Práce řidič C+E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Plzeňský kraj František Krasanovský - nabídky práce

Pracovní pozice:
řidič C+E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

místo výkonu práce Petra Jilemnického č.p. 2097 347 01 Tachov 1 prac.doba 7.00-15.30 hod.,stravenky, ŘP skupiny C + E - praxe nutná - práce s hyd. rukou podmínkou - výhoda : znalost práce na VZV nebo nakladači BOBCAT nebo MECALAC

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: František Krasanovský

Forma kontaktu: Martina Krasanovská

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Veškerý servis osobních i užitkových vozidel, práce s diagnostikou. Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti s vice jak 20letou tradicí, 20 dní dovolené,
Autolakovna Voříšek s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Nabídky zasílejte na e-mail misarova (at) inx.cz tel.: +420 377240215 Požadujeme: - Výuční list - Řidičský průkaz sk.B - Manuální zručnost, pečlivost - Samostatnost v jednání - Praxe v oboru
IC WEST, s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

Automechanik (nákladní vozidla), Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

SP-KV AUTO s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

DĚLNÍK/CE NA KUCHÁNÍ RYB, Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
zákl. vzděl., je možno na plný nebo zkrácený úvazek - zkrácený úvazek 4-6. Začátek pracovní doby ráno možný dle dohody.
Zpracovna ryb Klatovy a.s. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Dělník ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 120 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Dobronice u Újezdu nade Mží 34 Výrobní dělník- natírání, lakování, zpracování dčeva a plastů. Požadavky: - manuální
Semac works s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Kalič, Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 100 - 110 CZK za hodinu

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadujeme: vzdělání ZŠ nebo SOU s výučním listem, praxe na obdobné pozici 3 roky, Výhodou: platný topičský průkaz a vazačský průkaz Popis práce: obsluha plynové žíhací
PILSEN STEEL s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Obsluha čerpací stanice a bistra , Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
místo výkonu práce: Rozvadov - hraniční přechod dálnice D5 -Částečná znalost německého jazyka (anglického jazyka) vítána - schopnost se domluvit, samostatnost, pracovitost,
TOP TANK s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

Odborný administrativní pracovník v právní oblasti, Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - 15000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
Jedná se o pozici administrativního pracovníka v Exekutorském úřadu. Podmínkou je dobrá práce na PC, psaní všemi deseti, chuť se učit
JUDr. Jaromír Peške - 2016-03-09 - Plzeňský kraj

Odborný referent/vrchní referent v oddělení pobytu cizinců Plzeňský kraj, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Náplň práce: zajišťování administrativních činností souvisejících s příjmem žádostí o trvalý, dlouhodobý a přechodný pobyt dle zák. č. 326/1999
Ministerstvo vnitra - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Operátor výrobní linky, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 17800 - CZK měsíčně

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou sloupků řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ
ADECCO spol.s r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Opravář zemědělských stojů/traktorista, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Kozojedy 123 Opravy zemědělských strojů, zámečnické práce, opravy stájových technologií, údržba budov.
ZS Kozojedy, a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Páječi ve výrobě, Páječi - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Světová špička ve vývoji a výrobě klimatizací hledá do své plzeňské pobočky nové kolegy a kolegyně na pozici: PÁJEČ VE VÝROBĚ Vaší náplní práce
Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

pokojská, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 15000 - CZK měsíčně

Rostislav Krajčík - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

pracovníci v sociálních službách , Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Kontakt: Mašková Monika Mgr., tel.: 725560212, e-mail: zdravotniplzen (at) anavita.cz Požadované vzdělání: základní nebo střední + absolvování akreditovaného specializačního
ANAVITA a.s. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

pracovník/ice úklidu (Hypermarket Globus), Ostatní uklízeči a pomocníci - 10500 - CZK měsíčně

Jen pro OZP (částečná invalidita) Hledáme nového pracovníka na úklid hypermarketu Globus v Plzni na Košutce. Směna je od 7:30 do 14:00. Jedná se o velmi
SAXANA PLUS s.r.o. - 2016-06-14 - Plzeňský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 10500 - 11000 CZK měsíčně

pracoviště ve Dvorci, vyučení a praxe v oboru, znalost práce na PC, práce na zkrácený úvazek 27,5 hod./týdně, potřeba zdravotního průkazu, nástup ihned nebo dle dohody, příspěvek
Západočeské konzumní družstvo Plzeň - 2016-02-22 - Plzeňský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 17500 - 18000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Pekařství Jílek., s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

prodavač/ka ve zverimexu, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Vladimír Bočan - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Programátor CNC, Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

MHS - tlakové lití, s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Redaktor/redaktorka sportovního zpravodajství, Šéfredaktoři a editoři - 17000 - CZK měsíčně

Novináři
místo výkonu práce Hornická č.p. 1786 347 01 Tachov 1 Flexibilita, výborná znalost ČJ, komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz B, spolehlivost, nekonfliktnost, zodpovědnost,
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

řidič/ka MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Radek Maršálek - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 30000 - 37000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Do silné nadnárodní rodinné výrobní společnosti v Klatovech, přijmeme zkušeného kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY Váš profil: -vzdělání v technickém
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Stavební dělník, Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Silnice Horšovský Týn a. s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Strážní, detektivové, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 100 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Rokycany, Josefa Růžičky č.p. 1226 Požadujeme: základní nebo střední odborné vzdělání, praxe v oboru, 100 % zdravotní stav, flexibilita. Osvědčení
Gentikus Security s.r.o. - 2016-04-21 - Plzeňský kraj

Technolog, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 60000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Do výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme kariérní příležitost na pozici: TECHNOLOG: Váš profil: - SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnik,
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Truhlář, Stavební truhláři - 16800 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Požadujeme vyučení - SOU obor truhlář nebo příbuzný obor, praxe v oboru vítána. Pozice je vhodná i pro absolventy. Ranní směna 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, střídání
People Facility s.r.o. - 2016-03-25 - Plzeňský kraj

vedoucí údržby, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme:technické znalosti, zkušenost v oblasti údržby strojů a zařízení, zkušenosti v oblasti správy budov (všestrannost a manuální zručnost
FCT electronic czech s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

zástupce/kyně vedoucí , Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera (at) dracik.cz, do předmětu prosím uveďte ,,Plzeň/zástup" Přijmeme zástupce vedoucí do prodejny hraček v Plzni. Požadujeme: praxi, spolehlivost, zodpovědnost,
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-04-25 - Plzeňský kraj

ZEDNÍK/BETONÁŘ/OBSLUHA VÝROBNÍCH STROJŮ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 13500 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
ZEDNÍK/BETONÁŘ/OBSLUHA VÝROBNÍCH STROJŮ, zájem o práci, schopnost učit se nové věci, praxe Zednické práce při realizaci stavebních
BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o. - 2016-05-04 - Plzeňský kraj