Práce Skladník/ice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Královéhradecký kraj BEDNAR FMT s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Skladník/ice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt telefonicky nebo e-mailem petra.vondrackova (at) bednarfmt.com. - SOU - vazačský průkaz podmínkou - vhodné i pro absolventy - PP na dobu určitou s možností prodloužení - příspěvek na stravování, dovolená navíc.

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BEDNAR FMT s.r.o.

Forma kontaktu: Petra Vondráčková, mzdová účetní

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 702 210 639,494 511 415

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Remy Gastro s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, třísměnný provoz - Náplň práce: práce na dělících linkách plechu - Požadujeme: ÚSO vzdělání
Ferona, a.s. - 2016-02-19 - Královéhradecký kraj

elektrikář/ka slaboproud, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Pracoviště Jičín. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: a.vojtisek (at) vsvconnect.cz Požadujeme SOU s výučním listem, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky
VSV connect, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Fakturant - ka, Fakturanti - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

NN STEEL s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vratislav Říha - 2016-05-28 - Královéhradecký kraj

KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK / KVALIFIKOVANÁ PRACOVNICE V OBLASTI ZAKLÁDÁNÍ ZELENĚ A ÚDRŽBY ZELENĚ, Zahradní technici - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Jedná se o práce v terénu - zahradnické práce, práce s technikou. Místo vhodné i pro absolventy. Požadavky: min. vzdělání - vyučení
Okrasné zahrady arboristika s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Lektor jazyků, asistent, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 25000 - CZK měsíčně

Lektoři jazyků
LEKTOR JAZYKŮ, ASISTENT Požadavky: angličtina - rodilý mluvčí - místo výkonu: Vrchlabí, Praha Náplň práce: lektor-výuka jazyků, překlady, korektura textů, marketingové služby, komunikace
Ing. Gabriela Place - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE, Pomocní montážní dělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou (také možnost DPP/DPČ); pružná pracovní doba; nástup možný ihned; montáže po celé ČR, převážně však VČ kraj a Praha
KLIMACOOL s.r.o. - 2016-05-05 - Královéhradecký kraj

Obsluha strojů na bělení, barvení a čištění a úpravu tkanin, Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na bělení, barvení a čištění tkanin
OBSLUHA STROJŮ NA BĚLENÍ, BARVENÍ A ČIŠTĚNÍ A ÚPRAVU TKANIN Nabízíme: dotované stravování, 5 týdnů dovolené, 1.000,-Kč/měs.,
MILETA a.s. - 2016-02-26 - Královéhradecký kraj

Obsluha vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 10300 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

ASTUR & QANTO s.r.o. - 2016-04-13 - Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Pomocní kuchaři - 12500 - 16000 CZK měsíčně

Pomocný kuchař / pomocná kuchařka - pravá ruka hlavního kuchaře. Nástup možný ihned. Požadavky: šikovnost, pracovitost. Kontakt - p. Polášek Roman, tel.: 777 828 367, e-mail: hotelnamyte (at) tiscali.cz
3 R GASTRO s.r.o. - 2016-05-12 - Královéhradecký kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Pracovník v sociálních službách, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 12840 - 19310 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - vzdělání v oboru nebo ÚSO s maturitou a rekvalifikační kurz dle zák. 108/2006 Sb. o sociálních službách, povinné očkování
Barevné domky Hajnice - 2016-02-25 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA V PRODEJNĚ S BARVAMI, Prodavači v prodejnách - 13300 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA V PRODEJNĚ S BARVAMI - PP na dobu určitou 6 měsíců s možností proloužení, nástup červen 2016 - Náplň práce: mezi Vaše úkoly bude patřit prodej, obsluha a poskytování
Václav Hlásek - 2016-04-27 - Královéhradecký kraj

PRODEJCE/-KYNĚ - POMOCNÁ SÍLA PRO STÁNKOVÝ PRODEJ RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Místo výkonu práce je Dolní Adršpach - SKÁLY. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.10.2016). Místo vhodné i pro absolventy. Před návštěvou
Ludvík Jánský - 2016-03-31 - Královéhradecký kraj

PROJEKTANT/-KA V OBORU MOSTY A INŽENÝRSKÉ KONSTRUKCE, Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
PROJEKTANT/-KA V OBORU MOSTY A INŽENÝRSKÉ KONSTRUKCE - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, pružná pracovní doba, nástupní hrubá měsíční
TRANSCONSULT s.r.o. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

Provozní pracovník ubytovacího zařízení, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 17000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Nástup co nejdříve. Možná domluva i na kratším úvazku. Požadujeme: základní znalost práce na PC, znalost jazyků (angličtina, němčina výhodou,
Horské chaty s.r.o. - 2016-03-18 - Královéhradecký kraj

Řidič/ka nákladního automobilu do 7,5 t s přívěsem, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Kontakt telefonicky nebo e-mailem petra.kapucianova (at) energomontaze.cz. - přeprava materiálu na stavby - ZŠ/SOU - řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz - odpovědnost, časová
Energomontáže Votroubek s.r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA - SKLADNÍK/-ICE, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 24000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA - SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. C, profesní průkaz, praxi v řízení, příjemné
K.T.O. International spol. s r. o. - 2016-02-22 - Královéhradecký kraj

STAVBYVEDOUCÍ/MISTR/-OVÁ ZEMNÍ PRÁCE, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 28000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
STAVBYVEDOUCÍ/MISTR/-OVÁ ZEMNÍ PRÁCE - dozorování provádění zemních prací, kabelové stavby, vodovod, kanalizace, meliorace
MATEX HK s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA, Stavební technici - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: ČR (zejména oblat Moravy) - Náplň práce: řízení a koordinace jednotlivých zakázek
FERI, s.r.o. - 2016-03-05 - Královéhradecký kraj

STRÁŽNÝ/-Á, Pracovníci ostrahy, strážní - 10300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
STRÁŽNÝ/-Á - Bezpečnostní agentura FALANX PATRON s.r.o. přijme pracovníky/-ice ostrahy - PP na dobu neurčitou, nebo možnost spolupráce na DPP, možnost vlastního plánování služeb,
FALANX PATRON spol. s r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

účetní, Účetní všeobecní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt zasláním životopisu na e-mail e.smidova (at) tiscali.cz nebo telefonicky. - ÚSO - praxe v oboru - PP na dobu určitou 2 roky s výhledem prodloužení na dobu neurčitou - v případě využití dovedností
Farní charita Rychnov nad Kněžnou - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

ÚDRŽBÁŘ/-KA - TECHNICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE, Provozní zámečníci, údržbáři - 7000 - 8000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ÚDRŽBÁŘ/-KA - TECHNICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup květen 2016 či dle dohody, zkrácený úvazek 20 hod. týdně
Knihovna města Hradce Králové - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

uklizeč/ka, pomocná síla, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 12000 - 15000 CZK měsíčně

UKLIZEČ/KA, POMOCNÁ SÍLÁ - pracoviště Sobotka. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: pizzeriemastal (at) seznam.cz, bližší informace na tel.:
CATERING SOBOTKA s.r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

Vedoucí restaurace, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 20000 - 30000 CZK měsíčně

SpindlMAX, s.r.o. - 2016-04-29 - Královéhradecký kraj

VŠEOBECNÝ/-Á ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 120 - 120 CZK za hodinu

VŠEOBECNÝ/-Á ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 30 hod. týdně - Požadujeme: ÚSO vzdělání,
Alena Cabicarová - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Zámečník, Zámečníci strojů - 100 - CZK za hodinu

ZÁMEČNÍK -vyuč. v oboru, svářečské zkoušky jakéhokoliv zaměření výhodou, VZV a ŘP skupiny C výhodou, náplň práce: práce
PORFIX CZ a.s. - 2016-05-15 - Královéhradecký kraj

ZEDNÍK/ZEDNICE, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 14000 - 22500 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
ZEDNÍK/ZEDNICE - Pracoviště Cerekvice nad Bystřicí. V případě zájmu volejte v PO - PÁ v době od 8:00 do 15:00 hod na tel.: 602 654 557 p. Suchý. Požadujeme základní, nižší střední
Zdeněk Suchý - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj