Práce Projektant elektro, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři Jihomoravský kraj Puttner, s.r.o. - nabídky práce

Projektant elektro, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Požadované dovednosti : PC – Autocad, event. Microstation – základy nutné, kvalitní znalost výhodou Preferujeme pracovníky s ukončeným vzděláním elektrotechnického směru , vhodné i pro absolventy.

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 28000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Puttner, s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Jiří Puttner, jednatel

Job krátký popis: Inženýři elektrotechnici a energetici

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka do webdesign studia , Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadujeme: Min. SŠ vzdělání Praxe na obdobné či asistentské pozici výhodou Pečlivost, systematičnost, důslednost a spolehlivost Komunikativní a příjemný projev Pozitivní a zodpovědný
Tomáš Kopr - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
vyučen v oboru výhodou, vhodné pro absolventy, cukrářská výroba, klasické pečení a zdobení cukrářských výrobků, znalost
Máslové trubičky s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK(CE) V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - 85 - CZK za hodinu

Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech
1.8.2016/ základní, vyučení výhodou NOVÁ PROVOZOVNA : STAROVICE Č. 320. Ruční balení košíků se sušeného ovoce a oříšků. Manuální
NATURAL PACK group s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

fakturant/ka, Fakturanti - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

K.T.O. International spol. s r. o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Konstruktér pro stavební kování, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadavky: vzdělání v oboru strojírenství, znalost Solid Works, AutoCaD, uživatelská znalost práce s PC, praxe ve strojírenské výrobě vítána, čtení výkresové
ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 60 - 100 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Tereza Pospíšilová - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

Mistr odborného výcviku - práce na kompostárně - pouze pro OZP, Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 9900 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Požadované dovednosti ŘP sk. B výhodou Podmínkou je znalost práce na PC, MS OFFICE Poznámka k volnému místu: Pouze pro OZP. Jedná se o zaměstnání pro osobu, která bude mistrem
SIMEVA s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Operátor/ka call centra, Operátoři telefonních panelů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Arca Consulting s.r.o, investiční zprostředkovatel skupiny Arca Capital a.s., příjme do svého týmu nové zaměstnance na pozici "Operátor Call Centra". U nás se věnujete pouze službám
Arca Consulting, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pacovníci ostrahy, střážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Vhodné pro OZP Jedná se o ostrahu logistického a výrobního areálu, informační služba, pochůzková činnost, jednoduchá evidence. Požadavky: na vzdělání nezáleží,
C.I.D. service, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pekař/ka , Pekaři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Marie Kupsová - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pekařský dělník , Pekaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Potravinářský průkaz Poznámka k volnému místu: Jedná se o pozici pekařského výrobního dělníka - pomocné
UNITED BAKERIES a.s. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

Blanka Kadlecová - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Požadavek: fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, pečlivost a spolehlivost, trestná bezúhonnost, flexibilita. Bližší informace při osobním pohovoru. Poznámka
Hotel International Brno, a.s. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník strojírenský, Pomocní dělníci ve výrobě - 96 - 96 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Společnost DI Industrial spol.s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Přípravář před lakem. Co bude Vaší náplní? -maskování před lakem -broušení, kytování, tmelení
DI industrial spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník bezpečnostní agentury - Brno - Masarykův onkologický ústav, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 12000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Masarykův onkologický ústav Brno. Profesní životopisy s kontaktním tel. zasílejte na email: vagner.cbs (at) email.cz. Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro
##pracodawca## - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Přijmeme pracovníky ostrahy pro průmyslové objekty a obchodní domy v Brně a okolí, nabízíme DPP 65-90 kč/hod., požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný,
ASG guard s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/PRODAVAČKA - POKLADNÍ, Prodavači smíšeného zboží - 13000 - CZK měsíčně

19.7/20.6.2016 - práce za obslužným úsekem, prodej zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, doplňování a ošetření zboží, kontrola záručních lhůt. I
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Psycholog sociální služby Sociální rehabilitace, Ostatní psychologové - 8500 - CZK měsíčně

Psychologové
Psycholog sociální služby Sociální rehabilitace (úvazek 0,5 s možností navýšení) Požadavky: - VŠ v oboru psychologie v magisterském stupni, - psychodiagnostická praxe, - zkušenost
Liga vozíčkářů - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

referent/ka stavebního Úřadu městyse Černá Hora, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová
Městys Černá Hora - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ, ROZVOZCE, POMOCNÁ SÍLA, Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) - 70 - CZK za hodinu

Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních)
24.2./21.1./21.12.2015 - řidič, rozvozce, pomocná síla - rozvoz jídel autem a na skútru, přijímání objednávek, pomocné práce v kuchyni,
Martin Píža - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
SEŘIZOVAČ NÁPLŇ PRÁCE: - obor: pneumatické prvky, automatizační systémy - obsluha, seřizování a částečné programování
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Správce operačního systému, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Požadované dovednosti . - pokročilé znalosti operačních systémů Microsoft (Windows 7-10, Windows Server 2008-2012) - pokročilé znalosti Microsoft Office - střední znalosti administrace Microsoft Active Directory,
MINISTERSTVO VNITRA - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ, Svářeči - 18500 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
10.2.2016/ aktualizace/9.1.2016/ vyučen - technický obor vzdělání Obsluha svařovacích automatů, ruční svařování kovových výrobků, manipulace s výrobky. Základní
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Truhlář - stolař, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, orientace v technických výkresech, aktivní přístup, logické myšlení
Jozef Anovčín - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 70 - CZK za hodinu

SURGEO, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 65 - 75 CZK za hodinu

První kontakt emailem. Úklidové práce v kancelářských prostorách, šatnách, jídelně, sociálním zařízení a chodbách
CLEAN LINE s.r.o. - 2016-04-16 - Jihomoravský kraj

Zkušební technik do zkušebny tepelných zařízení, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Zkoušení tepelných zařízení (tepelná čerpadla, kotle, krby, plynové kotle) Posuzování shody výrobků dle norem, metodik a legislativy Samostatná
Strojírenský zkušební ústav, s.p. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj