Práce Stavební dělník izolatérských prací, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Jihomoravský kraj ROMEX s.r.o. - nabídky práce

Stavební dělník izolatérských prací, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Stavební firma přijme izolatéry - montéry plochých střech a izolací z asfaltových pásů a PVC fólií. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, fyzická zdatnost, odpovědnost. Zkušenost s prací s asfaltovými pásy a PVC fóliemi podmínkou.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ROMEX s.r.o.

Forma kontaktu: Šebesta

Job krátký popis:
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 24000 - 25000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
První kontakt emailem nebo telefonicky. (Po - Pá 8-15 hod.) Z důvodu navýšení zakázek nabízíme místa brusičů pro ruční broušení
IFE–CR, a.s. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

cenař/ka, přípravář/ka lešení, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplní práce bude zaměřování zakázek, návrh projektu k lešení, příprava CN, objednávek, komunikace se zákazníky,
Dalibor Horák s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Trivoli, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Dělník chemické výroby kosmetiky (obsluha strojů a zařízení), Obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Do zavedené společnosti na výrobu kosmetiky přijmeme pracovníky/pracovnice, šikovné, zručné ženy i muže s praxí na výrobní lince na jednoduchou
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

dělník pro přípravu a manipulační práce - pouze pro OZP, Pomocní dělníci ve výrobě - 4700 - 9300 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pouze pro OZP Požadované dovednosti: Manuální zručnost a spolehlivost. Náplň práce - lehká manuální práce, práce s papírem a elektromateriálem. Řidičský průkaz
TRADELIN s.r.o. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SPOLCENTRUM, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

30.3.2016 - vaření pro hosty penzionu a restaurace, příprava rautů a oslav. Min. vyučen (kuchař), praxe výhodou ale není podmínkou, ochota učit se novým věcem, spolehlivost. Možnost ubytování
Moraviarest, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ - vedoucí směny, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Jedná se o samostatnou práci v kuchyni domova pro seniory při přípravě teplých i studených pokrmů. Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou po dobu 1 roku s tříměsíční zkušební
Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Lakýrník/ce - stříkání vysokotlakým zařízením, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Nanášení nástřiku vysokotlakým zařízením dle výrobních postupů s ohledem na stav materiálu. Příprava nátěrových hmot, obsluha ruční lakovací stanice.
T Machinery a.s. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

montážní pracovník/ce, Montážní dělníci ostatních výrobků - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

ALUR trading, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pokojská v hotelu Bukovanský mlýn***, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 6000 - CZK měsíčně

Náplň Vaší práce: •Úklid pokojů •Úklid hotelových prostor •Další práce dle potřeby Naše požadavky: •Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
Region, spol. s r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy - pouze pro OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 80 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

STANDARD & QUALITY spol. s r.o. - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce ostrahy - strážný/á, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

Jedná se o ostrahu výrobního areálu, kontrola osob, vozidel, jednoduchá evidence, pochůzková činnost. Osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-008-E výhodou. Místa
C.I.D. service, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Ha NGUYEN THI THU - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

PRODEJCE NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
26..5.2016/ SŠ technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 5 let Dobrá znalost práce na PC (uživatelsky MS Office), výhodou znalost systému SAP, ŘP sk. B(sk. C výhodou).
AGROTEC a.s. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Řidiči tahačů - 25000 - CZK měsíčně

BRUS, spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

ALVIK, družstvo - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
18.7.2016/ ÚSO Aktivní znalost AJ slovem a písmem (B2), nadstandartní uživatelská znalost práce na PC, organizační schopnosti a časová flexibilita (ochota cestovat), ŘP sk. B. ochota učit se
N-tek, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
SEŘIZOVAČ NÁPLŇ PRÁCE: - obor: pneumatické prvky, automatizační systémy - obsluha, seřizování a částečné programování
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

ŠIČKA - ŠVADLENA - KREJČOVÁ - BRAŠNÁŘKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
2.2./15.12./11.11.2015 - šití konfekce a galanterie. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe na šicích průmyslových strojích podmínkou. Možnost zaměstnání
Ladislav HODONSKÝ - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

XLMX obchodní s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Správce operačního systému, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Požadované dovednosti . - pokročilé znalosti operačních systémů Microsoft (Windows 7-10, Windows Server 2008-2012) - pokročilé znalosti Microsoft Office - střední znalosti administrace Microsoft Active Directory,
MINISTERSTVO VNITRA - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

strážný/ná POUZE PRO OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 6500 - CZK měsíčně

PPH spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

svářeč CO2, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Kocman-Nečas, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Truhlář nábytkář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15500 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Hledáme do zakázkové výroby nábytku z Lamina truhláře-nábytkáře, řidičský průkaz typu B, mzda od 15500 + osobní ohodnocení.
Jaroslav Trs - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

učitel /ka 1. stupně, Učitelé na 1. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
První kontakt emailem nebo osobně - ZŠ a MŠ Chudčice od 8 - 13 hod. Výborný kolektiv, klidné prostředí, čerpání FKSP po 1 roce lze změnit na dobu určitou dle pracovních výsledků Místo
Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

úklid vysokoškolských kolejí - pouze pro OZP, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky 731 672 652 V prac. době od 8.00 do 15.00 e-mailem: lenkakoblizkova (at) seznam.cz Společnost GSUS a.s. je úklidová společnost s celorepublikovou působností.
GSUS absolutní čistota a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
15.1./27.11.2015 - řízení chodu prodejny a zodpovědnost za výsledky, vedení zaměstnanců, plánování docházky, řízení zásob, objednávání zboží.
FAST ČR, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

vedoucí účtárny, Hlavní účetní - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Předpoklady pro výkon funkce a požadavky na uchazeče: " minimálně středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením s maturitou, vysokoškolské vzdělání v magisterském
KRAJSKÝ SOUD V BRNĚ - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Velitel směny, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Bezpečnostní agentura přijme vedoucího směny na průmyslový objekt v Brně - Líšni. Požadujeme praxi, ŘP sk. B, znalost práce na PC, certifikát o kvalifikaci na pozici strážný. Nabízíme
ASG guard s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj