Práce POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocníci v kuchyni Jihočeský kraj Domov důchodců Dobrá Voda - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocníci v kuchyni

Minimálně základní vzdělání, vyučen v oborou výhodou, bezúhonnost, praxe ve stravovacích provozech velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost. Pracovní doba:pracovní režim 7-denní jednosměnný s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (vč. So,Ne a st.svátků) , směny 6:00 - 14:30 a 11:00 - 19:30, k zákl.platu příplatky za soboty, neděle a svátky + po zkušební době také možnost osobního ohodnocení. Benefity: příspěvek na strávování, příspěvek na penzijní připojištění. Přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu manažerovi lidských zdrojů Mgr. Jakubovi Růžičkovi, životopisy doručujte po předchozí telefonické domluvě s vedoucím stravovacího provozu

Minimální plat: 12340

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Domov důchodců Dobrá Voda

Forma kontaktu: Mgr. Jakub Růžička

Job krátký popis: Pomocníci v kuchyni

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ČÍŠNÍK-SERVÍRKA-penzion rest. VORAŘ, Číšníci a servírky - 9900 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Habich - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

dělník do pekárny, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Zemědělské zásobování a výkup Prachatice, a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Dělník - montážník dřevěných konstrukcí, suchých konstrukcí, Montéři suchých staveb - 12000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
vyučení nebo základní vzdělání; pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení; místo výkonu práce - ČR; pracovní doba 7,00 - 15,30; NECHODIT NA FIRMU - POUZE TEL.
METIO s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

DOPRAVNÍ DISPEČER, Dopravní dispečeři - 25000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Místo výkonu práce: Husova 17, 370 05 České Budějovice Požadavky: velmi dobrá znalost bosenského a německého jazyka, znalost AJ výhodou Kontakt telefonicky (8-17 hod.), e-mailem nebo osobně
Světtrans s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

František Trapl - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

odpovědnost za velmi kvalitní gastronomii, hledáme i mladé kolegy, kteří se chtějí učit kvalitní gastronomii od šéfkuchaře, člena národního týmu kuchařů a cukrářů
HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Manipulační dělník ve výrobě betonových prefabrikátů, Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
Do provozu v Hubenově (u města Kaplice) hledáme fyzicky zdatné manipulační dělníky. Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost; střední odborné vzdělání (vyučení)
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

Manipulant, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Manipulace s hotovými výrobky a surovinami, nakládka a vykládka kamionů¨. Požadujeme:platný průkaz VZV do 5T, praxe nutná! svědomitost, spolehlivost. Nabízíme: 5T dovolené,závodní
IMG BOHEMIA s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

obráběč plastových polotovarů - operátor, programátor CNC stroje, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
výuční list / maturita v oboru strojní / mechanik - seřizovač / obráběč kovů výroba komponent dle požadavků zákazníka, výkresového plánu a výkresové dokumentace
Röchling Machined Plastics, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

OPTIK, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
Hledáme vhodného kandidáta do našeho týmu na pozici OPTIKA do provozovny VAŠE OPTIKA v Milevsku. Požadujeme: odbornost, komunikační dovednosti, zodpovědnost Nabízíme: motivační mzdu (hrubá
Optik House, s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK V LESE, Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství

Martin Lang - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ - ROZVOZCE, Montážní dělníci ostatních výrobků - 60 - CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení

Martin Bezpalec - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - pokladní, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12100 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Kardašova Řečice; vyučení v oboru (nevyučené zaučíme); prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou; dvousměnný provoz (práce i v SO
FLOSMAN a.s. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

Průvodce, Průvodci v kulturních zařízeních - 60 - CZK za hodinu

Průvodci v cestovním ruchu
Průvodce - vzdělání úplné střední odborné s maturitou. Pracoviště Pořešín. Prac. poměr na dobu určitou, nástup od 1.6.2016, prac. úvazek plný, dohoda o provedení práce,
\"Hrady na Malši, o.s.\" - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Info podá p. Jaromír Hejna na tel. č. 606 691 361. ŘP sk. C,E profesní průkaz. Oprávnění na hydraulickou ruku vítáno. Může být i se základním
STAVOPLAST KL spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ sk. C a E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 19000 - CZK měsíčně

LIGMET a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

sanitářka, Sanitáři - 10900 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
sanitářský kurz výhodou nástup: ihned Mzda : od 10.900.,- Kč je pouze orientační, bude předmětem jednání Pracovní poměr na rok s možností
Nemocnice Volyně s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

servírka / číšník, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Daniel Míka - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ MECHANIK (automechanik), Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 29000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v ČR, hledá pracovníka pro obsazení pozice: SERVISNÍ MECHANIK (automechanik) Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK/CE VÝHRADNĚ OZP, Úředníci ve skladech - 8000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
VÝHRADNĚ OZP!! - příjem a výdej drogistického zboží,prac.doba 7 až 15,30 hod,bezúhonnost - pracovní poměr dle dohody na zkr. nebo plný úvazek - výše mzdy je závislá
Písecký velkoobchod s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK - MANIPULANT, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Náplň práce: samostatný příjem, skladování a výdej sortimentu na skladě, obsluha mechanizačních prostředků, účast při soupisech zboží a inventarizacích, vedení
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

soustružník, obsluha CNC horizontky , Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Požadujeme: - vyučení v oboru strojírenském (obráběč kovů) ; praxe ve strojírenství výhodou; znalost čtení výkresové dokumentace; znalost práce na PC; řidičský
HELTOS, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojník pásových bagrů, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Pila Lipnice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technik - technická podpora internetového projektu, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Bohemiasoft s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

truhlář, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
pracoviště v BOROTÍNĚ u Tábora sériová výroba - kompletace výrobků pož.: vyučení, zručnost a samostatnost, kontakt e-mailem, telefonicky Po_Pá
Roman Simon - 2016-03-14 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 60 - CZK za hodinu

Hledáme spolupracovníky do týmu ,kteří umějí vzít za práci a jsou flexibilní, spolehliví a práce se nebojí. Na všechny případné
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ IT ÚSEKU, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Na dobu určitou, VŠ vzdělání, praxe v daném oboru, manažerské zkušenosti, přehled v současných technologiích, aktuálních i budoucích trendech vývoje, pokročilá znalost
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

VRÁTNÝ/Á, Vrátní - 11500 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

STAVOUNION, akciová společnost - 2016-02-15 - Jihočeský kraj