Práce Recepční ve fitness klubu, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Středočeský kraj Fitness Mania s.r.o. - nabídky práce

Recepční ve fitness klubu, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Hledáme do mladého kolektivu kolegu či kolegyni (ideální věk 20-30 let) s příjemným vystupováním a se zájmem o sport. Požadujeme: - znalost práce na PC - zkušenosti s pokladnou Nabízíme: - permanentku do fitness Náplní práce je obsluha klientů, sepisování smluv apod. V případě zájmu o tuto pracovní pozici zasílejte své životopisy na výše uvedenou emailovou adresu.

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 13000

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: Fitness Mania s.r.o.

Forma kontaktu: Tomáš Urbánek

Job krátký popis: Recepční (kromě recepčních v hotelích)

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - místo výkonu: Hořovice, požadavky: flexibilita, komunikativnost, znalost programu POHODA, Microsoft VISIO (malování plánů), výhodou řidičský průkaz sk.
Services PCM, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Dr. Miroslav Mužík - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Dělníci ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo pracoviště: - Průmyslová 1841, Brandýs nad Labem, 250 01 Prvotní kontakt: - tel.: 724 335 002 - e-mail: alespolidor (at) baumit.cz Upřesňující údaje: - dělníci ve výrobě - manipulační
BAUMIT, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Fyzioterapeut/ka, Fyzioterapeuti s osvědčením - 16240 - 24420 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Požadujeme: osvědčení pro fyzioterapeuta/ku podmínkou, možnost vykazování výkonů u ZP, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, komunikativnost s fyzicky a mentálně postiženými
Rybka, poskytovatel sociálních služeb, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Hospodyně v domácnostech, Hospodyně v domácnostech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech
Pozice: hospodyně v domácnostech OC Hledáme všestrannou pomocnici do domácnosti - profesionální úklid domácnosti včetně praní a žehlení prádla, vaření pro děti i dospělé,
MUDr.Luděk Pelikán - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Rezidence Liběchov s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Kuchaři, pomocní kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Karel Kaska-Pension U Kasků - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Nástrojař - seřizovač, Nástrojaři - 17400 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
- údržba lisovacích nástrojů - kompletace a pomocné práce při seřizování lisů - po zaučení a osvědčení možný platový
Elko Nový Knín, výrobní družstvo - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodní asistent/ka s NJ, AJ, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Náplň práce: komunikace se zákazníky - prodej plastových desek a dalších produktů, kompletní péče o zákazníky (doprava, zpětné vazby), písemné nabídky
Mepla s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pozice: obchodní zástupce 1 pracovník je pro oblast Příbram, 1 pracovník pro oblast Dobříš, 1 pracovník pro oblast Sedlčany. Hledáme komunikativního člověka, který se stane místním
O2 Czech Republic a.s. - 2016-05-25 - Středočeský kraj

Obsluha lisovacího zařízení, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Požadujeme: manuální zručnost, technickou znalost, časovou flexibilitu, strojní praxe výhodou (VZV, strojní průkaz, ŘP sk. C, E). Místo výkonu práce:
WEGA recycling s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha restaurace a baru, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Pozice: obsluha restaurace a baru Vzdělání: minimálně vyučení ! Nutáná praxe v oboru 3-5 let. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B - doprava do zaměstnání, slušné
Rezidence Orlík, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 11400 - CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Místo výkonu práce: U stadionu č.p. 1276 Mladá Boleslav II Pracovní úvazek plný nebo zkrácený ( min. 5 hodin ) Požadujeme: znalost jazyků ( AJ nebo NJ)- vítána. Pracovní
S-RESTAURANT s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Ochrana majetku v obcích - strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 23000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Jedná se o výkon služby ve stejnokroji spojený s řízením motorového vozidla. V rámci služby je pracovník fyzicky přítomen v obci a formou kontrolní činnosti vykonává
ADDUCO RBS s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKY, Montážní dělníci mechanických zařízení - 12600 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKY - místo výkonu: Vráž, obsluha strojů, vyuč. v technickém oboru, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, po zkušební době
OSHITANI Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat, Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Pozice:ošetřovatel/ka hospodářských zvířat Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Zemědělské družstvo Nečín - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Norbert Kulhánek - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Pracovníci obchodu, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 8880 - CZK měsíčně

Vhodné pro OZP. Práce na zkrácený úvazek 6 hodin, ranní a odpolední směna, práce SO/NE. Náplň práce: zajištění provozu prodejny, aktivní prodej zboží, obsluha
ERGOTEP, družstvo invalidů - 2016-04-15 - Středočeský kraj

pracovníci v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 11000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracoviště domácnosti ICSS Odlochovice s možností prodloužení na dobu neurčitou, nepravidelné směny, kurz Pracovníka v sociálních službách
Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice - 2016-03-20 - Středočeský kraj

Prodejce v dřevoprodeji, Pracovníci v oblasti prodeje - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Požadujeme dobré komunikativní dovednosti, spolehlivost, flexibilitu, znalost PC, ochotu vzdělávat se v oboru. Pracovní náplň: komunikace se zákazníkem, přijímání zakázek,
Štěpán Kos - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Referenti prodeje zájezdů, Pracovníci ve službách a prodeji - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji
Místo výkonu práce: třída T. G. Masaryka č.p. 1009 Mladá Boleslav III Prvotní kontakt: emailem Náplň práce : pultový prodej zahraničních a tuzemských katalogových
Čedok a.s. - 2016-03-18 - Středočeský kraj

Řidiči sk. C - kontejnerová doprava, Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

TROJEK, s. r. o. - 2016-05-24 - Středočeský kraj

Strojníci, topiči, mechanici MaR, Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) - 12120 - 16300 CZK měsíčně

Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení
Místo výkonu práce: Lípy 15, 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: emailem či telefonicky Požadované vzdělání: Osvědčení o způsobilosti
Psychiatrická nemocnice Kosmonosy - 2016-03-06 - Středočeský kraj

Účetní všeobecní - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Malyra s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Uklízeči a pomocníci (úklid obce), Uklízeči a pomocníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Místo pracoviště: - Obec Hovorčovice Prvotní kontakt: - tel.: 602 660 324 od 07:30 do 16:00 Po-Čt - e-mail: ou (at) hovorcovice.cz Upřesňující údaje: - úklid a údržba obce, sběr odpadků po celé
Obec Hovorčovice - 2016-09-10 - Středočeský kraj

VALCÍŘI KOVŮ, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

VALCÍŘI KOVŮ - místo výkonu: Na Louce č.p. 97, Karlova Huť, 267 01 Králův Dvůr u Berouna, doba určitá - ode dne nástupu na 6 měsíců ,poté
BILSTEIN CEE a.s - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí provozovny, Řídící pracovníci v maloobchodě - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Náplň práce: - Obsluha a řešení technických požadavků zákazníka - Výroba hydraulických hadic na provozovně - Rozvoz zboží v místě
Colorbee, s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odoborného dohledu, vstřícný přístup k pacientům, ochotu
Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-02-22 - Středočeský kraj