Práce SAMOSTATNÝ/-NÁ ODBORNÝ/-NÁ ASISTENT/-KA - Žďár nad Sázavou, Odborní asistenti v administrativě Kraj Vysočina Bc. Jan Krpálek - nabídky práce

SAMOSTATNÝ/-NÁ ODBORNÝ/-NÁ ASISTENT/-KA - Žďár nad Sázavou, Odborní asistenti v administrativě

Hledáme asistentku/asistenta pro středně velký tým finančních poradců a regionálního ředitele ve Žďáru nad Sázavou.Nabízíme špičkové a stabilní zázemí společnosti FINREA. Jen pro Vážné zájemce se zkušenostmi. Pracovali jste v bance či pojišťovně? Máte zkušenosti jako finanční poradce nebo pojišťovací poradce? Uzávěrka uchazečů úterý 23.8.2016 do 12.00 na výše uvedený email. Nutnost zaslání CV. CV napište svými slovy Vaše pracovní zkušenosti,co znáte,co umíte. Náplňí naši společnosti FINREA (www.finrea.cz) je poskytovat finanční poradenství fyzickým i právnickým osobám,realitní činnost v rámci spolupráce se společností Fincentrum a.s.(www.fincentrum.com) Platové podmínky: nástupní plat 18 000 Kč, po úspěšném zapracování + odměny. Charakteristika zájemce: poptáváme člověka s energií, který má rád lidi.Musí Vás práce bavit. V našem oboru je důležitá bezúhonnost,loajalita,samostatnost,důslednost,zodpovědnost,příjemná komunikace. Pracovní zařazení: Asitentka regionálního ředitele v Regionálním finančním a realitním centru. Hlavní náplní práce: propočty finančních, pojišťovacích a investičních produktů. Nutná znalost principů produktů bankovnictví, pojišťovnictví. Vysoká znalost systémů(Outlook,World,Excel,Power Point). Komunikace s bankami, pojišťovnami, investičními společnostmi. Komunikace s klienty. Komunikace s týmem finančních poradců a realitních makléřů. Realitní zkušenosti výhodou. Reprezentativní vystupování. Výhodou pro Vás je: Certifikace od ČNB na úrovni PPZ a VZ. Řidičské oprávnění sk.B.Nutná vysoká počítačová vybavenost (Outlook,World,Excel,Power Point). Znalost produktů: stavební spoření,úvěry ze stavebního spoření,hypotéční úvěry,penzijní připojištění,životní pojištění,úrazové pojištění,pojištění majetku.Znalost investic výhodou.Znalost procesů realitního makléře výhodou. Způsob prvního kontaktu - zaslání CV, následně zájemcům bude zaslána informace emailem.

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Bc. Jan Krpálek

Forma kontaktu: Bc. Jan Krpálek

Job krátký popis: Odborní asistenti v administrativě

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

brusič - strojírenský dělník, Brusiči nástrojů a kovů - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA , Pracovníci ve službách a prodeji - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji

Líšenský Dvůr s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

Expedient, Úředníci ve skladech - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce Jihlava, Jiráskova 94. Jedná se o práci na tři směny se speciální pracovní dobou, na brzkou ranní - tj. od 2,30 do 10,30, od 6 do 14 a od 13 do 21 hodin. + občasné
Moravia Lacto a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

HR Specialist, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pro našeho klienta působící v oblasti výroby, hledáme zkušeného a aktivního HR Business Partnera, který bude mít na starosti: - kompletní
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

KLEMPÍŘ/KA - celá ČR, Stavební klempíři - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Práce po celé ČR, na střechách. Nabízíme: - zvláštní prémie. V případě zájmu volejte od 7 do 20 hod na tel. číslo: 603
GMJ spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15070 CZK měsíčně

Typické činnosti vykonávané na této pozici: • podílí se na přípravě jídel, teplých i studených pokrmů, moučníků, příloh a polévek, dietních jídel
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

Lektor, - ka kurzu \" Cukrářské dekorace \", Lektoři dalšího vzdělávání - 375 - CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
Hledáme zkušeného lektora pro kurz " Cukrářské dekorace ". Školení proběhne v 2. pol. června, celkem bude 10 dnů školení. Obsahem kurzu bude výroba cukrářských dekorací,
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

MONTÉR (MONTÉR MECHANIKY TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ A ZAŘÍZENÍ), Montážní dělníci mechanických zařízení - 25000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
*Pobočka: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, BRNO Náplň práce: - montáž mechaniky nových technologických celků a zařízení a jejich uvádění do provozu, opravy a renovace starých
DEL a.s. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Obsluha obráběcích strojů, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 24000 - 27000 CZK měsíčně

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

Grafton Recruitment s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 12500 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

INAPA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pomocný dělník na stavbě, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

PLAJ HB, výrobní družstvo - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

NÁBYTEK POHODA s.r.o. - 2016-02-23 - Kraj Vysočina

pomocný stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - 20000 CZK měsíčně

- místo výkonu práce: celá ČR - vyučení v oboru není podmínkou, stačí zájem o práci ve stavebnictví - měsíc DPP, poté pracovní poměr, či práce
Jiří Němec - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Pracovník, pracovnice výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 12500 - CZK měsíčně

ITW CONSTRUCTION PRODUCTS CZ s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

prodavač/ka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 71.6 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Robert Glos - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

prodavačka květin - floristka, Zahradníci floristé a květináři - 10500 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
Pracoviště Telč, prodavačka květin, pracovní doba 8-17 hod a každou druhou sobotu od 8 - 11:30 hod. Vyučení v oboru nebo rekvalifikace, trestní bezúhonnost, spolehlivost,
MultiMarket Telč, spol. s r.o. - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

ŘEZAČ, SKLADNÍK, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Požadujeme vzdělání technického směru, manuální zručnost, svědomitost, pečlivost, pracovitost a ochotu učit se novým věcem. Náplň práce:
TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 15500 CZK měsíčně

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Požadujeme: - platný ŘP sk. C - profesní průkaz - praxe v mezinárodní dopravě vítána - výpis bodového konta řidiče - výpis z rejstříku
EIT TRADING s.r.o. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

SEŘIZOVAČ CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 21000 - 33000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 58. Náplň práce: Samostatně provádí seřizování strojů (Tornos, Star) a stanovuje pracovní kroky a metody. Eviduje technická
Decoleta, a.s. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Seřizovač vstřikovacích lisů na plasty - Velké Meziříčí, Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: výměna vstřikovacích forem, seřízení lisu včetně periferních zařízení, řešení problémů ve výrobním
JOPP Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ŠIČKA, ŠVADLENA ODĚVNÍ KONFEKCE - SPORTOVNÍ ODĚVY PRO SNOWBOARD, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10200 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný ihned. Vyučení v oboru není podmínkou - zaučíme. Pracovní doba 6,00 - 14,30 hod. Možno i formou brigády na dohodu o provedení
Iveta Hrůzková - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Plandry E3. Pracovní náplň: • Příjem a výdej materiálu z a do výroby • Manipulace se zbožím fyzicky a s VZV • Inventury tzn. odpovědnost za fyzický
STAALBOEK s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 22000 CZK měsíčně

Kühtreiber, s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

strojní zámečník - montáž strojů - externí montáže, Zámečníci strojů - 130 - CZK za hodinu

- montáž především potravinářských strojů, externí montáže v zahraničí - zakázková výroba, znalost čtení z výkresů
B e H o spol. s r. o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 9000 - 10000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

COOP družstvo Velké Meziříčí - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 9100 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce prodejna COOP Babice. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 9100,- Kč. formou podílové mzdy. Praxe v oboru výhodou. Pracovní doba dle plánu
COOP družstvo HB - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

Zdravotně sociální pracovník, Sociální pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) - 13920 - 20970 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Zájemci předloží písemnou žádost o zaměstnání a životopis, které musí obsahovat tyto náležitosti: • jméno, příjmení, titul zájemce, • datum narození
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-04-28 - Kraj Vysočina