Práce PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ KVALITY - PŘESNÉ MĚŘENÍ + VÝSTUPNÍ KONTROLA, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti Královéhradecký kraj Mesa Parts s.r.o. - nabídky práce

PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ KVALITY - PŘESNÉ MĚŘENÍ + VÝSTUPNÍ KONTROLA, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) + následuje prodloužení. Místo vhodné i pro absolventy. Nabízená hrubá mzda od 16000,- Kč do - dle schopností. Požadavky: vzdělání ÚSO (maturita bez vyučení) technického zaměření. Zaměstnavatel nabízí: dopravné, příspěvek na stravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění aj. Kontakt e-mailem, poštou nebo telefonicky.

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Mesa Parts s.r.o.

Forma kontaktu: Personální oddělení

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK/-ČKA, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK/-ČKA - pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte na tel.: 736761949 p. Kristiňák Pavel nebo pište na e-mail: servis (at) acjc.cz. Požadujeme vyučení v oboru, možno i absolvetnt/-ka bez praxe. Výše
AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zo-Za spol. s r.o. - 2016-04-13 - Královéhradecký kraj

FRÉZAŘ/KA - SOUSTRUŽNÍK/ICE, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
FRÉZAŘ/KA - SOUSTRUŽNÍK/ICE - Pracoviště Hořice. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: info (at) weldingpartners.cz, nebo volejte na tel.: 602 586 353 Bc. Kazdová. Požadujeme SOU, vyučení
WELDING PARTNERS s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

HLAVNÍ BARMAN/-KA, Barmani - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Barmani
HLAVNÍ BARMAN/-KA Do převážně nočního provozu restaurace Denoche hledáme šikovné a příjemné barmany/-ky, kteří se nebojí práce v hudebním klubu ani zodpovědnosti za svěřený
MULTINACIONAL STYLDECOR s.r.o. - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 3. 2016, práce ve 2směnném provozu, jednou za 14 dní víkend - Požadujeme: vyučení, 5 let praxe v oboru, výborné kuchařské schopnosti,
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. - 2016-02-24 - Královéhradecký kraj

Oblastní manažer/ka, Obchodní zástupci - 25000 - 55000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: personal.oddeleni.rychnov (at) financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice). Finanční institut - společnost s rostoucím podílem
Finanční Institut s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Obsluha NC obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Kontakt telefonicky, e-mailem office (at) kba-grafitec.cz nebo osobně. - výroba dílů na přidělených NC obráběcích strojích dle výrobních příkazů - zadávání údajů
KBA-Grafitec s.r.o. - 2016-05-02 - Královéhradecký kraj

Ošetřovatelka, Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - 14000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
OŠETŘOVATELKA : praxe výhodou, nutný ošetřovatelský kurz, spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené.
REHAMEDICA Žacléř, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Pokojská, Provozní pracovníci - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci

Orchestrion s.r.o. - 2016-05-12 - Královéhradecký kraj

Pomocný kuchař - ka, Pomocní kuchaři - 70 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michal Kuja - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá péče o seniory - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, třísměnný provoz
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 9000 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA - POKLADNÍ - PP na dobu určitou do 30. 9. 2016 s možností prodloužení, nástup dohodou, dvousměnný provoz, zkrácený úvazek 30 hod. týdně - Požadujeme: vyučení popř.
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-03-19 - Královéhradecký kraj

referent/-ka správy lesů a myslivosti odboru životního prostředí MěÚ Nová Paka, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Město Nová Paka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa: referent/-ka správy lesů a myslivosti odboru životního prostředí MěÚ Nová Paka. Náplň práce:
Město Nová Paka - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

REFERENT/-KA STAVEBNÍHO ÚŘADU, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

REFERENT/-KA STAVEBNÍHO ÚŘADU - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Platové zařazení: dle Nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných
OBEC ČERNILOV - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Řezník/ice, Řezníci a uzenáři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 18:00 hodin nebo e-mailem knapova (at) zimbo.cz. - SOU - vhodné i pro absolventy - praxe podmínkou - potravinářský průkaz
ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA - AUTOMECHANIK/-ČKA, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA - AUTOMECHANIK/-ČKA - PP na dobu určitou 1 rok s možností následného získání smlouvy na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení v oboru, 2 roky praxe v
Traťová strojní společnost, a.s. - 2016-03-05 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA - DĚLNÍK/-ICE, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18000 - 20000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA - DĚLNÍK/-ICE - pracoviště Jičín a okolí. V případě zájmu volejte PO-PÁ v době 7:00 - 15:00 hod na tel.: 493 533 059 p. Orendáš, nebo
Stavoka Kosice, a.s. - 2016-04-27 - Královéhradecký kraj

Řidič - ka MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Ing. Zdeněk Bejr - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 17000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
ŘIDIČ/-KA vozidla do 3,5 t - rozvoz masných výrobků (nakládka a vykládka). Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.1.2017) s možností prodloužení.
SKALIČAN a.s. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Řidič - prodejce pojízdné prodejny, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Highgate s.r.o. - 2016-04-28 - Královéhradecký kraj

Servírka, Číšníci a servírky - 95 - CZK za hodinu

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - hotel Adam ve Špindlerově Mlýně, nástup možný ihned, plat budeme navyšovat podle kvality odvedené práce. Ubytování a strava zdarma, směny dle vzájemné
Hotel Adam s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

SPECIALISTA/-KA MARKETINGU, Specialisté v oblasti marketingu - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Náplň práce: aktivní podíl na chodu marketingového oddělení; plánování, příprava a podpora marketingových akcí a aktivit včetně marketingového plánu;
EURONA s.r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

telefonní operátor/-ka, Operátoři telefonních panelů - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: info (at) feetransport.cz, bližší informace na tel.: 602177278 p. Roman Botka. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, min. 1 rok praxe v oboru, znalost dopravního
FEE Transport s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

TKADLENA/TKADLEC, Obsluha tkacích a pletacích strojů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
TKADLENA/TKADLEC - pracoviště Pecka, Lázně Bělohrad. V případě zájmu volejte na tel.: 493539343; 724982628 pí Kosová, pí Sehnalová, p. Hauser nebo se dostavte osobně v době od 9.00 do 13.00 hod
E&M Manufacturing Czech Republic s.r.o. - 2016-04-15 - Královéhradecký kraj

ÚČETNÍ, MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 12100 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup) a absolventy. Hrubá měsíční mzda od 12100,- Kč + prémie
Finance 5P s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

UČITEL/-KA MATEMATIKY A FYZIKY NA STŘEDNÍ ŠKOLE, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 22. 8. 2017, také možnost práce na DPP - Hledáme kreativní učitele/-ky, kteří jsou otevřeni různým formám práce
Střední škola Sion High School, Hradec Králové - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

UKLÍZEČ/-KA - DPP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 65 CZK za hodinu

UKLÍZEČ/-KA - Dohoda o provedení práce, nástup od 1. 7. 2016, zkrácený úvazek - Jedná se o ranní úklidy pondělí až pátek
SWBC - úklid, a.s. - 2016-06-27 - Královéhradecký kraj

Uklizečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 5500 - CZK měsíčně

Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 - 2016-02-24 - Královéhradecký kraj

Zámečník/ice přípravář/ka, Zámečníci strojů - 140 - 150 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt telefonicky nebo na e-mail abajlong (at) seznam.cz. - výkon práce Týniště n.Orl. a okolí dle zakázek - vyučení a praxe
ABIE, s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj