Práce Pomocní skaldníci, Pomocní skladníci Středočeský kraj AILATAN s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Pomocní skaldníci, Pomocní skladníci

- Jedná se o fyzicky náročnou práci. - Po dohodě možnost práce v sobotu a neděli. Kontakt: Podolskyy Mykhayl - ailatan.logistik (at) seznam.cz

Minimální plat: 9900

Maximální plat: 10900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AILATAN s.r.o.

Forma kontaktu: Mykhaylo Podolskyy

Job krátký popis: Pomocní manipulační pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovníci, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Náplň práce: zpracování výkazů výroby, skladová evidence, příjem objednávek, vystavování DL, korespondence. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou,
Dřevokrov, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Asistentka prodeje zboží a fotozakázek, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 13000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Hledáme příjemnou prodavačku na prodej zboží v prodejně fotorada v centru Kladna. Požadujeme : komunikativnost, příjemné vystupování se zákazníky, samostatnost, zodpovědnost. Předpokládáme
##pracodawca## - 2016-03-02 - Středočeský kraj

Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ondřej Molina - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lešenář, Lešenáři - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Koho hledáme: Pokud se nebojíte do toho pořádně opřít a vlastníte řidičský průkaz skupny B či C, pak hledáme zrovna Vás. Hledáme lešenáře
KASTEN spol. s r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Metrolog, statistik, Technici v oblasti metrologie - 20000 - CZK měsíčně

Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)
Požadujeme: -SŠ vzdělání technického typu -základní kurzy metrologie -řidičský průkaz skupiny "B" -pokročilou znalost MS OFFICE, zejména
METAZ Týnec a.s. - 2016-03-12 - Středočeský kraj

Mistr údržby, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 28000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Místo výkonu práce: Rakovník Náplň práce: vedení pracovníků údržby v elektro i strojní oblasti - řízení, hodnocení, školení podřízených
BRANO a.s. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Mistři výrobní směny, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 40000 - CZK měsíčně

B&Bartoni Machinery, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Odborný prodavač/ka - servisní technik, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Pozice:Odborný prodavač/ka - servisní technik Prodej a servis zahradní techniky Komunikativnost, zkušenosti s prodejem Technická zručnost (montáž strojů) Kultivovaný projev i vzezření Nástup
HOBBYCENTRUM Radotín s.r.o - 2016-05-25 - Středočeský kraj

opreátor CNC lisu, Obsluha průmyslových robotů - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
práce na CNC ohraňovacích lisech ve dvousměnném provozu, čtení technické dokumentace, seřizování a programování CNC lisu, kontaktní
Trend Práce s.r.o. - 2016-02-18 - Středočeský kraj

Ostraha - vestec, Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Pracoviště: Průmyslová 595, 252 42 Vestec Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

GEC 440 s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Pomocní dělníci v zahradnictví, Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství
Místo pracoviště: Hlavní 171, Bášť Prvotní kontakt telefonický v dopoledních hodinách, popř. e-mailem, osobně po předchozí domluvě. Upřesňující
Martina Velechovská - 2016-02-15 - Středočeský kraj

pomocný dělník do zámecnické dílny, Pomocní montážní dělníci - 9200 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Dražice č.p. 69 294 71 Benátky nad Jizerou 1 kontakt: telefonicky, emailem, osobně na adrese Václavkova 1115/II, Mladá Boleslav PO-PÁ 8:00-16:00hod. benefity, prémie, zajištěné
S.I.M.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocný skladník, Pomocní skladníci - 85 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci

SORAL & HANZLIK s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

PRACOVNÍK OSTRAHY/STRÁŽNÝ , Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
PRACOVNÍK OSTRAHY/STRÁŽNÝ - pracoviště Lidl Hořovice, ostraha potravinových řetězců, práce na pracovní smlouvu a DPP, bezúhonnost, výhodou - osvědčení strážného, praxe
EBS - BODYGUARD.COM s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Project manager, Specialisté - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Specialisté
Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. 125 293 01 Mladá Boleslav 1 Směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Náplň práce: - komunikace se zákazníkem na obchodní
BenThor automation s.r.o. - 2016-03-12 - Středočeský kraj

PROJEKTANT ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ, Elektrotechnici a technici energetici - 19000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Mzda: 19 000 Kč + úkolové prémie až 100%. Požadujeme: životopis na adresu vernoch (at) oaza.cz, nutno předem dohodnout datum pohovoru na tel. 325 600 370, nebo emailem.Znalost práce
Maděra a Šípek, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Provozní zámečníci/kotláře pro výrobu tlakových nádob v Kralupech nad Vlt. a Neratovicích, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: zkušenosti v oblasti výroby tlakových nádob a konstrukcí. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
K-PROTOS, a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

strážný, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 78 - 85 CZK za hodinu

DEFENDER BROKERS, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Expandující firma s dlouholetou činnosti přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy v prodejních řetězců a drogerií. Požadujeme : výpis z řejstříku trestu. Výhodou je Osvědčení o
EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. - 2016-03-16 - Středočeský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 75 - 90 CZK za hodinu

Pracoviště: Benešov NECHODIT NA PRODEJNU, NEJDŘÍVE NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT !!! nabízíme příspěvek na dopravu, odměny za zadržení, možnost ubytování, firemní ošacení,
E.B.S. - BODYGUARD SERVICE.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strojírenský dělník/dělnice - obsluha lisu, Strojírenští kovodělníci - 17400 - CZK měsíčně

Vyučení ve strojírenském oboru výhodou. Odborná praxe v oblasti strojírenské výroby vítána, základní znalost technické
RAVAK a.s. - 2016-03-05 - Středočeský kraj

Švadleny, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 15120 - 15840 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

MIRADOR, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Technici a vedoucí neutralizační stanice, Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - 25000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Svojšovice 40, 251 63 Strančice Prvotní kontakt: - tel.: 602 564 211 - e-mail: martina.vosahlikova (at) ahv.cz Upřesňující údaje: - technik a vedoucí
AHV ekologický servis, s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Uklízeč/ka v MŠ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Základní škola Zdiby, okres Praha-východ - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Valcíř, Modeláři, formíři, jádraři a slévači ve slévárnách - 18000 - CZK měsíčně

Slévači, formíři a jádraři
Pozice: valcíř Požadavky: výhodou vyučení v oboru strojní zámečník, nástrojař, obráběč kovů, řidičské oprávnění sk.B. Pečlivost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí pobočky, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Spolupracuje na výběru dodavatelů. Zodpovídá za evidenci a řízení reklamací z obchodního styku . Podílí se na obchodní činnosti společnosti, je ve styku s odběratelskými
Hobbymat s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí posunu / posunovač - pracovník na železnici, Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Signalisti, brzdaři, výhybkáři, posunovači
Požadujeme: výborný zdravotní stav dle vyhlášky 101/1995 Sb. - především zrak (NESMÍ být brýle, kontaktní čočky) střední odborné vzdělání s výučním
Advanced World Transport a.s. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 13600 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Brandýs nad Labem, ul. Průmyslová Prvotní kontakt: - e-mail: rdvorackova (at) pepco.eu Upřesňující údaje: Ostatní předpoklady a dovednosti: - chuť zdokonalovat se, komunikativnost,
PEPCO Czech Reublic s.r.o - 2016-08-17 - Středočeský kraj