Práce Stolař, pomocný stolař, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Jihomoravský kraj Milan Schiller - stolařství, výroba nábytku - nabídky práce

Stolař, pomocný stolař, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Pracovní pozice: Stolař, pomocný stolař. Pracovní doba: 7:00 hod. - 15:30 hod. Praxe 1 rok Kontaktní osoba: Milan Schiller, e-mail: nabytek.schiller (at) seznam.cz

Minimální plat: 1

Jméno zaměstnavatele: Milan Schiller - stolařství, výroba nábytku

Forma kontaktu: Milan Schiller

Job krátký popis:
Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce na bankovní pobočce, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Svůj životopis nám zašlete na e-mailovou adresu eva.krenkova (at) bcas.cz. Práce se zákazníky na bankovní pobočce. Požadujeme: SŠ vzdělání čistý TR znalost práce s PC uživatelsky komunikační
Jana Hrušková - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

analytik/analytička II.Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitelky, Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí jinde neuvedení
Provádění systémových analýz složitých procesů detekce bezpečnostních událostí v rámci kybernetického operačního
Jihomoravský kraj - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

28.6/25.4.2016 - obsluha hostů. Min. vyučen (obor nerozhoduje), vhodné i pro absolventy. Možnost zaměstnání na HPP, DPP nebo DPČ. Benefity: prémie. Kontakt se zaměstnavatel tel. 608 342 291. Místo výkonu
Ivona Žůrková - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

S.M.K., a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

dělník/ce cihlářské výroby, Ostatní řemeslní pracovníci v keramice - 15000 - CZK měsíčně

Keramici a pracovníci v příbuzných oborech

TVARBET MORAVIA, a.s. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Dělník do truhlářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

DŘEVODÍLO Rousínov , výrobní družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Dělník v kovovýrobě, Strojírenští kovodělníci - 12500 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Strojírna Šanov spol. s r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - CZK měsíčně

Dobrý zdravotní stav. Znalost ukrajinské a ruské kuchyně. Samostatnost, spolehlivost. Zájemci se dostaví ve dnech Út a Pá mezi 9.00 až 10.00 hodinou na kontaktní adresu Koželužská
STEJK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 10200 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Práce přesčas a o víkendech. Prašné prostředí. Znalost práce s řídicími systémy (FAUNUC, HEIDENHEIM), programování CNC, znalost
Staves.cz, družstvo - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

montážní dělník - pouze pro OZP, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 10000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Požadované dovednosti Manuální zručnost, přiměřená fyzická zdatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly. Poznámka k volnému
META-PYRO, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování, dobrá verbální a nonverbální komunikace, práce s PC (WORD, EXCEL, PDF),
Lukáš Křetínský - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor frézky v tiskárně, Tiskaři - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
Zasílejte životopisy e-mailem s názvem pozice v předmětu na adresu: kandidat (at) srp-reklama.cz Požadované dovednosti vzdělání SŠ, znalost práce na PC - grafické programy, vysoké pracovní
SRP s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ, Pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

5.1.2016/ vyučen V případě praxe možno i bez vyučení. Pomocné práce v kuchyni, přílohy, polévky, příprava minutek i hotových jídel. Zdravotní průkaz. Možnost přespání
RUSTIKAL, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač /ka - pokladní, Pokladníci v prodejnách - 9075 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
První kontakt emailem. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, alespoň základní znalost práce na PC, vyučení a praxe v oboru prodavač /ka - výhodou. Místo výkonu
ROSA market s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka specialista, Prodavači smíšeného zboží - 69.2 - CZK za hodinu

Kontakt telefonicky Pondělí-pátek v čase 10:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem Datum nástupu do domluvě CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? Doplňování zboží, práce na pokladně, práce
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Referent registru smluv a likvidace cestovních náhrad, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16070 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: Znalost IT, důslednost Praxe výhodou Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost Termín nástupu lze dohodnout Mzda od 16 070 dle délky paxe Kontaktní osoba: Menoušková Taťána
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY - NÁKLADNÍ VOZIDLA, Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají - 30000 - 38000 CZK měsíčně

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají

Luděk Štork - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Řidič sklápěče, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Hledáme řidiče na sklápěče - profesní průkaz, digitální karta do tachografu, praxe v oboru min. 3 roky, ŘP minimálně skupina C, popř. E. plat od 30.000,-
Jiří Ulehla - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

samostatná účetní, se znalostí mzdového účetnictví, Mzdoví účetní - 20000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Pracovní pozice: samostatná účetní, se znalostí mzdového účetnictví Požadavky: znalost podvojného účetnictví - podmínkou znalost zákonů o DPH, účetnictví
Kv. Řezáč, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovač - operátor, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pokud jste technický typ, umíte číst technické výkresy, láká vás obsluha strojů a měření posuvným měřidlem Vám není cizí, můžete to být Vy, kdo posílí
DAIDO METAL CZECH s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Servisní poradce pro vozy VW/AUDI, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Náplň práce: příjem osobních a užitkových vozů na opravu do servisu, výdej vozů po opravě, plánování kapacity dílny, poradenství zákazníkům, péče
AUTO - BAYER, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladníci s manipulační technikou, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

skladník/ce, operátor/ka výroby, strojírenský dělník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pracoviště: Pánov 3925, 695 01 Hodonín. Náplň práce: skladník - zaskladňování a vyskladňování zboží, ovládání VZV. Operátor/ka výroby - komplementace
LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

skladník - úředník, Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

AEROSERVIS, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

STROJAŘ PRO ÚDRŽBU NÁSTROJŮ A STROJOVÉHO PARKU, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

5.9.2016/ Péče o výrobní nástroje a zařízení ve střední gumárenské výrobě. Praxe není nutná, zaučíme. Prac.
Primasil s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Uklízeči v ubytovacích zařízeních, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 7500 - CZK měsíčně

Vyhrazeno pro OZP Popis práce: úklid ubytovacích prostor ve Vyškově, práce v ranních hodinách, 6h úvazek denně (po - pá). Bližší informace
RANOB s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Vedoucí účtárny, odborník na program HELIOS Orange, Hlavní účetní - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

KODAP data, s.r.o. - 2016-05-07 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Stavební zámečníci - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
26.5/19.4.2016 - stavební zámečník, jednosměnný provoz, min. záklaní vzdělání s praxí v oboru nebo vyučen, ŘP sk B výhodou, zajištěné
STAVEX BV s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj