Práce Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři Královéhradecký kraj GEMEC - UNION a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - pro samostatnou činnost s platnou odbornou způsobilostí dle vyhl. ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb.min. dle § 6, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost - doložit výpisem z TR, praxe výhodou, nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na uvedenou adresu nebo e-mail.

Minimální plat: 100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: GEMEC - UNION a.s.

Forma kontaktu: Lenka Tománková

Job krátký popis: Stavební a provozní elektrikáři

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

HLAVNÍ ÚČETNÍ, Hlavní účetní - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
HLAVNÍ ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: zpracování kompletní účetní agendy podle platných směrnic; tvorba daňových
STYLBAU, s.r.o. - 2016-04-25 - Královéhradecký kraj

KADEŘNÍK/-ICE, Kadeřníci - 12100 - CZK měsíčně

Kadeřníci
KADEŘNÍK/-ICE - PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení v oboru, nebo rekvalifikační kurrz - Nabízíme: zaměstnanecké
FRISöR KLIER správní s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

KONTROLOR/-KA JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
KONTROLOR/-KA JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ, středisko Hradec Králové, nástup dohodou - Náplň práce: provádí výstupní a mezioperační
SV metal spol. s r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

Montážní práce, Montážní dělníci ostatních výrobků - 10000 - 10000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
MÍSTO VYHRAZENÉ PRO OZP. Kontakt osobně v Albertinu Žamberk nebo e-mailem Alexej (at) neratov.cz. - ZŠ - OZP s max. 2. st.invalidity - lehké montážní práce /zapracování pružinek do různých
Sdružení Neratov, o.s. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Obchodní zástupce/kyně, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsme česká rodinná firma, která vyrábí přes 70 výrobků se včelími produkty a plánujeme další.. proto nyní hledáme obchodní posilu. Naše poslání je:
Pleva s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

Obráběč/ka kovů - soustružník/ice, Zámečníci strojů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

VarioTec s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, dvousměnný provoz - Požadujeme: vyučení - Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv - Pozice
Jan Fousek s.r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Pomocní kuchaři - 12000 - 14000 CZK měsíčně

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA - PP na dobu určitou 1 rok, poté možnost pracovního poměru na dobu neurčitou dle dohody se zaměstnavatelem; dvousměnný provoz v nepřetržitém provozu (víkendy, svátky),
GrandPark, a.s. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Pracovník expedice, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
PRACOVNÍK DO EXPEDICE- ruční balení knedlíků a dalších produktů, strojové balení knedlíků, příprava knedlíků a dalších
Jaroslava Hynková - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE ROZVÁŽKOVÉ PIZZERIE - ŘIDIČ/-KA, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
PRACOVNÍK/-ICE ROZVÁŽKOVÉ PIZZERIE - ŘIDIČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz, také možnost DPP/DPČ - Požadujeme:
ST GASTRO s.r.o. - 2016-04-18 - Královéhradecký kraj

Pracovník v sociálních službách/ošetřovatel, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 14500 - 16000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH /OŠETŘOVATEL Nabízíme: přímou práci se seniory s velkou mírou závislosti na pomoci (demence, tělesné
Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové n.L. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA V ZAHRADNICKÉM CENTRU, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 9900 - 15000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA V ZAHRADNICKÉM CENTRU - PP na dobu určitou do 15. 12. 2016 s možností prodloužení, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení v oboru, znalost práce s PC, praxe výhodou - Pozice
Robert Seidl - SEIKO - 2016-03-05 - Královéhradecký kraj

Reklamační technik dodavatelské kvality, Reklamační referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
REKLAMAČNÍ TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY - SŠ technického zaměření, základní znalost technického kreslení a čtení technické dokumentace, orientace v technických normách,
ARGO-HYTOS s.r.o. - 2016-05-06 - Královéhradecký kraj

ROZPOČTÁŘ/-KA, Stavební inženýři přípravy a realizace investic - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
ROZPOČTÁŘ/-KA - Hledáme rozpočtáře/-ku nikoli přípraváře/-ku staveb - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016 - Požadujeme: VŠ/SŠ - stavební vzdělání, praxe s rozpočtováním
S T A K O společnost s ručením omezeným - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA - ZAHRADNÍ TECHNIKA, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA - ZAHRADNÍ TECHNIKA - pracoviště Valdice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info (at) mamtechnika.cz. Požadujeme min. vyučení, vyučení
M & M Technika s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Skladník/ice, obsluha VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Kontakt zasláním životopisu na e-mail jana.pantuckova (at) preymesser.cz nebo písemně na adresu pracoviště. - ZŠ - oprávnění na řízení VZV výhodou - pracovní poměr na dobu určitou s výhledem
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. - 2016-05-28 - Královéhradecký kraj

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 18000 CZK měsíčně

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody, místo výkonu Hradec Králové - Náplň práce: bezchybné naskladnění,
Allnature, s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

Specialista kvality, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Náplň práce: • Podílení se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby • Příprava a zavádění
ANTOLIN LIBAN, s.r.o. - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 11100 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
STRÁŽNÝ/-Á - PP/DPP, nástup od 15. 7. 2016 - Náplň práce: ostraha zařízení stavby v centru města - Požadujeme: min. vyučení, bezúhonnost, zodpovědnost, profesní kvalifikace
FALANX PATRON spol. s r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

STROJNÍ MECHANIK/-ČKA - ZÁMEČNÍK/-CE, Zámečníci strojů - 16000 - 26000 CZK měsíčně

STROJNÍ MECHANIK/-ČKA - ZÁMEČNÍK/-CE - Místo výkonu práce: Kampelíkova č.p. 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 -PP na dobu určitou
ZVU STROJÍRNY, a.s. - 2016-02-25 - Královéhradecký kraj

Strojní zámečník - svářeč CO2, Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - 20000 CZK měsíčně

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ CO2 - hlavní pracovní poměr, mzda Kč 17.000,-- až 20.000,--, podmínkou je znalost čtení výkresové
GEMEC - UNION a.s. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

SVÁŘEČ/-KA, Svářeči - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
SVÁŘEČ/-KA - Pracoviště Hořice. V případě zájmu pište na e-mail: jana.hakova (at) karbox.cz nebo se dostavte osobně PO-PÁ od 9.00-13.00 hod. Od uchazečů očekáváme vyučení ve strojírenských
KARBOX s.r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

Svářeč tlakových nádob, Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

SVÁŘEČ TLAKOVÝCH NÁDOB - držitel základních kurzů MAG,MIG,TIG, další osvědčení EN 287.1 , příp. ISO 9606.2 TIG, MIG pálení plazmou, rovnání plamenem, práce
KASPER KOVO s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA, Operátoři telefonních panelů - 16000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: komunikativnost, práci na PC, praxe z call centra výhodou - Nabízíme: práce ve velmi pěkném prostředí,
LogEx logistics s.r.o. - 2016-04-18 - Královéhradecký kraj

UKLÍZEČ/-KA, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 7500 - 7500 CZK měsíčně

UKLÍZEČ/-KA - PP na dobu určitou, nástup dle dohody, zkrácený pracovní úvazek (dohodou) - Náplň práce: uklízení prostorů firmy
Autoslužby HK s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj