Práce Soustružník CNC, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Kraj Vysočina JIHLAVAN, a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Soustružník CNC, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 54. Požadavky: •SOU - soustružník •práce na CNC výhodou •samostatnost, spolehlivost, pečlivost Náplň práce: •práce v systému Mazatrol •orientace v technické dokumentaci – výrobní postupy •obrábění přesných dílců – letecká výroba •průběžné měření parametrů Po zkušební době se mzda navyšuje., Jiné výhody

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JIHLAVAN, a.s.

Forma kontaktu: Iveta Budínová, personalistka

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka obchodního týmu, Sekretáři (všeobecní) - 18000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Přijmeme administrativní asistentku/asistenta na plný/částečný úvazek pro komunikaci s klienty, plánování schůzek a základní administrativní činnost. Vhodné i pro
Bc. Petr Slavík - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 11000 - 12500 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

PUMAX, spol. s r.o. - 2016-03-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR/KA - TOPENÁŘ/KA, Stavební instalatéři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
požadujeme:svářečský průkaz polyfůzní svařování, svařování plamenem, ŘP sk. B, praxe alespoň 2 roky, zájem o pracovní místo
PKS stavby a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LURU CZ s.r.o. - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ, Kuchaři speciálních diet - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Huan Do Duc - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

MISTR, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 19000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadavky: ÚSO technického směru, praxe v oboru, znalost práce s PC, znalost technické dokumentace, organizační a řídící schopnosti, flexibilita a iniciativní přístup k řešení
ŽĎAS, a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Montážní dělník výroby vzorníků interiérových materiálů, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 13500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Plandry 3. Montážní dělník – max. dvousměnný provoz, požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, chuť pracovat. Doprava z Jihlavy a zpět zajištěna.
STAALBOEK s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: - Aktivní vyhledávání nových partnerů a péče o stávající klienty, příprava objednávek, zpracování objednávek, skladová
URBAN SHOES s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Obsluha automatu na osazování SMD součástek a dávkovacího robotu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 94. Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru strojírenského nebo elektro zaměření - znalost práce s AutoCADem - znalost práce
AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Operátor / Seřizovač ohýbacího centra, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce - Pelhřimov. Pracovní náplň: - obsluha plně automatizovaného CNC ohýbacího centra Salvagnini s plným vybavením a přídavným robotem pro výbojové
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

OSTRAHA, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Znojemská 1382, Třebíč. KONTAKT POUZE TELEFONICKY PO - PÁ OD 9.00 - 15.00 HOD. Požadujeme: - příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou
Pharm Invest s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pekař/ka, Pekaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
- fyzicky náročná práce, noční směna 19:00 - 3:00 hod. - praxe v oboru výhodou, Jiné výhody - možnost zakoupení vlastních výrobků
Jiří Červinka - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POKRÝVAČ/KA - celá ČR, Pokrývači - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Pokrývači

GMJ spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Pracovník na posklizňové lince, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 19000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Zemědělská společnost Zhoř a.s. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

pracovník pro obsluhu nakladače, Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
- požadujeme: strojní průkaz (jeřábnický), řidičský průkaz skupiny C, práce ve dvousměnném provozu, nástup možný ihned, Jiné výhody
FERRUM s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka s inkasem - obslužný pult lahůdek, Prodavači potravinářského zboží - 15600 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Brněnská 74. Jednosměnný provoz s postupnými nástupy, nerovnoměrně rozvržená prac.doba včetně víkendů., Dovolená navíc, Jiné výhody
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Projektový specialista, Strojírenští technici technologové, normovači - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

Referent marketingu, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 22000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Servisní pracovník pro servis a spojování dopravních pásů, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

STZ-servis a.s. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Šička konfekce, spodního prádla, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jamné u Jihlavy č.p. 150 Výhodou praxe s šitím prádla, nutná praxe s šitím. Dopravu do místa pracoviště firma
A.G.J. - produktion, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Skladník linky třídění, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 126. Náplň práce: obsluha linky TŘÍDĚNÍ (kombajn), kontrola kvality jednotlivých frakcí třídící linky, obsluha přiděleného
ENVIROPOL s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Místo výkonu práce Jihlava, stavby v ČR. Požadujeme středoškolské vzdělání stavebního směru, výhodou vzdělání vysokoškolské,
VSM, spol. s r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Stavební technik, Stavební technici - 14800 - CZK měsíčně

Stavební technici

SETRA, spol. s r. o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Strojník, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
S.O.K. stavební, s.r.o., příjme strojníky. Požadujeme: vyučeni v oboru, praxe na pozici strojník, ochota cestovat. V případě zájmu zašlete životopis na personalista (at) sok.cz, bližší informace na
S.O.K. stavební, s.r.o. - 2016-03-12 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČKA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 59 - CZK za hodinu

Hledáme uklízečku na úklidové práce vnitřních prostor budov v kasárnách Sedlec - Vícenice u Náměště nad Oslavou. Dohoda o provedení
VV TOP s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

zahradník / zahradnice, Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - 15000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
- zahradník/zahradnice pro provoz zahradního centra - plné prac.nasazení, flexibilita, všeobecná manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování,
EKO TS s.r.o. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

zaměřovací technik, Ostatní stavební technici - 20000 - 35000 CZK měsíčně

- logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní
Okna Macek a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

ZOOTECHNIK - ZOOTECHNIČKA, Zootechnici - 18000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
Nástup možný ihned. Podmínkou je kladný vztah ke zvířatům, organizační schopnosti, samostatné rozhodování, časová flexibilita / možnost práce o víkendech/, zodpovědnost.
KLAS Jaroměřice, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina