Práce ŘIDIČ/KA AUTOBUSU - Velké Meziříčí, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob Kraj Vysočina ZDAR, a.s. - nabídky práce

ŘIDIČ/KA AUTOBUSU - Velké Meziříčí, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Požadujeme: -řidičské oprávnění sk.D; -časová flexibilita nutnost; -praxe 2 roky v oboru; V případě zájmu zasílejte na email:pecinkova (at) zdar.cz

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ZDAR, a.s.

Forma kontaktu: Bc. Šárka Pečinková

Job krátký popis: Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník-obsluha DPD systému, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Společnost zabývající se výrobou koberců hledá nového spolupracovníka na pozici administrativní pracovník do 2-směnného provozu. Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost,
Perfect Carpets s.r.o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Administrativní pracovník - telefonní operátor, Všeobecní administrativní pracovníci - 12500 - 25000 CZK měsíčně

Přijmeme zaměstnance na pozici asistent administrativy. Popis pracovní činnosti: - správa a archivace smluv, práce na PC (MS Office, interní databáze) - zákaznický servis (fakturace, řešení
STABIL ENERGY s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

ASISTENT/KA ŘEDITELE - Žďár nad Sázavou, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 17000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Jsme dynamicky rozvíjející se společnost plná nadšených profesionálů, i proto respektujeme osobní potřeby a čas každého zaměstnance. Pokud je nutné někdy zůstat přes čas, můžeme
ALVAO s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Roman Prchal - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - Žďár nad Sázavou, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

TREBI s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

dělník ve výrobě, Strojírenští kovodělníci - 10000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

SIVRELO s.r.o. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

grafik, obsluha kopírovacích strojů, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce Jihlava. Hledáme schopné grafiky, obchodníky - vyhledávání zákazníků s nabídkou grafických prací, tisku, polepů atd., obsluhu kopírovacích
RAZDVATISK s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Key account manažer, Obchodní referenti - 50000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracovní činnosti, povinnosti, odpovědnosti a pravomoci: Oblast: novovýroba, modernizace, opravy, fullservis a půjčovna lokomotiv. rozvoj obchod. vztahů u současných klientů, porozumění jejich požadavkům a nabídka
CZ LOKO, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KONSTRUKTÉR, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Vzdělání technického směru - STROJÍRENSTVÍ. Řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, pečlivost, ochota učit se novým věcem. Znalost 2D/3D CAD systémů Vhodné pro uchazeče
Holoubek trade s. r. o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

Kuchař - Kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 14500 CZK měsíčně

Popis práce: výroba tech.náročných jídel, prodej stravenek, zodpovědnost za chod kuchyně. Práce je středně těžká, pracovní doba 7,5 hod./1 směna. Zájemcům bude umožněna návštěva
SPORTEN, a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Obráběč kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 13000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce Tovární 2, Batelov. Pracovní náplň: - obrábění válců - honování, lapování, roubíkování a ruční práce
MOTORPAL, a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

obsluha technologické linky, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 13500 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení

ENVITERM a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

odborný referent / vrchní referent Oddělení vymáhací, Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - 18170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 26. 2. 2016 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Operátor elektroerozivní hloubičky - Velké Meziříčí, Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - 20000 - CZK měsíčně

Náplň práce: Obsluha hloubičky, nastavení vhodné obráběcí technologie, upínání, doměřování korekcí, opravy forem
JOPP Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Optimalizátor PPC kampaní - marketingový specialista, Specialisté v oblasti marketingu - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce Jihlava. Dobrou úroveň práce s PC (MS Office, především Excel), praxi se zakládáním, správou a vyhodnocováním PPC kampaní v Google Adwords,
MARKETING REVOLUTION s.r.o. - 2016-04-22 - Kraj Vysočina

Osobní bankéř/ka - Chotěboř, Finanční poradci specialisté - 18000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: marketa.ruskova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pomocní pracovníci při výrobě hokejových holí, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Zdeněk Bláha - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

PRODAVAČ/KA DEICHMANN-OBUV - Žďár n.S., Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 5700 - CZK měsíčně

Největší evropský prodejce obuvi Deichmann hledá do svého týmu prodavače/ku na zkrácený pracovní úvazek min. 15 hodin týdně. Náplň práce: o proaktivní prodej,
DEICHMANN-OBUV s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - JIHLAVA, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě JIHLAVA. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 15500 CZK měsíčně

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Požadujeme: - platný ŘP sk. C - profesní průkaz - praxe v mezinárodní dopravě vítána - výpis bodového konta řidiče - výpis z rejstříku
EIT TRADING s.r.o. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

řidič VZV , Řidiči vysokozdvižných vozíků - 9300 - 13000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Práce pro chráněné dílny vhodná pro OZP, spolehlivost, ochota pracovat, nutná praxe na VZV - oprávnění zajistíme i proplatíme, nástup možný dle dohody. Telefonický
COPRA luc s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

seřizovač CNC strojů, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 21500 - CZK měsíčně

znalost programování CNC, pracovat dle výkresové dokumentace, základní znalost MF Office, oprávnění na VZV, samostatnost, spolehlivost, důslednost, schopnost práce v týmu, nabízíme:
BJS Components s.r.o. - 2016-03-12 - Kraj Vysočina

stavbyvedoucí, Řídící pracovníci stavebního provozu - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

Vanderlaan s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

TECHNIK/ČKA - SEŘIZOVAČ/KA, OBSLUHA STROJŮ - Nové Veselí, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Hledáme technika/seřizovače pro přípravu a obsluhu strojů v kartonážní výrobě. Vhodné spíše pro muže - zvedání těžkých břemen. Požadujeme: vzdělání technického
EFKO - karton, s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

Technik - elektro, Technici zeměměřiči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici kartografové, zeměměřiči a pracovníci v příbuzných oborech
Pro naši firmu hledáme kandidáta na pozici Technik- elektro pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí. Požadujeme časovou flexibilitu, samostatnost,
GEOHUNTER, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

TECHNIK KVALITY - ZÁKAZNICKÁ KVALITA, Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim
NEA engineering s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

technolog, Strojírenští technici technologové, normovači - 30000 - CZK měsíčně

- rozhodování o způsobu výroby dané součástky, výpočet strojních časů (kusová výroba) - praxe podmínkou (nejlépe ve výrobě potravinářských strojů)
Gabmar s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ZEDNÍK / SÁDROKARTONÁŘ - Velké Meziříčí, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 25000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Firma VÝTAHY, s.r.o., Velké Meziříčí přijme do pracovního poměru zedníka příp. sádrokartonáře pro drobné zednické práce při montážích výtahů.
VÝTAHY, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina