Práce SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A TISKOVÝCH ZAŘÍZENÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií Královéhradecký kraj SENTA, spol. s r.o. - nabídky práce

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A TISKOVÝCH ZAŘÍZENÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A TISKOVÝCH ZAŘÍZENÍ - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pružná pracovní doba, nástup 1. 7. 2016, pracoviště Hradec Králové - Náplň práce: instalace administrace a správa Windows server 2012, 2008, 2003; instalace administrace a správa Windows 10, 8, 7 - Požadujeme: min. ÚSV vzdělání, znalost aplikaci MS Office, znalosti síťové infrastruktury, mechanická zručnost, profesionální přístup při jednání se zákazníky, ŘP sk. B, znalost anglického jazyka vítána - Nabízíme: profesní růst, stravenky, zvláštní odměny - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky (zaučíme) - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: prace (at) senta.cz

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 40000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SENTA, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Jiří Šrámek

Job krátký popis:
Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik - řidič, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (HOTEL BONATO), Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petra Chaloupková - 2016-05-12 - Královéhradecký kraj

Dělník kovovýroby, Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - 13500 - 15000 CZK měsíčně

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce na razicím zařízení a další manuální kovodělnické práce ve výrobě POŽADUJEME: - manuální
PowerJob s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

KALKULANT/-KA / ROZPOČTÁŘ/-KA, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
KALKULANT/-KA / ROZPOČTÁŘ/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned - Požadujeme: ÚSO vzdělání - Nabízíme:
YATE spol. s r.o. - 2016-03-20 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 18000 CZK měsíčně

KUCHAŘ - KA - vyuč. v oboru, praxe v oboru 5 let, schopnost samostatné práce, práce v ALA CARTE restauraci převážně české kuchyně, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost, možno plný nebo zkrácený
MODAD s.r.o. - 2016-05-19 - Královéhradecký kraj

Kvalifikovaný/á učitel/ka 1. stupně ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol - 5400 - 6590 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Kontakt zasláním životopisu na e-mail zs.potstejn (at) seznam.cz nebo telefonicky. - VŠ - zkrácený úvazek (cca 6 hod. přímé práce týdně) - vhodné i pro ženy na MD - snahou zaměstnavatele
Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

Masér - ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

SpindlMAX, s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/-ICE (PLASTOVÁ OKNA), Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: montáž plastových oken a jednotlivých doplňků - Požadujeme: min. nižší střední
Okna Macek a.s. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ pro region středních, západních a jižních Čech + část Prahy, Obchodní zástupci - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsme českým zpracovatelem přírodního a konglomerovaného z Hradce Králové. Pro svou rozvíjející se síť spokojených zákazníků hledáme aktivního
Bruno Paul, a.s. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - POKLADNÍ (DPP), Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 88 - CZK za hodinu

Obsluha čerpacích stanic
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - POKLADNÍ - Dohoda o provedení práce - brigáda, zkrácený úvazek dle potřeby - Požadujeme: příjemné a komunikativní vystupování, zdravotní
Jitka Hlaváčová - 2016-03-16 - Královéhradecký kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera (at) matrix-as.cz. - ÚSO - práce na CNC obráběcím stroji při výrobě dřevěných oken - základní
MATRIX a.s. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

Ošetřovatel/ka dojnic - dojič/ka, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 16000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Kontakt telefonicky nebo e-mailem melounova (at) pzdohnisov.cz - SOU - praxe v oboru vítána, není podmínkou - možnost zaučení - řidičský průkaz sk. "T"
Podorlické zemědělské družstvo - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

Pomocný/á pracovník/ice na venkovní práce , Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 7500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP/OZZ. Kontakt e-mailem petovska (at) neratov.cz nebo telefonicky. - úklid kolem objektu, údržba zelených ploch - terénní úpravy - výsadba a péče o květiny a keře v okolí
Sdružení Neratov, o.s. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Pomocný kuchař- ka, Pomocní kuchaři - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Petr Vraspír - 2016-05-06 - Královéhradecký kraj

REFERENT/-KA - STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA, Ostatní stavební technici - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Stavební technici
REFERENT/-KA - STAVEBNÍ TECHNIK, odbor stavební - PP na dobu neurčitou, termín nástupu není stanovený - Charakteristika pozice: zajišťování výkonu státní správy v přenesené
Statutární město Hradec Králové - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

REFERENT/-KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Nástup možný ihned. Náplň práce: vyřizování zakázek; zajišťování přeprav; komunikace s dopravci; administrativní práce; zadávání dat do systému.
Hašpl a.s. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

ŘEZNÍK/-CE - PRACOVNÍK/-CE DO VÝROBY, Řezníci a uzenáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
ŘEZNÍK/-CE - PRACOVNÍK/-CE DO VÝROBY - pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte na tel.: 605555260 p. Čeřovský Karel nebo pište na e-mail: k.cerovsky (at) masojicin.cz.
Maso Jičín s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA C+E VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 22000 - 30000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA C+E VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, noční provoz, jízdy po ČR s návratem do HK - Požadujeme:
CM TRANSPORT TACHOV s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA MKD , Řidiči tahačů - 32000 - 42000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA MKD - Pracoviště EU. V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: uctarna (at) translogistic.cz, bližší informace na tel.: 774181170 nebo 731535599 pí
Trans Logistic CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 17000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
ŘIDIČ/-KA vozidla do 3,5 t - rozvoz masných výrobků (nakládka a vykládka). Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.1.2017) s možností prodloužení.
SKALIČAN a.s. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 26000 - 28000 CZK měsíčně

Požadavky: min. 2 roky praxe, řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, platná zdravotní prohlídka řidiče, psychotesty, digitální karta do tachografu,
Jiří Formánek - 2016-04-15 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/KA VZV, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
ŘIDIČ/KA VZV - pracoviště Jičín. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: info (at) novasobotka.cz, nebo volejte v době od 6:00 do 14:30 hod. na tel.: 493 571 521 pí Hrdinová. Případně se dostavte
NOVA, a.s. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

Řidič vnitrostátní dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 24000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ vnitrostátní doprava - ŘP skupiny C, E, profesní průkaz řidiče, praxe 6 - 12 měsíců, prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
RODOS V+J Teodoridis s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Seřizovač strojů, tiskař, Tiskaři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
SEŘIZOVAČ STROJŮ, TISKAŘ- vzdělání se strojním zaměřením ( např. seřizovač, mechanik strojů, tiskař), manuální zručnost, spolehlivost. Náplň práce: obsluha stroje, seřizování,
MILCOM a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 18000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA - PP na dobu neurčitou, nástup od 2. 5. 2016 - Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro nebo mechanik, ŘP sk. B, vyhláška 50/1978, manuální zručnost - Nabízíme:
TONSTAV-SERVICE s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

SKLADNÍK/-ICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - CZK měsíčně

SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, místo pracoviště Pardubická 216/77, 500 04 Hradec Králové 4 - Požadujeme: vyučení, VZV,
Kartáče Souček, s.r.o. - 2016-03-04 - Královéhradecký kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

SWBC - service, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Svářeč, Svářeči - 100 - 160 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

NN STEEL s.r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK / ÚKLIDOVÁ PRACOVNICE, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 3000 - 3000 CZK měsíčně

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek. Nástup i pracovní dobu lze dohodnout. Před nástupem je potřeba doložit
RPM Service s.r.o. - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj