Práce Pracovníci čistírny oděvů, Pracovníci pro ruční praní a žehlení Plzeňský kraj IDEAL ČESKÁ s.r.o. - nabídky práce

Pracovníci čistírny oděvů, Pracovníci pro ruční praní a žehlení

Minimální plat: 12000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: IDEAL ČESKÁ s.r.o.

Job krátký popis:
Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Elektrikář pro provozní údržbu, Stavební a provozní elektrikáři - 25000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Požadujeme praxi v oboru a přísl. oprávnění dle vyhl. 50. Nabízíme zajímavé uplatněníve významné plzeňské strojírenské společnosti s možností dalšího
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. - 2016-04-17 - Plzeňský kraj

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD, SLABOPROUD, Stavební a provozní elektrikáři - 17000 - CZK měsíčně

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD, SLABOPROUD - vyuč. + §6 vyhláška 50. Praxe 2 roky, samostatnost, flexibilita, ochota. Vhodné i pro absolvnety. Mzda: od 17 000,- Kč - možnost odměn Kontakt: Dudla Václav, tel.: 732 186 000,
Václav Dudla - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

elektromontér, Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - 16000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení

ELVAL ENERGY s.r.o. - 2016-05-06 - Plzeňský kraj

Konstruktér / Design Engineer, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 28000 - 40000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Pracovní náplň: • návrh a vývoj leteckých interiérů • tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace • vytvoření technické specifikace výrobku • vyřízení
Zodiac Galleys Europe s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Kosmetička, Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 6000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Zkrácený úvazek 5 hod. denně! (ranní 8-13 hod., odpolední 13-17 hod.) Pracoviště: Rokycany, Mas. nám. 215 Požadavky: vyučení v oboru nebo rekvalifikace. Kontakt: pí Melicharová, mob.:
Iveta Melicharová - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

kuchař/ka , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jana Menclová - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

NAPLES,s.r.o. - 2016-02-19 - Plzeňský kraj

Lakýrník 130,-/hod čistého, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 21000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Lakýrník 130,-/hod čistého Pro významný podnik v Plzni hledáme lakýrníka s praxí Požadujeme: - Orientace ve výkresové dokumentaci - Praxe na pozici lakýrníka
##pracodawca## - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

lakýrník , Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 25000 - CZK měsíčně

Gruber LAK s.r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

letovač/ka, Páječi - 15736 - 17850 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
pracoviště ve Stodě v areálu MURR CZ Elektronik, práce s drobnými elektronickými součástkami, pájení elektronických součástek (odporů, cívek, diod atd.) pomocí ruční
FUTURA AM s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Montér zámečník kolejových konstrukcí, Montéři kovových konstrukcí - 21000 - CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
Strojní zámečník – HPP od 21000,- Pro významný podnik v Plzni hledáme šikovného a spolehlivého zámečníka s praxí Požadavky: - Vyučení ve strojním oboru -

Obsluha CNC strojů , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Zájemci mohou zasílat své životopisy na mail adresu: kovo (at) monscarbon.cz Předmět: životopis Firma se sídlem v Plzni-Božkově přijme pracovníka na obsluhu CNC strojů. Požadavky: - Vzdělání SŠ/SOU
MONS CARBON s.r.o. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

památkář/ka - garant/ka území, Specialisté archiváři, kurátoři a správci památkových objektů - 17090 - 25700 CZK měsíčně

Specialisté archiváři a kurátoři
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Plzni vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici památkář - garant území
Národní památkový ústav - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Pekař / pekařka, Pekaři - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Kontakt: p. Zíka, tel.: 731189031, e-mail: pekarstvikucera (at) volny.cz Požadujeme: vyučení a praxe v oboru podmínkou. Dvousměnný provoz - pouze odpolední a noční
Pekařství Kučera s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

pomocné práce v kuchyni a mytí nádobí, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
Pracoviště: zámek Zbiroh Popis práce: přípravné práce v kuchyni, umývání nádobí. Možno i absolvent bez praxe. Zaměstnanecké stravování. Kontakt: Zdeněk Humpolík,
Agentura NKL s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pracovník třídění a likvidace odpadů, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

nvservis s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Projektant/ka, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Životopis předem na e-mail: jana.borowiecka (at) skoda.cz Popis pracovní pozice: Vývoj nových projektů automatizovaných systémů řízení Vývoj a projektování kompresorových zařízení
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Realitní makléř/ka, Realitní makléři - 10000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
Kontakt předem na e-mail: prace (at) razka.cz Náplň práce: zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Požadavky: komunikativnost, obchodní myšlení, příjemné vystupování.
RAZKA s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

REFERENT/KA PRODEJNÍHO ODDĚLNÍ, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
REFERENT/KA PRODEJNÍHO ODDĚLNÍ, min. vzdělání ÚSO ( střed. s maturitou), obchod. a techn. vzdělání, zájem o techni. souvislosti, praxe v oboru, velmi dobré znalosti MS-Office, samostatnost
Greiner PURtec CZ spol. s r.o. - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

šéfkuchař/ka, Šéfkuchaři v jídelnách, menzách - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

IMSTAVEX s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY, Provozní zámečníci, údržbáři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Do silné nadnárodní rodinné výrobní společnosti v Klatovech, přijmeme zkušeného kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY Váš
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-04-24 - Plzeňský kraj

Skladník s VZV 100,-/h.- 110,-/h. čistého; HPP, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu: Plzeň V případě zájmu kontaktujte p. Paldusovou na tel: 605 107 895 či na email: n.paldusova (at) danox.eu a nebo osobně na adrese: Korandova 14, Plzeň (vchod do 4. brány škodovky) Danox. Každý
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Stájník - traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

AGRIMA DRAŽENOV a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

stavební montéři, Pomocní montážní dělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Pavel Šmarda - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč/ zámečník nástup 130,-/hod čistého, Svářeči - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Svářeč/zámečník do kovovýroby v Horní Bříze Požadujeme: - praxi - orientace ve výkresové dokumentaci - min.vyučení - svářečský průkaz EN 135 Nabízíme -
##pracodawca## - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

VEDOUCÍ VÝROBY - MISTR DO TEXTILNÍ VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví - 13500 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Je možno se dohodnout i na zkráceném pracovním úvazku nebo flexibilní pracovní době. NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravování Kontakt: Vlček Jiří Bc. MBA, tel.:
Jiří Vlček - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

všeobecná sestra , Všeobecné sestry s osvědčením - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

LONGEVITA SENIO s.r.o. - 2016-03-06 - Plzeňský kraj

Výzkumný a vývojový vědecký pracovník ve fyzikálních oborech, Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech - 100000 - CZK měsíčně

Fyzikové a astronomové
vědecký pracovník splňující požadavky pro úroveň R3 nebo R4 (Established Researcher/Leading Researcher), tj. s bohatou historií publikační činnosti, manažerskými kvalitami, prokazatelnou úspěšností
COMTES FHT a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

K-Kovo s.r.o. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj