SŠ vzdělání v oboru podmínkou, ŘP sk. B, zkušenosti v profesi výhodou Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
UNISTAD spol. s r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

NOČNÍ HLÍDAČ V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ (nepravidelná výpomoc), Pracovníci ostrahy, strážní - 60 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
C04 3/2/2016 nástup 1.3.2016, nepravidelná výpomoc dle potřeb, cca 15 hod./týden, zdravotní průkaz, spolehlivost, schopnost samostatné práce a kladný vztah ke zvířatům (praxe výhodou),
Frýdlantská zemědělská a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ SLUŽBA - PŘEPÁŽKOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE, Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Požadujeme - min. SŠ vzdělání s maturitou, komunikativní a aktivní přístup, znalost práce na PC, praxe v obchodní činnosti, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru výhodou.
UNIQA pojišťovna, a. s. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
*znalost obsluhy CNC strojů, znalost řídícího systému Heidenhain, Sinumerik *schopnost samostatně programovat jednoduché operace *nutnost praxe, nejlépe s pětiosým obráběcím strojem *min.
VIADRUS a.s. - 2016-05-04 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka Disassembly, Úředníci ve skladech - 12000 - 12000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce: Provozní 3, Ostrava - Třebovice Osobní pohovor bude domluven na základě odeslání Vašeho životopisu na adresu lucie.endlova (at) raceteqcz.com. Paní Endlová sídlí
RACETEQ s.r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Pokojská - pomocná síla, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Vít Pavel - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Pomocní dělníci, Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 70 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví
z: 19.2.2016 Požadavky: ŘP sk. B výhodou Práce na stavbách veřejného osvětlení Kontakt: osobně na adrese firmy, v pracovní dny v době od 7.00 do 8.00 hodin
AXMA s.r.o. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÍK/-ICE PEKAŘE, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Možnost i zkráceného úvazku. Začátek směny - 18:00 - možnost dopravy je omezená. Předem volat na tel. č.: 558 363 066 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Písek
Antonín Fiedor - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce výstupní kontroly kvality, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba Životopis zašlete na e-mail. Kontakt: lucie.endlova (at) raceteqcz.cz Osobně ve všední dny, od 7:00 do 15:30. Požadujeme: -Výborný
RACETEQ s.r.o. - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

prodavači masa, Prodavači potravinářského zboží - 67 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

FILAMAR s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Produktoví specialisté, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
z: 21.6.2016 Požadavky: minimálně SŠ vzdělání, výborné komunikační schopnosti, organizační schopnosti, časová flexibilita, právní
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Ředitel, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
1.2.2016. Pracovní náplň: řízení správy družstva - vedoucí zaměstnanec, jednání se soudy a orgány státní správy a místní samosprávy, bankami,
Oblastní stavební bytové družstvo Kopřivnice - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Šič/ka, švadlena, stříhač/ka, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 16000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Zengrova 630/83, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte na tel. od 16.00 do 18.00 hod. nebo pište na e-mail. Výroba pracovních
Antonín Hurdes - 2016-04-18 - Moravskoslezský kraj

Soustružník, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 14000 - 17000 CZK měsíčně

místo výkonu práce : Krnov, Vrchlického 22 Praxe - zkušenost s prací ve strojírenském oboru - práce na soustruhu, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost. Hlásit
STROJOSVIT a.s. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Strojírenský technik technolog, Strojírenští technici technologové, normovači - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, znalost programování v operačním programu Sinumerik a Heidenhain a praxi v oboru kovoobrábění.
Jan Hefner - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Svářeč/ka kovů, Svářeči - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
a:10.12.2015, VPM pro zaměstnaneckou kartu, Pracovní náplň: • navařování opotřebených částí nářadí za tepla dle výkresové dokumentace • navařování legovaných
Taforge a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 19000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
z: 21.1.2016 Požadavky: ŘP sk. B., vlastní auto výhodou, nutná praxe, samostatnost, flexibilita, zaměření na detail Náplň práce: truhlářská
Adam Kolařík - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 15000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
C04 jedná se o poskytování ošetřovatelské péče pod odborným dohledem všeobecné sestry Zaměstnanecké výhody - příplatky za práci dle ZP, příspěvek na penzijní
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj