Práce pomocný kuchařka/pomocný kuchař, Pomocní kuchaři Plzeňský kraj Irena Muchková - nabídky práce

Pracovní pozice:
pomocný kuchařka/pomocný kuchař, Pomocní kuchaři

Popis práce: Telefonický kontakt předem nutný.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Irena Muchková

Forma kontaktu: Irena Muchková, podnikatel

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovnice do oddělení logistiky, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadavky: minimální pasivní znalost německého jazyka, flexibilita, práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti Nabízíme: docházková prémie, příspěvek
promiro s.r.o. - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

David Srp - 2016-04-28 - Plzeňský kraj

CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA MASNÉHO SKOTU, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 10900 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA MASNÉHO SKOTU, zákl. vzdělání, praxe podmínkou, ŘP "B" NÁSTUP: IHNED Kontakt: p. Tušinovská, tel.: 602 656 919,
JUDr.Milan Šíma - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

DĚLNÍK/CE - PŘEDÁK SMĚNY K LINCE NA VÝROBU PALET, Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
DĚLNÍK/CE - PŘEDÁK SMĚNY K LINCE NA VÝROBU PALET,SOU, technické a strojní znalosti, organizační schopnost, spolehlivost, zručnost, dobrý zdravotní
Pila Černý s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

dělník/nice - tiskař/ka, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 66 - CZK za hodinu

Jedná se o potisk a montáž reklamních předmětů, práce na lisovně, nutná manuální zručnost, nabízíme stravenky a příspěvek na
ELASTO FORM Bohemia s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

dělník - odoformování , Pomocní dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
místo výkonu práce provozovna Zadní Chodov č.p. 139 348 15 Planá u Mariánských Lázní Spolehlivost, dochvilnost, pracovitost, Náplň práce: vyndavání dílů
AMI AUTOINTERIER, s.r.o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

dělník v dřevovýrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - CZK měsíčně

PILA K&P spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 24000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 336 Náplň práce: jedná se montáž atypických rozvaděčů Požadujeme: střední odborné vzdělání, vyhl.50/1978 Sb. je žádoucí.
DCK Holoubkov Bohemia a.s. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

Konzultant O2 prodejny Klatovy, Pracovníci ve službách a prodeji - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji
Pro našeho významného partnera společnost O2 Czech Republic a.s. hledáme uchazeče na pozici Konzultant O2 prodejny v Klatovech. Náplní práce je denní kontakt se zákazníky na O2 prodejně,
CETRIKOM s.r.o. - 2016-02-24 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Penzion U Kliána , Žihle 179 Společnost Coradia, s.r.o. provozující Penzion a restauraci U Kiliana hledá nového kolegu na pozici číšník/servírka. Penzion
CORADIA s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9900 - 14140 CZK měsíčně

Gymnázium J. Š. Baara v Domažlicích - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

Do našeho týmu restaurace BULTAS v centru Železné Rudy, přijmeme kuchaře/ku. Pracovní nabídka pro všechny z ČR - možnost ubytování. Požadujeme: odborné vzdělání, praxe v oboru, spolehlivost,
Jiří Svoboda - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mr. Thai s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kvalifikovaná učitelka mateřské školy, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 15500 - 19000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Úvazek 0,8. Platové zařazení §5 odst. 9 nař. vl. 564/2006 Sb. a přílohy 9 - platová třída 9, stupeň dle praxe / hrubý měsíční plat v rozmezí 15.500 - 19.000, - Kč. Požadavky:
Mateřská škola Koloveč,okres Domažlice, příspěvková organizace - 2016-02-25 - Plzeňský kraj

mechanik/čka brýlové optiky, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15800 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Životopisy zasílejte na adresu: svobodova (at) roc-galvanik.de Náplň práce: obsluha stroje na frézování skel Požadavky: znalost práce na PC, vyučení na CNC výhodou, spolehlivost Nabízíme:
Galí Optik Service k.s. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

obsluha CNC vertikálních obráběcích center, systém Heidenhain, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 180 - 180 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadavky: nutná znalost řídících systémů Heidenhain, vysoké pracovní nasazení. Výhody: vysoké prac.ohodnocení dle stupně znalosti Heidenhain, práce na nejnovějších
Dominik - CNC Heavy Machining s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Operátor/ka kamerového systému, Pracovníci ostrahy, strážní - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Kontakty pro uchazeče: 1. Oblastní manažer p. Tomáš Marušák - 734 368 908: volat Po- Pá 8:00 - 17:00 - schůzka po telefonické dohodě 2. Náborové oddělení - 734 368 922 : volat Po-Pá
SAFE SECURITYs.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

OPERÁTOR VÝROBY 10., Úředníci ve skladech - 21560 - 21560 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Náplň práce: - obsluha výrobního zařízení, zpracování dílů z předchozího stanoviště, kontrola, finální kompletace výrobku, další úkoly přidělené
HOFMANN WIZARD s.r.o. - 2016-03-16 - Plzeňský kraj

Pomocní pracovníci v zahradnictví a ostatních službách, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 80 - 100 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v zahradnictví
Hledáme brigádníky na dohodu o provedení práce, nejprve možnost přivýdělku (minimálně 10 hodin týdně a více), po zapracování možnost hlavního pracovního poměru.
David Čech - 2016-03-20 - Plzeňský kraj

prodejce nábytku, Prodavači v prodejnách - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Životopis zasílejte na e-mail: v.postele (at) seznam.cz Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodejce nábytku, jehož/jejíž hlavní náplní práce bude komunikace se zákazníky,
POSTELE,spol. s r.o. - 2016-04-18 - Plzeňský kraj

Recepční v hotelu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
komunikativnost, flexibilita Pracoviště: Srní, okres Klatovy Nabízíme: motivační ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, ubytování, strava a další zaměstnanecké
HOTELY SRNÍ, a.s. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

řidič-sk.C +E (auto do 12ti tun), Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
místo výkonu práce Nádražní č.p. 570 348 02 Bor u Tachova praxe půl roku-není podmínkou ,každý den doma,nejedná se o kamion ale o auto
Karel Novák - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Rýsovač, Strojírenští kovodělníci - 110 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Kam poslat: Sedlářová Jana, tel.: 378132505, 734642337, e-mail: jana.sedlarova (at) pilsensteel.cz Požadujeme: SŠ nebo SOU strojírenské zaměření, dokonalá znalost
PILSEN STEEL s.r.o. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

skladník, řidič VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

WW FLORA, spol. s r.o. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

Správce IT, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 1 - CZK za hodinu

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Místo výkonu práce: Rokycany, Mládežníků č.p. 1115 Náplň práce: Správa Windows Server 2012, OS Linux (Debian), Stanice OS Windows (WIN 10 a WIN 7), Windows ADS, MSSQL, LAN, Wifi (Mikrotik), Virtualizace,
Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 - 2016-03-10 - Plzeňský kraj

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ - ZÁMEČNÍK, Stavební klempíři - 90 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

THERMOLUFT KT s. r. o. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

Svářeč zk. 135 od 22000,-, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářeč zk.135, mzda od 22000,- Pro významný podnik v Plzni hledáme šikovného svářeče Požadujeme: - Platný průkaz zk.135 - Praxe vítána - Dobrý zdravotní stav - Ochotu
##pracodawca## - 2016-03-18 - Plzeňský kraj