Práce Referent/ka vrakoviště a fakturantky - čerpací stanice, Fakturanti Plzeňský kraj OSONA PLZEŇ a.s. - nabídky práce

Referent/ka vrakoviště a fakturantky - čerpací stanice, Fakturanti

V případě zájmu kontaktovat tel. 377482303 nebo e-mailem: inova (at) osona.cz. Požadujeme: - středoškolské vzdělání - znalost MS Office - administrativní a organizační dovednosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům, časová flexibilita. Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - 4 týdny dovolené - příspěvky na oběd

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: OSONA PLZEŇ a.s.

Forma kontaktu: Ilona Nová, personalistka

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANICI, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK, praxe v oboru min. 1 rok Pracoviště: AUTO KALNÝ s.r.o., Čimice 77, Sušice 342 01 Možnost měsíčních prémií ke mzdě. Nabízíme - stravenky Kontakt: Kalná Michaela, tel.: 775 207
AUTO KALNÝ s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Marcela Čákorová - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Číšník - Servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel *** restaurant Na Statku Čtrnáctka č.p. 215, 338 43 Mirošov 1 Požadujeme: střední odborné vzdělání nebo praxi v oboru, kladný vztah ke své profesi, ochotu
ROSSO STEEL, a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

LÉKAŘ/KA - PSYCHIATR, Lékaři v psychiatrických oborech - 21750 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
LÉKAŘ/KA - PSYCHIATR - vhodné i pro absolvnety LF Nabízíme: zajímavou práci na plný úvazek, možnost celoživotního vzdělávání
Klatovská nemocnice, a.s. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

obchodní referent/ka, Obchodní referenti - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

KERAMIKA SOUKUP, a.s. - 2016-02-26 - Plzeňský kraj

Obchodní zástupce - optika, Obchodní zástupci - 18000 - 45000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Západní a severní Čechy Kontakt: eva.bordovska (at) manpower.cz - zaslat CV. Rádi jednáte s lidmi a vyhovuje Vám cestování? Pro společnost působící
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-03-25 - Plzeňský kraj

Obsluha jeřábů, Obsluha jeřábů - 10000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

ALMAX WORK-Holding, družstvo - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

OBSLUHA KIOSKU, Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - 60 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení
OBSLUHA KIOSKU v autokempu Valcha. DPP - vhodné jako brigáda pro studenty Mzda - 60,-Kč čistého, strava zdarma, možnost ubytování V červnu práce o víkendech
René Turek - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Operátor/ka SMT linky ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: - obsluha osazovacích strojů - zakládání a doplňování komponentů - vizuální kontrola vyrobených dílů Požadavky: - manuální zručnost,
Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

Operátor/ka výroby 90,-/h. čistohé + strava- RANNÍ, Pomocní montážní dělníci - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Hledáme zaměstnance na pozici pomocného dělník/ce ve výrobě Práce vhodná pro MUŽE I ŽENY. Náplň práce: šroubování, balení, lepení apod. Požadujeme: - manuální
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 2000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Ľudovit Kollár - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocní kuchaři - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Marek Racek - 2016-02-24 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍCI OSTRAHY/STRÁŽNÍ, Pracovníci ostrahy, strážní - 25000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadujeme trestní bezúhonnost, lékařskou vstupní prohlídku, praxe a osvědčení o profesní způsobilosti je výhodou - ne podmínkou. Jedná se o ostrahu hobymarketu prováděnou
ATON SECURITY s.r.o. - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

pracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 60 - 80 CZK za hodinu

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Pro studenty středních a vysokých škol. Hledáte práci či přivýdělek ke studiu? Láká Vás mladý a přátelský kolektiv? Rádi se učíte novým věcem? Přijďte
BB WEST CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PRACOVNÍK, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 13500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klatovsko a Strážovsko POŽADUJEME: základní, střední vzdělání, ŘP sk. B, komunikační a organizační schopnosti, sociální cítění,
Oblastní charita Klatovy - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

provozní zámečník, Zámečníci strojů - 9900 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu Plzeňský a Karlovarský kraj, šikovnost, pracovitost, znalost čtení výkresů, svářečský průkaz výhodou, ubytování
Vlastimil Král - zámečnictví, kovovýroba - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

Ředitel/ka, Řídící pracovníci v oblasti péče o děti - 19050 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti péče o děti
Požadujeme: úplné střední vzdělání pedagogického směru, pedagogická praxe a vzdělání v souladu se zákonem 563/2004 Sb., o pedagogických
Mateřská škola Nový Kramolín, okres Domažlice, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

řidič nákladního automobilu - Plzeňský kraj , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

řidič sk.C pro Plzeňský kraj ( stanoviště Plzeň) požadujeme : profesní způsobilost, trestní bezúhonnost (vybírání hotovosti při rozvozu) nabízíme
David Císař - 2016-02-19 - Plzeňský kraj

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ, ÚSO - technického směru, praxe v oboru výhodou Vhodné i pro absolventy NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na PP, zajištěna doprava KT - Janovice
Intertell spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ŠIČKY, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠIČKA, vzdělání základní - zaučíme MZDA: 10 000 - 12 000, -Kč NÁSTUP IHNED kontakt: volat v době od 6:00 hod. do 14:30 hod., p. Hledín Přemysl Ing.
Ing. Přemysl Hledín - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Strážný justiční stráže u Okresního soudu v Tachově, Strážníci - 18440 - CZK měsíčně

Policisté
Místo výkonu práce: nám. Republiky 71, 347 01 Tachov Nabízíme: - Služební příjem dle zákona č. 361/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády
Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč zk.135, Svářeči - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářeč zk.135, mzda od 22000,- Pro významný podnik v Plzni hledáme šikovného svářeče Požadujeme: - Platný průkaz zk.135 - Praxe vítána - Dobrý zdravotní stav - Ochotu
##pracodawca## - 2016-03-09 - Plzeňský kraj

ÚDRŽBÁŘ, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - CZK měsíčně

VETAMIX s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Tachov, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Státní pozemkový úřad, T. G. Masaryka 1326, 347 01 Tachov. Informace o pracovním místě: Informace o pracovním místě: Pravidelný
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Vedoucí obchodního oddělení, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
místo výkonu práce Kožlany Kontakt:Suský Zdeněk Mgr., tel.: 377 517 111, 775 581 092, e-mail: susky (at) amagasaki-pipe.cz Požadavky na uchazeče: Středoškolské vzdělání
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-06-14 - Plzeňský kraj

vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 10000 - 10500 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Západočeské konzumní družstvo Plzeň - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Vrátný/á - Ostraha uzavřeného objektu - Nýřany, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 63 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí
INDUS, spol. s r.o. - 2016-04-16 - Plzeňský kraj

zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Místo výkonu Stod prodejna Novák maso-uzeniny součástí nové prodejny PENNY vedle ČS BENZINA. Nutný telefonní kontakt předem - sídlo Praha. Zaškolení probíhá v Domažlicích
ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj