Práce Pracovník obsluhy páskovacích lisů, Manipulační dělníci ve výrobě Jihomoravský kraj TRANSELIT INT. Servisní středisko s.r.o. - nabídky práce

Pracovník obsluhy páskovacích lisů, Manipulační dělníci ve výrobě

práce na páskovacím lisu, opakující se manuální činnost při zapáskování výrobků, praxe ve výrobě podmínkou, manuální zručnost, lehká práce ve stoje u lisu, inf. tel.

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 16000

Jméno zaměstnavatele: TRANSELIT INT. Servisní středisko s.r.o.

Forma kontaktu: T. Dvořáček

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Na e-mailovou adresu prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Hledáme právě tebe! Co musíš umět? Oceníme radost z práce, pečlivost, odolnost vůči stresu, flexibilitu a
Mgr. Leona Broučková - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

Asistentka servisu - dispečerka, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
První kontakt: telefonicky nebo e-mailem Požadujeme: * min. SŠ vzdělání s maturitou * komunikativní znalost AJ * dobré komunikační a organizační schopnosti * prozákaznický přístup
AG FOODS Group a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Autopark Kyjov s.r.o. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

FRANC R & I s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Dělník prádelny, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 11950 - CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Elektrotechnik slaboproud pro servisní oddělení, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
První kontakt e-mailem: drimal (at) lifetech.cz Pracovní náplň: - výroba, oživování a testování, servis výrobků na firmě i u zákazníka, telefonická technická podpora
LIFETECH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka - pizzař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 75 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Future This! s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Znalost receptur a procedur indické kuchyně - TANDOORI. Požadovaná praxe: 2 roky - indická kuchyně. Minimální vzdělání: základní + kurz Místo výkonu práce: Geislerova
Milan Procházka - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

laborant/ka, Laboranti v biologických a příbuzných oborech - 15100 - CZK měsíčně

Technici v biologických oborech (kromě zdravotnických)
První kontakt telefonicky nebo e-mailem Klinika chorob přežvýkavců a prasat, oddělení reprodukce přijme pracovníka na pozici laborant(ka) do laboratoře asistované
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Manažer pobočky/teamleader, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Hledáme na naši pobočku kolegu, který se bude aktivně věnovat jejímu rozvoji a náboru nových spolupracovníků, jejich školení, rozvoji a bude zodpovídat
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

mechanik, seřizovač výrobních linek, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení
Místo výkonu ve zkušební době Uherský Ostroh. Náplň práce: seřizování a opravy výrobních linek a zařízení, spolupráce s vývojovým oddělením
PARTEC a.s. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

MISTR ÚDRŽBY, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 23000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
3.3.2016/ ÚSO technického směru, ŘP praxe 3 roky, znalost práce na PC - MS Office, AJ nebo NJ výhodou.. Organizace a zajištění údržby, opravy a revize výrobních zařízení, řízení
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-03-07 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, umění obchodovat, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: bezkonkurenční
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči), Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Vašim úkolem bude zajištění a koordinace aktivit a pomoci klientům – seniorům nebo klientům se zdravotním omezením v oblastech: • Podpora v samostatném žití v domácím prostředí
Oblastní charita Vyškov - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií Manažer CSR, Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Napln prace je vedeni tymu technicke a netechnicke zakaznicke podpory. Zodpovednost za chod oddeleni. Jednani se zakazniky. Zkusenosti s vedenim lidi a znalosti produktu firmy Zebra Technologies vyhodou.
Symbol Technologies Czech Republic s.r.o. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL / ZPROSTŘEDKOVATELKA, Pojišťovací poradci specialisté - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
9.2.2016 - pojišťovací a jiné odborné služby na přepážce, práce v terénu. Min. ÚSV s maturitou (obor nerozhoduje). Znalost práce na PC, ŘP sk. B (výhodou). Kontakt se zaměstnavatelem
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pomocný dělník/dělnice, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 80 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

BENIX s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Pracovníci provozovny prádelny, Ostatní pomocní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
Společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., největší průmyslová prádlena v České Republice, hledá nové zaměstnance s nástupem od září nebo dle dohody Volná pracovní místa
CHRIŠTOF, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK/CE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY, ADMINISTRATIVA, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

22.3.2016 - dokumentace spojená s přípravou výroby, zpracování měsíčních statistik, příprava fakturace, znalost práce na PC (MS Office), organizační schopnosti, znalost NJ výhodou,
Wo & Wo stínící technika s.r.o. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 14000 - 16000 CZK měsíčně

27.4.2016 - prodavačka - vybalování a oceňování zboží, obsluha zákazníka, dvousměnný provoz, prac. doba 8.30 - 17.30 hod., nekuřácké pracoviště, vyučení v oboru výhodou,
MOMAR s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Oubi Hamoud - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač rozlévaného vína na stánku vinice ŠObes, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 10500 - CZK měsíčně

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
prodej rozlévaného vína v rámci ochutnávky na vinici Šobés, střídavá PD - zkrácený úvazek, pouze na 1 měsíc, vhodné
Znovín Znojmo, a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

samostatný/ná účetní, Účetní všeobecní - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE " vedení účetní agendy obchodní společnosti obchodující se zahraničím " tvorba závěrek a daňových přiznání
GIGACOMPUTER s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

skladník, zásobovač, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

MERTASTAV s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Specialista po telefonu. Náborový bonus 15 000 Kč, Prodejci po telefonu - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo osobně (Každé úterý od 16 hod. den otevřených dveří na ulici Vídeňská 546/55, Brno) Možné také na zkrácený úvazek
Media Call, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Stavbyvedoucí obor elektro, Hlavní stavbyvedoucí - 24000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

SEKV, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Úklidoví pracovník, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 68 - 75 CZK za hodinu

První kontakt emailem nebo telefonicky (Po-Čt 8-18 hod.) jedná se o úklid prostor ve výrobní společnosti ( haly, toalety, šatny, kanceláře, doplňování
LUXUS plus, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

vedoucí prodejny - Brno , Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Pro naši stabilní ale dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: Prodejce - vedoucí prodejny
GIGACOMPUTER s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Vedoucí programátor CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
příprava výrobních podkladů pro CNC centra spolupráce při výrobě přípravků, šablon pro CNC stroje rozfázování výroby do výrobních dávek zapracovávání
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Vývojář SW - Firmware, Vývojáři softwaru - 27000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Náplň práce: - návrh a programování aplikací s procesory Atmel ve vývojovém prostředí AVR Studio pro speciální aplikace v oblasti radioelektroniky, podklady k návrhu
Vojenský výzkumný ústav, s. p. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj