Práce SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Kraj Vysočina ADW FEED, a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: - Vedení skladu surovin a obalů - Přejímání zboží od dodavatelů - Realizace a hlídání inventury skladu - Optimalizace zásob - Výdej ze skladu, dávkování komponentů do výroby Požadavky - SŠ, SOU vzdělání - Odpovědnost, spolehlivost, flexibilita - Samostatná práce - Komunikativní typ - Řidičský průkaz sk. B - Oprávnění na VZV výhodou ( možno dodělat) Nabízíme - Práci na HPP ve stabilní české společnosti - Zajímavé mzdové ohodnocení - Závodní stravování - Zaměstnanecké benefity - Práci v mladém kolektivu - Možnost vzdělávání a zvyšování kvalifikace Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, osobní ohodnocení

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ADW FEED, a.s.

Forma kontaktu: Miroslav Nováček

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - Žďár n.S., Mechanici a opraváři osobních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Auto Rosecký s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Doplňovač zboží - třídič, Doplňovači zboží - 12600 - CZK měsíčně

Doplňovači zboží
Místo výkonu práce Jihlava, Brněnská 74. Jednosměnný provoz s postupnými nástupy, nerovnoměrně rozvržená prac.doba včetně víkendů. Fyzicky náročná práce. Navýšení
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

finanční referent/ka - pokladní, Pokladníci na poštách - 6990 - 10535 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech

Obec Oudoleň - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

konstruktér - výpočtář, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 30000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: zpracování tepelných a pevnostních výpočtů, zpracování protokolů a návrhů úprav konstrukční dokumentace. Požadujeme: VŠ/SŠ technický směr
TENEZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michal Veselík - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Hledáme uchazeče do trvalého pracovního poměru. Zaměstnání v příjemném prostředí. Praxe v oboru výhodou. Poskytneme zaučení i praxi. Možnost ubytování. V případě
Gastro food service s.r.o. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Mitrovský Dvůr, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mitrovský dvůr, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

MATERIÁLOVÝ DISPONENT, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12800 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

PBS INDUSTRY, a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

OBSLUHA MANIPULAČNÍHO JEŘÁBU, Obsluha jeřábů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Ing. Josef Prajsner - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

Obsluha sítotiskových strojů, Tiskaři - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Tiskaři

ALLIVA, spol. s r.o - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

OSTRAHA - Žďár nad Sázavou, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Pharm Invest s.r.o. - 2016-04-22 - Kraj Vysočina

Paznehtář u skotu, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Popis práce: provádí se na farmách klientů po celé ČR, fyzicky náročná práce, svým charakterem vhodná pro muže. Požadujeme: manuální
SAFEL AGRO s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

PEKAŘ, Prodavači potravinářského zboží - 13500 - 13500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pomocná síla do kuchyně, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 60 - CZK za hodinu

Hotel Horní Dvůr s.r.o. - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

pracovník/ce v sociálních službách, Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - 5920 - 8915 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
- základní výchovná nepedagogická činnost, práce s klienty s mentálním a kombinovaným postižením, vyhledávání, organizování a provádění
Domov Háj, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

prodavač/ka ve specializovaném obchodě s tabákem a dop.sortimentem, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

PRODAVAČ, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Prodej v obchodě s náhradními díly, motodoplňky, motocykly, skútry, čtyřkolky. Technické znalosti v oblasti motocyklové problematiky, on-line katalogy, orientace v e-schopu s díly, zadávání
Ladislav Milostný - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

PROVOZNÍ PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY, Pracovníci v pohřebnictví - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci pohřebních služeb a balzamovači
Do zavedené pohřební služby hledáme provozního pracovníka. Požadujeme fyzickou zdatnost, bezúhonnost, schopnost a ochotu učit se novým dovednostem - zaškolení provedeme, časovou flexibilitu,
PIETAS - VYSIBLA s.r.o. - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

provozní v hotelu - ředitel, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

OC SKALKA s.r.o. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

Referent/ka obchodního týmu, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Náplň práce: Administrativní podpora obchodního týmu, příprava materiálů, komunikace s klienty Požadujeme: Dobré komunikační a organizační dovednosti, zodpovědný a proaktivní
Generali Pojišťovna a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Rozpočtář TZB, Rozpočtáři specialisté - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
- samostatná tvorba rozpočtů a cenových nabídek (TZB, vodo, topo, chlazení) - kontrola zaslané projektové dokumentace (podklad pro rozpočet), vytváří výkazy výměr - kompletace
ZYGMUNTSTAV, s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Rompa CZ s. r. o. - 2016-05-25 - Jihomoravský kraj

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE, Specialisté v oblasti sociální práce - 11000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
- do 8.8 2016 zaslat e-mailem strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma "Moje představa práce sociálního pracovníka
Diecézní charita Brno - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Sociální pracovník pro zařízení Následná péče Jihlava, Specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační
Diecézní charita Brno - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

Strojník, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Mezinárodní potravinářská výrobní společnost hledá pracovníka na pozici: STROJNÍK. Náplň práce: - seřizování
Pěkný - Unimex s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

strojník, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Václav Remar - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 33. Požadujeme zájem o práci, chuť učení novým věcem, komunikativnost, řidičský průkaz min B, výhodou
BOX - AUTO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina