Práce recepční, wellnessový/á recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Jihočeský kraj FM - Tábor, s.r.o. - nabídky práce

recepční, wellnessový/á recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

administrativa, ubytování hostů, vyřizování e-mailů, hostinská činnost, obchodování, prodej drobného zboží, pož.: nejlépe hotelovou školu, znal. AJ, NJ-výhodou, znal. práce na PC, trestní bezúhonnost, nástup možný ihned, práce i v So a Ne, směny od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00 hod., vhodné i pro absolventy

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: FM - Tábor, s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Lutovská

Job krátký popis: Recepční v hotelích

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

54 - ŘIDIČ, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 14800 - 18000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Náplň práce: svoz a rozvoz prádla ke klientům, příjem, výdej a distribuce zboží; (práce s břemeny nad 15 kg (do 50 kg) - vhodné pro muže),
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-04-19 - Jihočeský kraj

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 6000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Oblastní charita Strakonice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: - Administrativní pracovník (vhodné pro invalidní důchodce) Požadujeme: Znalost práce na PC Praktičnost a zodpovědnost
Oblastní charita Strakonice - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

ASISTENT/KA PEDAGOGA, Asistenti pedagogů - 11190 - 14100 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Dětský domov a Školní jídelna, Zvíkovské Podhradí 42, 397 01 Písek přijme asistenta pedagoga - péče a dohled ve večerních, nočních a ranních hodinách. Požadavky
Dětský domov a Školní jídelna, Zvíkovské Podhradí 42 - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Asistentka jednatele společnosti, Sekretáři (všeobecní) - 20000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Náplň práce: zajištění kompletní podpory jednatele společnosti, příprava reportů a prezentací pro vrcholový management společnosti, plánování a samostatná organizace meetingu
HAUSER spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Prac. pozice vhodná i pro absolventy nebo méně zkušené. Požadujeme: ŘP"B", samostatnost, pečlivost a pracovitost, schopnost se učit a osvojovat nové poznatky Zam. výhody: stravování, zam.
CITY - CAR a.s. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

Bagrista, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

RF servis pro stavby s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Balič, Ruční baliči - 15000 - CZK měsíčně

Ruční baliči
NABÍZÍME PRACOVNÍ MÍSTO BALIČE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. NÁPLŇ PRÁCE: Balení výrobků / Zásobování materiálem jednotlivá pracoviště. POŽADOVANÉ
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

číšník-servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

GASTRO & CARS s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

konstruktér, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 23400 - 31200 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
konstruktér výrobků pro gastronomická zařízení, zaměřování zakázek u zákazníka, práce s 3D scannerem, tvorba kompletní
GS Technik spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kontrolor, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
měření prvních kusů dle výkresu, mezioperační a výstupní kontrola, tvorba měřicích protokolů, pož.: středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením,
TESLA Mladá Vožice a.s. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání základní, vyučení nebo střední odborné bez vyučení a maturity, praxe podmínkou. Možnost ubytování - zajištěno pouze po dobu prac. dnů. Pracoviště
Radim Štubner - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

LÉKAŘ/KA, Praktičtí lékaři pro dospělé - 60000 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství; atestace vítána, odbornou způsobilost k výkonu lékařské profese, výpis z rejstříku trestů, zdravotní
Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: kancelář v Českých Budějovicích, ale výkon práce po celém Jihočeském kraji. Hledáme zaměstnance na propagaci a distribuci drogeristického zboží.
RJ Enterprise s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

obráběč kovů - horizontkař WHN 9, WHN 13, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 110 - 130 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
frézování, vrtání, vykružování děr, řezání závitů, vybrání, drážky, hoblování ploch, osazení, vybrání a úkosů, pož.:
KOVOSVIT MAS, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Odborný referent-obnova katastrálního operátu, Pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů - 15170 - CZK měsíčně

Pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů
Požadujeme: • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) •
Katastrální úřad pro Jihočeský kraj se sídlem v Českých Budějovicích - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocník pekaře, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 14500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla
Praxe není nutná, jedná se o pomocné práce v provozu pekárny pod vedením pekaře. Požadujeme pouze zájemce z oblasti Suchdola nad Lužnicí a nejbližšího okolí z důvodu nepravidelných
PEKÁRNA SUCHDOL v.o.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Provozní údržbář, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 18800 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Do úzkého týmu údržby hledáme zručného kolegu, který se bude udržovat naše stroje a zařízení vchodu, odstraňovat závady, instalalovat
TECHNICOAT s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MINIBUSU, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Jan Stehlík - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič motorových vozidel, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 19000 - CZK měsíčně

řidičský průkaz "C", profesní průkaz nad 7,5 tuny, zdravotní způsobilost, prac. doba 4:00 - 14:00, rozvoz chlazeného a mraženého zboží z velkoobchodního
Jednota, obchodní družstvo Tábor - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu + pomocný skladník, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Aleš Křepelka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič sanitní vozu, Řidiči dopravy nemocných a raněných - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Zdeněk Herzig - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4500 - CZK měsíčně

úklid administrativní budovy Požadavky: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou Místo
CORA PLUS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Seřizovač strojů , Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovač strojů - vzdělání min. nižší střední odborné, dobrý zdravotní stav, komunikace v češtině, technické cítění, samostatnost, ochota učit se novým věcem, ochota
GRASS CZECH s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Soustružník, frézař, Strojírenští kovodělníci - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Popis: Obráběč kovů - třískové obrábění menších dílů do 6 kg Obsluha CNC - soustruhy a frézy Nástup možný ihned Požadavky:
LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

technický pracovník, Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
SŠ vzdělání technického směru s maturitou, základní elektrotechnické znalosti a manuální zručnost, schoprnost práce s měřícími
VSP DATA a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Učitel/ka, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka - vzdělání středoškolské pedagogického zaměření nebo vysokoškolské pedagogického zaměření, praxe výhodou, možno i absolvent. Pracoviště MŠ, Č. Krumlov. Prac. poměr
Mateřská škola, Český Krumlov, Plešivec II/391 - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Vedoucí kalkulačního oddělení, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce: - Řízení centrálního útvaru kalkulací. Koordinace jednotlivých kalkulačních odděleních na oblastech. - Zajištění
STRABAG a.s. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

ZAMĚSTNANEC NA ÚDRŽBU ZELENĚ A DŘEVIN, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 90 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v zahradnictví
Požadavky: dobrá fyzická kondice, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, ŘP"B" Nabízíme: 90 Kč/hod. a stabilní práci na HPP Kontakt telefonicky denně od 7 do 18 hod., nebo
BERDEA s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj