Práce POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři Plzeňský kraj Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, praxe v oboru vítána, není podmínkou Nabízíme: Základní mzda od 10.900,- Kč, měsíční odměny cca 3.000,- Kč + zaměstnanecké benefity (týden dovolené nad rámec zákona, 800,- Kč/měs. příspěvek na penzijní či životní připojištění, oběd za 29,- Kč, možnost ubytování na ubytovně přímo v nemocnici, aj.). Kontakt: Pajerová Alena - nutriční terapeut: 376334260, pajerova (at) nnphd.cz, popř. Ing. Martin Grolmus - ředitel nemocnice: 376 334 200, 606 759 519, info (at) nnphd.cz

Minimální plat: 10900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o.

Forma kontaktu: Alena Pajerová

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 13500 - 18500 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Jan Pondělík - pekařství a cukrářství Dvorec s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Disponent logistiky, Specialisté v oblasti logistiky - 35000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Pro výrobní strojní společnost, která nově vstoupila do lokality nedaleko Stříbra, otevíráme kariérní příležitost na pozici: DISPONENT LOGISTIKY Váš profil: - SŠ/SOU vzdělání
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Frézař, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 125 - 180 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Popis pozice: Obrábění dílů na konvenčních frézkách (FNG 32). Příprava nástrojů, upínání dílů, vč.jejich vyrovnání. Jedná se o kusovou a malosériovou
Molins, s.r.o. - 2016-05-12 - Plzeňský kraj

Kodér pro projekty datové integrace, Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací
Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici kodér pro projekty datové
UBK s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA, vyuč v oboru, praxe ve velkovývařovně podmínkou, zdravotní průkaz Vhodné i pro absolventy Nabízíme: odměny dle výkonu NÁSTUP IHNED Životopis zasílejte na e-mail: kariera.stravbyt (at) seznam.cz
STRAVBYT s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mulačova nemocnice s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Kvalif. učitel/ka na pozici II. stupeň, Učitelé na 2. stupni základních škol - 10000 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Pracoviště: ZŠ Rokycany, ulice Míru 64. Požadujeme: VŠ vzdělání. Nabízíme: platové ohodnocení od 10.000,- Kč/měs., zkrácený úvazek, možno i absolvent. Případné
Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

Mechanik/čka brýlové optiky, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
směnnost: jednosměnný nebo dvousměnný provoz vzdělání: minimálně vyučení pracovní náplň: ruční dekorování a čištění brýlových obrub a různých
ROC - Galvanik s.r.o. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

Mechanik jízdních kol, Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - 16500 - 21500 CZK měsíčně

Opraváři jízdních kol a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Kaznějov Kontakt:Matějíček Petr, tel.: 777 668 339, e-mail: obchod (at) cemos.cz Náplň práce: - vybalování nových kol a
Petr Matějček - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Obsluha CNC stroje Laser, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

RUML Industry s.r.o. - 2016-05-15 - Plzeňský kraj

OBSLUHA JEŘÁBU, Obsluha jeřábů - 13000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Martin Novák - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

Odborný/á referent/ka zdravotní péče - oblast příjmu a zpracování dávek, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
PRACOVIŠTĚ: Plzeň CO U NÁS BUDETE DĚLAT? zpracovávat doklady vykázané zdravotní péče od zdravotnických zařízení komunikovat s našimi klienty (pacienty zdravotnických zařízení)
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-05-15 - Plzeňský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Pokladníci v prodejnách - 13038 - 14875 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, příjemné a vstřícné vystupování, zkušenost z obchodu vítána, ochota k fyzické práci, schopnost týmové spolupráce, flexibilita,
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

GTH catering a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: restaurace Groll Haus, Husova 528/1, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Ne
Pöschel s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Pomocný tiskař, Pomocní dělníci ve výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
místo výkonu práce - Nýřany * manuální zručnost * schopnost obsluhy strojního zařízení * ochotu pracovat ve směnném provozu * zodpovědnost * zájem učit se a rozvíjet
PEBAL s.r.o. - 2016-02-26 - Plzeňský kraj

Pracovník do zámečnického provozu, Provozní zámečníci, údržbáři - 15500 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní pohovory se konají v sídle firmy každé pondělí od 7 do 17 hod., Jiné výhody - práce v přátelském kolektivu, v moderním
EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Řidič motorového vozíku (skladník), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pro stabilní podnik v Plzni hledáme skladníky. Požadujeme: - znalost práce na PC - průkaz na VZV ( neplatný průkaz lze obnovit) - praxi v logistice Nabízíme: - 4 týdny dovolené - možnost
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Seřizovač, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - CZK měsíčně

Nabídky zasílejte e-mailem:martin.pfeifer (at) staegerinovac.cz nebo volejte po-pá od 6:00 do 18:00 hod na tel.č. 603114725. Pracovní náplň: - obsluha balícího stroje. Nabízíme: prémie,
Stäger Inovac Packaging s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Strojírenský technik technolog, Strojírenští technici technologové, normovači - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Technolog - postupář ve strojírenské výrobě nářadí a nástrojů. Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a výkonu. Další zaměstnanecké výhody,
PILSEN TOOLS s.r.o. - 2016-04-24 - Plzeňský kraj

UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20530 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY - Vítáni jsou zájmci/zájemkyně s otevřeným, lidským přístupem, ochotou se stále vzdělávát, případně se zkušeností s tzv. alternativními
Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Učitel odborného výcviku - strojírenské obory, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20700 - 24200 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Jeřabinova 96/III, 337 01 Rokycany Požadujeme: výuční list - obor Obráběč kovů + maturita, doplňující pedagogické studium, základy programování
Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Vedoucí pobočky v Plzni, Vedoucí úředníků v logistice - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Požadujeme: SŠ vzdělání Velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup Min. 1 rok praxe s vedením lidí Základní znalost práce na PC Pečlivost, spolehlivost
Uloženka s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Vedoucí týmu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech - 20500 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce: Tachov, Zámecká 4 - ALBERT Požadujeme: Dobrou znalost práce na PC Orientaci na zákazníka Schopnost vést a motivovat tým
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-05-02 - Plzeňský kraj

VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 1 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Šafránkova základní škola a mateřská škola v Nalžovských Horách, příspěvková organizace hledá vychovatele/ku školní družiny
Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

Zámečík, Stavební zámečníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce: Kamenný Újezd + celá ČR Náplň práce: jedná se o montáž bazénů, zastřešení a práce spojené
Bohumil Králik - 2016-02-15 - Plzeňský kraj