Práce Strojírenský dělník kovodělník, Strojírenští kovodělníci Plzeňský kraj Kdynium a. s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Strojírenský dělník kovodělník, Strojírenští kovodělníci

není nutná praxe ve strojírenství, rádi zaučíme, Dovolená navíc - 5 dní placeného volna navíc, Jiné výhody - příplatek na životní pojištění, Naturální výhody - Příspěvek na rekreaci

Minimální plat: 16500

Maximální plat: 18500

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: Kdynium a. s.

Forma kontaktu: Dana Sajlerová, účetní

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: neuvedeno

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 130 - 160 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO HELUS s.r.o. - 2016-06-27 - Plzeňský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Tomáš Zábraha - 2016-04-24 - Plzeňský kraj

AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

PTÁČEK - AUTOBUSY, s.r.o. - 2016-04-18 - Plzeňský kraj

dělník - obsluha strojů na zpracování armatur, Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů
Místo výkonu práce - Zbůch Aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem. Závodní stravování, příspěvek na penzijní
B & BC, a. s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

energetický poradce, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Poradenství v oboru energetika, správa klientů, vyhledávání nových klientů, administrativa. Zaměstnanecké výhody: služební automobil i k soukromným účelům, tablet, mobilní
Pavel Opava - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

FRÉZAŘ - práce na klasické frézce , Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Zasílat životopisy na e-mail: civisova (at) cz-carbon.cz Požadujeme: podmínkou je vyučení v oboru Obrábění kovů, zkušenosti ve strojírenské výrobě, praxe u frézy nutná, dobrý
CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

HYPOTEČNÍ, BANKOVNÍ PORADCE/KYNĚ, Odborní poradci v peněžnictví - 35000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček
HYPOTEČNÍ, BANKOVNÍ PORADCE/KYNĚ Náplň práce - konzultace s klienty, vypracovávání podkladů, zhodnocení žádostí klientů, vedení evidence, vypracovávání
Ing.Marcela Pichlerová - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

Jeřábník 16000,-, Obsluha jeřábů - 95 - 105 CZK za hodinu

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Jeřábník od 16000,-Kč Pro významný podnik hledáme šikovného jeřábníka s praxí Požadujeme: - Min.vyučení - Praxe v oboru - Jeřábnický
##pracodawca## - 2016-03-10 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA, min. vzdělání SOU vyučen v oboru, příprava jídel ve velkokapacitní kuchyni. Prac. doba od 5:00h., po-pá NABÍZÍME: strava zdarma Kontakt: Pressl Miroslav, tel.: 724 032 468, volat pouze
Miroslav Pressl - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9300 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Dvůr Roudná s.r.o. - 2016-03-02 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka pro vývařovnu v řeznictví, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vimperská masna, a.s. - 2016-05-15 - Plzeňský kraj

obsluha CNC obráběcího centra, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 90 - 120 CZK za hodinu

Obsluha strojů a zařízení, montéři
praxe ve stojírenství, samostatná orientace, systém Fanuc nebo Heidenhain Nadstandartní finanční ohodnocení, řada zaměstnaneckých výhod, doprava Plzeň - Příšov zajištěna firemními
GTW BEARINGS s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Pomocní pracovníci do truhlářské výroby, Pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

Jiří Kačena - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

potrubář, Potrubáři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce Dobré Štěstí 990, Dobřany. Praxe v oboru, samostatnost, ŘP sk. B, možnost i na DPP/DPČ. Vhodné i pro absolventy. Zájemci kontaktujte
Iron Production s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍK ELEKTRO – ÚDRŽBA LINKY NA VÝROBU PLECHOVEK, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 140 - CZK za hodinu

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
Uchazeče o zaměstnání budeme zvát na pohovor na základě předem doručeného životopisu s uvedeným názvem pozice, o kterou se zajímáte
Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

prodavač/ka - pokladní, Prodavači potravinářského zboží - 17000 - CZK měsíčně

Info paní Matulková 725 853 352, 379 422 331. Nástup možný ihned, úv. 37,5 hod/týdně, PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, smíšená mzda 17000,-Kč, nástupní příplatek
Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 80 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Jaroslav Šál - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

ŘEZNÍK V KAFILERNÍ VÝROBĚ, Řezníci a uzenáři - 25000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
ŘEZNÍK V KAFILERNÍ VÝROBĚ, zákl./vyuč. - možnost zaškolení, zručnost při práci s nožem, vytěžování a solení kůží (fyzicky
ASAVET a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ / skladník / operátor - prodejce Klatovy, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 19000 - 19000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Náplň práce: •Řízení malého dodávkového vozidla •Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
APM Automotive s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

řídící pracovníci v průmyslové výrobě , Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - 47000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Řízení dodavatelské kvality, Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
místo výkonu práce- Kožlany Náplň práce: - komunikace s dodavateli (řízení reklamací) - řízení vstupní a 100% kontroly -
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

silomistr, údržbář, strojník, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15500 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

ZETEN spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Skladník úředník, Úředníci ve skladech - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce Plzeň. Nabízíme: •Pracovní pozici ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti •Motivující odměňování podle Vašich výsledků
JAS ČR,a.s. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

STÁJNÍCI, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
Požadavky: vztah ke zvířatum, řidičský průkaz sk.T výhodou, praxe výhodou. Kontakt: Ing. Jan Trch tel.724381816, e-mail zodhlavnovice (at) quick.cz Způsob prvního kontaktu telefonicky, e-mailem Místo výkonu
Zemědělské obchodní družstvo Hlavňovice - 2016-03-02 - Plzeňský kraj

Technicko-administrativní pracovník/ce skladu, Úředníci ve skladech - 17000 - CZK měsíčně

Životopis zasílejte na e-mail: barbora.krizova (at) mol-logistics.cz Dobrá znalost práce s PC (MS Office), dobrá znalost Aj. Po roce 5 týdnů dovolené, po zkušební době výkonn. bonus, 13., 14. plat,
MOL Logistics (Czech) s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV, Správci objektů - 20500 - CZK měsíčně

Správci objektů
VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV, min. SŠ vzdělání technického směru, znalosti problematiky údržby staveb a jejího vybavení, dobré uživatelské znalosti PC /Word, Excel/, organizační,
Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-03-11 - Plzeňský kraj

VSTUPNÍ KONTROLOR/KA KVALITY, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - 14000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
VSTUPNÍ KONTROLOR/KA KVALITY, ÚSO/VŠ - dřevařského nebo technického směru, znalost dřevomateriálu výhodou, znalost čtení výkresů a dokumentace, provádění kontroly dle dokumentace
JITONA a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj