Práce Pracovníci ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní Středočeský kraj ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice - nabídky práce

Pracovní pozice:
Pracovníci ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní

Požadujeme: trestní bezúhonnost, slušné vystupování a jednání. Vhodné i pro OZP. Nabízíme: zdarma pečlivé proškolení završené certifikací, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv. Místo výkonu práce: O.Weichterleho 809, 278 01 Kralupy nad Vltavou Kontakt: pí. Brožová, telefonicky tel: 736 508 848

Minimální plat: 9900

Maximální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice

Forma kontaktu: Bára Brožová

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Členové zásahové skupiny PCO - strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 10900 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadujeme: ŘP sk. B, čistý rejtřík trestů, osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-008-E - výhodou Místo je vhodné zvláště pro OZP!!! V případě zájmu
PCO VIDOCQ s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 24000 - CZK měsíčně

Relax Fit Centrum Zásmuky s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lékař kardiolog, Lékaři v interních oborech - 55000 - 65000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadována specializovaná způsobilost v oboru. Možno i na zkrácený úvazek či DPČ Nabízíme: výhodné mzdové podmínky, dovolená
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

montér stínicí techniky, Provozní zámečníci, údržbáři - 19000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

ARCO INTERIER, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POKLADNÍ NA DPČ, Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek - 150 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Náplň práce: pokladní v Historické vesnici - Ostrá , hmotná zodpovědnost ,vyúčtování (hotovost + groše). Požadujeme: nutná pečlivost, zákl.znalost práce s PC (nebo
Botanicus,spol.s r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pokojská, Provozní pracovníci - 11500 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Pomocná síla, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 10700 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

EUREST, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pomocná síla pro obsluhu tiskašských strojů, Tiskaři - 12000 - CZK měsíčně

Tiskaři
Místo pracoviště: Stankovského 1643, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: e-mailem na elontech2006 (at) gmail.com Doplňující informace: - práce na poloviční úvazek - práce v příjemném
ELON Technologies s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocní dělníci/ce ve výrobě elektro, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pozice: pomocný dělník/ce ve výrobě elektro Náplň práce: příprava materiálu SOU - vyučení, technické vzdělání výhodou Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost Zázemí
SENCO Příbram spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovník terénního týmu sociální rehabilitace, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadujeme: vzdělání v oboru sociální pracovník nebo zdravotní sestra; práce na PC; osobnostní předpoklady a zájem o samostatnou práci s duševně nemocnými klienty; ŘP sk.
FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné - 2016-02-19 - Středočeský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - SLANÝ, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě SLANÝ. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Prodejce autodílů AUTO KELLY, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 20000 - CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce: Plzeňská 2701, Rakovník Podmínky: 1x až 2x za měsíc sobota 4 hodiny, ŘP sk. B, praxe v oboru výhodou, práce na prodejně + rozvoz zboží po autoservisech Kontakt:
AUTO DYKAST s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Projektový/á manažer/ka pro dotace z EU, Specialisté v oblasti strategie - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
Pozice: projektový/á manažer/ka pro dotace z EU Vysokoškolské nebo středoškolsské vzdělání. Popis: GEU Consulting, s.r.o. je malá firma, která se zabývá poradenskou činností
GEU Consulting, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Provozní elektronici, Elektrotechnici a technici energetici - 23000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Odpovědnosti: provádění elektro údržby strojů a zařízení, diagnostikování poruch a jejich řešení, nastavování a seřizování
Philip Morris ČR a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči - mechanici, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 20000 CZK měsíčně

A C S TRANS, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Řidiči vysokozdvižných vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

LAKOL s.r.o. - 2016-05-30 - Středočeský kraj

Servírka/číšník, Číšníci a servírky - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pozice: Servírka/číšník. Požadavky: místo vhodné i pro absolventy. Nástup: ihned., Místo výkonu práce: Příbram 5/483. Mzda: 10 000 - 14 000,-kč. Kontakt: Bašík Petr, tel.:
Petr Bašík - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Servisní referent CNC obráběcích strojů, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 14000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Zenitec s.r.o. je oficiálním prodejcem společnosti SMTCL vyrábějící víceúčelové kovoobráběcí stroje různého typu. SMTCL
ZENITEC s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SKLADNÍCI, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 21000 CZK měsíčně

SKLADNÍCI - místo výkonu: Králův Dvůr, jedná se o práci ve vytápěném skladu, používá se formátovací pila, čtečky čárových kódů, vysokozdvižné
FERONA THYSSEN PLASTICS, s. r. o. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

skladový operátor, skladník , Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Skladový operátor Nabízíme: - Práci na plný úvazek - Práci v moderním skladovém areálu - Zázemí silné prosperující společnosti - Přátelské
Albatros Media a.s. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Stavební instalatéři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strážný-detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 14500 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Mělník. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

ŠVADLENA - KREJČOVÁ, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Za Bažantnicí 51, Poděbrady Nabízíme: dobrý pracovní kolektiv, zajímavá pozice. Možno i na dohodu o provedení
JF line s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SVÁŘEČ VYUČENÝ V OBORU STROJNÍ ZÁMEČNÍK, Svářeči - 23000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: svářečský průkaz pro svařování MIG/MAG, dle ČSN EN 287-1, EN ISO 9606-2, praxe minimálně 2 roky, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, znalost svařování ocelových konstrukcí,
CHARVÁT CTS a.s. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

TECHNOLOG, Strojírenští technici technologové, normovači - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Popis pozice: zpracování komplexních technologických postupů na vyráběné položky; posuzování konstrukční dokumentace z pohledu technologičnosti výrobního zařízení
TEDOM a.s. - 2016-06-01 - Středočeský kraj

Topenáři, Instalatéři ústředního topení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Výjezdy na montáže. Praxe podmínkou. Platové zařazení dle kvalifikace a odbornosti. Zaměstnanecké výhody: služební telefon. Kontakt možný
GAS-PRESS service s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Úklidoví pracovníci, Uklízeči a pomocníci - 70 - 75 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 Náplň práce: úklid výrobních a provozních prostor, strojní úklid Nabízíme: u HPP příspěvek na stravování formou stravenek
ISS Facility Services s.r.o. - 2016-04-22 - Středočeský kraj

vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

PHN COMPANY, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zahradníci floristé a květináři - 16000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
Místo pracoviště: - Černokostelecká 2056/112, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 603 447 354 - e-mail: kvetinarstviricany (at) seznam.cz Upřesňující údaje:
Daniel Kůstka - 2016-03-18 - Středočeský kraj