Práce Projektový manažer ve vývoji, Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji Hlavní město Praha SII s.r.o. - nabídky práce

Projektový manažer ve vývoji, Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji

Sídlo firmy a místo výkonu práce: Michelská č.p. 1552/58, Michle, 141 00 Praha 41 Kontaktní osoba: Koszty Simona, tel.: +420 725 783 866, e-mail: skoszty (at) sii.cz

Minimální plat: 50000

Maximální plat: 70000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SII s.r.o.

Forma kontaktu: Simona Koszty

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka jednatele, Sekretáři (všeobecní) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)

Colaton s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

AVAB s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Praha Bourac práce na stavbách, bourání monolitových stropů a příček. odpovídající zdravotní strav, pomocné práce na stavbách,
KCDSPOL s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - CZK měsíčně

Lukáš Kabele - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Guard - strážný/ pracovník ostrahy, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 21000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Velvyslanectví USA hledá zaměstnance na pracovní pozici strážný/pracovník ostrahy. NÁPLŇ PRÁCE: Ostraha budov velvyslanectví USA a rezidence,
Velvyslanectví Spojených států amerických - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

IT podpora helpdesk se švédštinou a angličtinou, Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci - 28000 - 32000 CZK měsíčně

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci
Místo výkonu: V parku 2308/10, 148 00 Praha 4-Chodov Kontakt: vladimira.malimankova (at) dhl.com IT podpora pro zaměstnance DHL v anglickém a švédském jazyce (plynně švédsky
DHL Information Services (Europe) s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Java Developer- Backend, Vývojáři softwaru - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Türkova 2319/5, Praha 4 Kontaktní osoba: Pečená Jitka, tel. 773 931 003, email:j.pecena (at) cleverbee.com Požadavky: J2EE, EJB, JMX, WebService, UML, SVN, Maven, Ant, Eclipse xDoclet, SQL (není
Cleverbee solutions s. r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo práce: Kaprova 15/11, Praha 1- Josefov, Kontakt: Kaiserová Hana, tel.: 774 435 216, SEVCO s.r.o., Opletalova 4, 1. p., út-čt 14-16 hod. Aktivní anglický jazyk. Požadujeme znalost a zručnost při tradičních
NAM JAI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Mobilní technik - brigádně, Stavební a provozní elektrikáři - 150 - 180 CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Celková správa a údržba nemovitosti síťových prodejen • Zajištění prací spojených
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Mzdový/á účetní, Mzdoví účetní - 27000 - 34000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 1043/20, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova (at) fdv.mpsv.cz Požadujeme: min. SŠ vzdělání, min. 3 roky aktivní
Fond dalšího vzdělávání - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce- molekulární biologie, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - molekulární biologie Hlavní požadavky: •VŠ vzdělání s molekulární biologie. •Angličtinu na komunikativní úrovni. •Uživatelskou znalost práce
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 23000 - 35000 CZK měsíčně

Zaměstnavatel: JPP - STYLE s.r.o. Pracoviště: Olomouc Požadujeme zaslání životopisu e-mailem: info (at) jpp-style.cz Požadované dovednosti: věk nad 18 let, obchodníka tělem i duší, spolehlivost, zodpovědnost a bezúhonnost,
JPP - STYLE s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Místo výkonu práce: Plzeňská 232/4, 15000 Praha 5 Kontaktní osoba: Šafář Milan, tel.: 734368059, po - pá 10:00 - 18:00 hod, e-mail: rm67 (at) cz.mcd.com Příprava pokrmů, obsluha zákazníků,
McDonald`s ČR spol. s r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 34000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Exekutivní asistenti Kontakt předem telefonický nebo e-mailem Náplň práce: Administrativní podpora manažera obchodu Komunikace a rozvoj vztahů s klienty Komunikace s obchodním týmem. Správa klientů
Jan Bárta - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce je v Praze. Dobrý zdravotní stav, práce přes sobotu a neděli, práce v prašném prostředí, namáhavá fyzická práce. Kontakt. Bodov Vlad, tel.:
MYSLAVAN, družstvo - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci - 13500 - CZK měsíčně

CAZAR s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - 9900 CZK měsíčně

Springs Energy s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Pracovník ovoce - zelenina, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce: Archeologická č.p. 2256/1 Stodůlky Kontakt: Josef Klier, tel.: 725 206 815- 8-14 h, j.klier (at) billa.cz nebo osobně Archeologická 2256, Billa Lužiny 8-14 h Zázemí a podpora skvělého
BILLA, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

projektant/ka dopravních kolejových staveb, Ostatní stavební inženýři - 25000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři
místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a kontakt: Lucie Flekalová: lucie.flekalova (at) sudop.cz, tel: 267 094 329 SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná
SUDOP PRAHA a.s. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
místo výkonu práce:Hvězdova 1716/2b, Nusle kontakt: Otřísal Gabriel, tel.: 776330398 - domluvení termínu schůzky. Požadavky: Magisterské vzdělání
Bluewolf Group Česká republika s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Senior Analytik BI, Systémoví analytici - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Systémoví analytici
Náplň práce: • Komunikace s projektovým týmem u zákazníka, zjišťování požadavků • Analýza a návrh řešení, tvorba procesních modelů/modelů datových
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladník, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 17000 - 20000 CZK měsíčně

M B - S V I N G s.r.o. - 2016-03-24 - Hlavní město Praha

Snídaňový/á kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kongresové centrum Praha, a.s., hotel Holiday Inn hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: snídaňový/á kuchař/ka. Náplň práce: - příprava snídaní - příprava
Kongresové centrum Praha, a.s. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Dělnická 12, č.p. 213, 170 04 Praha 7 Kontakt: e-mailem na adrese: kariera (at) ceproas.cz Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání techického
ČEPRO, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Technik v údržbě se specializací provozní elektrikář, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: personalnioddeleni (at) mlp.cz Požadujeme: oprávnění podle minimálně §6, vyhlášky č.50/1978 Sb., řidičský průkaz sk.B (zkušeného
##pracodawca## - 2016-02-22 - Hlavní město Praha

účetní, Účetní všeobecní - 5000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Henema, s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Vedoucí prodejny KOBERCE TREND Praha 9, Prodavači v prodejnách - 19000 - CZK měsíčně

Máte obchodního ducha? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Vedoucí prodejny - umožníme Vám osvojit si všechny
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Mezibranská č.p. 1579/4, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Křesťanová Karolína Mgr., tel.: 774 145 145, e-mail: karolina.krestanova (at) corporate-group.cz Pracovní
PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. - 2016-03-31 - Hlavní město Praha

Všeobecní administrativní pracovníci - 13700 - CZK měsíčně

§89 společníci společnosti jedná se o obchodní činnost a běžnou administrativu spojenou s chodem hotelu , služební cesty do východní evropy , jazyková vybavenost nutná A.J. a R.J. , jedná
ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6 - 2016-02-25 - Hlavní město Praha

Vývojáři softwaru - 30000 - 40000 CZK měsíčně

VOLSOR s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha