Práce pracovník do truhlářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě Kraj Vysočina Ing. Jiří Sedlák - nabídky práce

Pracovní pozice:
pracovník do truhlářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě

Minimální plat: 70

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ing. Jiří Sedlák

Forma kontaktu: Ing. Jiří Sedlák

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

TESÁREK s.r.o. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

BARMAN/KA, Barmani - 11200 - CZK měsíčně

Barmani

Leoš Filippi - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

bezpečnostní pracovník/ strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 9900 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

M&M Security Ensure s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 72 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Vladimír Chytil - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

DISPEČER/KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, Dopravní dispečeři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: - Komunikace se zákazníky - Plánování a organizování přeprav - Zpracování příslušné administrativy - Sledování a evidence přeprav
EIT TRADING s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KONSTRUKTÉR PRO AUTOMATIZACI, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Náplň práce: - navrhuje technické řešení zařízení a přípravků - zpracovává konstrukční dokumentaci
MODIA, s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

mechanik/čka - seřizovač/ka do technického provozu a energetiky, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 18800 - 20140 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
- výuční list v oboru mechanik-seřizovač nebo strojní zámečník, praxe v oboru výhodou, snaha učit se novým věcem, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost,
P L E A S a.s. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

MONTÉŘ VZDUCHOTECHNIKY, Montéři kovových konstrukcí - 50000 - 70000 CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí

ALPEXKLIMA s.r.o. - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

obsluha CNC, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 100 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pomocná obsluha CNC, Pomocní dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 58. NÁPLŇ PRÁCE: Provádění přípravy materiálu k obrábění, následné čištění stroje a zakládání
Decoleta, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

pomocný elektromontér, Pomocní montážní dělníci - 12000 - 25000 CZK měsíčně

CESCZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

UNICON, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/NICE DO VÝROBY KARTONÁŽE A HRAČEK - Nové Veselí, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 12000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Kompletace hraček a produktů kartonážní výroby. Z povahy činnosti je tato práce vhodná spíše pro ženy. Požadujeme manuální zručnost, flexibilitu a samostatnost. Strukturované životopisy
EFKO - karton, s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Pracovník technického oddělení - konstruktér , Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 14000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Čenkovská 1060, Třešť. Náplň práce: Konstrukční práce, rozkreslování sestav, tvorba dílenské
Strojírny Podzimek, s.r.o. - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

Právník, Podnikoví právníci - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost pracovního
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Prodejní technik , Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Heroltická 4a. Pro prodejní činnost v prodejně se svářecí technikou přijmeme obchodního technika. Zkušenosti v obchodě se stejným nebo podobným sortimentem
CHOBOLA s.r.o. - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

PROJEKTANT/KA, KONSTRUKTÉR/KA tvářecích zařízení, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 19500 - CZK měsíčně

PROJEKTANT, KONSTRUKTÉR, Konstrukce tvářecích zařízení Požadavky: VŠ technického směru, znalost práce na PC (MS Office, CAD, UGI), znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou, praxe v
ŽĎAS, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

provozní mechanik - údržbář strojní, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 22000 - CZK měsíčně

vzdělání technického směru, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, praxe na obdobné pozici vítána, ochota práce ve třísměnném
SCHÄFER - SUDEX s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ŠIČKY - ŠVADLENY, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9900 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Antonín Hotový - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 70 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků

NATE - nápojová technika a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Ing. Pavel Šutka - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (zástup za mateřskou dovolenou), Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadujeme: - VOŠ,VŠ sociálního zaměření (splnění podmínek pro výkon činnosti pracovníka dle zákona 108/2006, Sb. O sociálních službách) - zájem o danou problematiku
Diecézní charita Brno - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Střítež 3. Jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30, úklid haly a přilehlého sociálního zařízení.
JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 5500 - 7000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Tolstého. Jedná se o odpolední úklid kanceláří - vynášení košů, stírání
SIMACEK HS, spol. s r.o. - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ MONTÉR, Montážní dělníci ostatních výrobků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: - vedení montážního projektu z oblasti strojírenského průmyslu (hutní, dřevozpracující, papírenský apod.), - praxe min. 5 let, - komunikace se zákazníkem
NEWE industrial assembly s. r. o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PIZZERIE, Ostatní šéfkuchaři - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Místo výkonu práce Pražská 1056, Třebíč. Požadujeme: - praxi v oboru vítána - potravinářský průkaz - samostatnost, bezúhonnost - ochotu pracovat o víkendu a v dvousměnném
Pizza a Gyros Del Monte s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Veterinární technik, Veterinární technici a asistenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Veterinární technici a asistenti
Náplň práce: asistence při veterinární péči o hospodářská zvířata, paznehtářská činnost, reprodukce skotu (inseminace, diagnostika gravidity), částečná asistence
MVDr. Jan Vobr - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Všeobecná zdravotní sestra s registrací, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 19300 - 27600 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Místo výkonu práce Ždírec 43. Upřednostňujeme obor Speciální pedagogika rhb činnosti nebo obor Rehabilitace. Životopis zašlete na simkova.m (at) domovzdirec.cz., Jiné výhody - příspěvek
Domov Ždírec, příspěvková organizace - 2016-03-12 - Kraj Vysočina