Práce Sítotiskař, Tiskaři Kraj Vysočina AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Sítotiskař, Tiskaři

Místo výkonu práce Jihlava, Červený Kříž 266. Seřizování a obsluha sítotiskového stroje Samostatná tiskařská činnost Práce vhodná pro ženy a muže., Jiné výhody - penzijní připojištění, příspěvek na stravování

Minimální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AKI ELECTRONIC, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Milan Marek

Job krátký popis: Tiskaři

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

52232, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

LAPEK, a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

Dělník na výrobních strojích, Strojírenští kovodělníci - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Plandry 3. Práce převážně na výsekových a sekacích strojích, vyučení a praxe na sekacích strojích
STAALBOEK s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

MobilBonus s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka nebo pomocný/á kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 14500 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Brněnská 74, Jihlava. Na naši provozovnu do Jihlavy hledáme vhodné kandidáty/tky na pozice kuchař/ka a pomocný/á kuchař/ka - možno i na zkrácený úvazek.
EUREST, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/-KA STUDENÉ KUCHYNĚ - Žďár nad Sázavou, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - 16500 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

GTH catering a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Mitrovský Dvůr, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mitrovský dvůr, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mechanik provozní údržby, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 17500 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: provádí přestavby a nastavení strojů provádí drobné opravy, údržba provozních prostředků seřizování
FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

mistr škrobárenské výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - 25000 - 28000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Amylon, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce Humpolecká 5, Jihlava. Charakteritstika pozice: • řídí poptávkové řízení na položky přiděleného sortimentu • podílí se na reportingu
MOTORPAL, a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

OPERÁTOR VÝROBY - KOVOVÝROBA, Zámečníci strojů - 17000 - CZK měsíčně

Zámečnické práce, výroba potrubí a konstrukcí. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na stravování.
EDAS s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Podlahář, pokladač podlahových krytin Pelhřimovsko, Podlaháři (kromě parketářů) - 18000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
Přijmeme do pracovního poměru podlaháře pro pokládku koberců,PVC, vinylu a plovoucích podlah. Jsi manuálně zručný, samostatný, flexibilní a ochotný cestovat? Přidej se k nám
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA - Nové Město na Moravě, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 80 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Náplň práce: přípravné práce v kuchyni, úklid kuchyně. Požadujeme: zodpovědný a aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, pracovitost. Místo výkonu práce:
MHA, s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

PRACOVNICE NA ÚKLID A PŘÍPRAVU SNÍDANÍ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 65 - 85 CZK za hodinu

Jedná se o brigádní činnost. Budete pracovat v příjemném kolektivu. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost, časovou
Accomo s.r.o. - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

Pracovník fyzické ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory. Možnost i zkráceného úvazku. Místo je vhodné pro OZP - jedná se o chráněné pracovní místo. Náplň práce:
BOS Personal & Security Agency s.r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent/ka - Velké Meziříčí, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 10500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: - přímá práce s uživateli služby v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace Nabízíme: - práci na částečný úvazek (0,75) nebo dohodu o
Diecézní charita Brno - 2016-05-22 - Kraj Vysočina

řezník, Porážeči zvířat, bourači masa - 15000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

##pracodawca## - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič autobusové dopravy, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Řidič autobusové dopravy Humpolec, Pelhřimov a okolí. Požadujeme: ŘP sk. D, profesní průkaz, digitální kartu, psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost k řízení autobusu,
ICOM transport a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Řidič sk. C, E s profesním průkazem, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Žula Rácov,s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ - ZÁVOZNÍK, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18400 - CZK měsíčně

Požadujeme ŘP sk. C + profesní průkaz. Zaměstnanecké výhody: 13 a 14 plat, stravenky. Kontakt: - telefonicky: Petr Sehnal, 603 446 538 - e-mailem: p.sehnal (at) esko-t.cz - osobně:
ESKO-T s.r.o. - 2016-03-06 - Kraj Vysočina

Skladník dělník- bez obsluhy VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14900 - 16900 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Červený Kříž 283. Místo vhodné jako letní brigáda !! Náplň práce: - manipulace se zbožím (příjem/výdej) - manipulace s
Weindel Logistik Service ČR, spol. s r.o. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

Školník, Správci objektů - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Správci objektů

Základní škola Želiv, okres Pelhřimov - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

strojírenský kovodělník, Strojírenští kovodělníci - 10000 - CZK měsíčně

APS, Světlá nad Sázavou a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

STROJNÍK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ, Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů - 19500 - 23000 CZK měsíčně

ŽĎAS, a.s. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

ŽĎAS, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

STROJNÍK, Obsluha razicích strojů, štítů, strojníci tuneláři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha důlních zařízení (včetně horníků)

Outulný VHS spol. s r.o. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

technik rostlinné výroby, Technici agronomové - 25000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství

Zemědělské družstvo Maleč - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY- Dolní Heřmanice, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 5600 - 6000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Vychovatel/ka, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Odloučené pracoviště Janštejn, Janštejn 138, 588 52 Horní Dubenky Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 - 2016-05-20 - Kraj Vysočina